“Φιλόξενα Κύθηρα”

Karydies
Περιγραφή: Ena isiko meros sta logothetianika kythiron sto nisi ‘tis afrditis
Περιγραφή: Ena isiko meros sta logothetianika kythiron sto nisi ‘tis afrditis
Η κριτική γράφτηκε 10 Ιουλίου 2021

Ωραία κουζίνα, τοπική με μοντέρνες πινελιές. Σκιερή αυλή με καρυδιές πίσω από την εκκλησία. Πολύ φιλόξενος ο ιδιοκτήτης, όμορφο χωριό

Ευχαριστούμε, Ελευθερία Ε

Η κριτική γράφτηκε 7 Ιουλίου 2021

Μη τήρηση της συμφωνίας σε γκρουπ 40 ατομων. Απαραδεκτο σέρβις και ελαχιστες επιλογές. Μεγάλη απογοήτευση μετά απο τις κριτικές που είχε.

Ευχαριστούμε, Guide316364
Η κριτική γράφτηκε 7 Ιουλίου 2021

Αγενεστατο το προσωπικό καμία προετοιμασία ενώ γνώριζαν ότι ήμασταν σαράντα άτομα μας σερβιρισαν τις σαλάτες μετά από μια ώρα και μετά από δύο ώρες ήρθαν να πάρουν παραγγελία για το κυρίως πιάτο το οποίο περιοριζόταν σε δύο μόνο επιλογές.Οταν διαμαρτυρηθηκαμε μόνο που δε μας έβρισαν.Μας αντιμετώπισαν με απαξίωση.Οι τιμές απαράδεκτες για αυτό που μας σερβιρισαν.Πληρωσαμε επιπλέον πέντε ευρώ για τη μουσική .Η μόνη θετική νότα οι μουσικοί οι οποίοι ήταν πολύ καλοί.

Ευχαριστούμε, 418zoet
Η κριτική γράφτηκε 19 Ιουνίου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Εξαιρετικη κουζινα,φοβερη εξυπηρετηση και πολυ φιλικοι ολοι!
Μην παραλειψετε να πατε, το καλυτερο με διαφορα του νησιου!
Σας ευχαριστουμε για τις απιστευτες γευσεις που μας προσφερατε!

Ημερομηνία επίσκεψης: Μάιος 2021
Ευχαριστούμε, 637letap
Η κριτική γράφτηκε 20 Μαΐου 2021

πολυ καλο φαγητο, ο υπευθηνος πολυ συμπαθητικός εξισου και το προσωπικο, πολυ ομορφο σημειο γραφικο και το μαγαζι ειναι πολυ μοντερνο με ωραια αισθητικη.
Αξίζει η επίσκεψη!!!

Ημερομηνία επίσκεψης: Μάιος 2021
Ευχαριστούμε, 260kostasp

Karydies: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!