“Μία φιλική ταβέρνα με οικείο κλήμα”
Κριτική για: Ταβέρνα οι Φοίνικες

Ταβέρνα οι Φοίνικες
Κλείστε τραπέζι
Περιγραφή: Η οικογενειακή ταβέρνα μας σερβίρει από το 2002 παραδοσιακά ελληνικά πιάτα με ζωντανή μουσική από Τετάρτη μέχρι Κυριακή μεσημέρι.Εκτός από τα παραδοσιακά μας πιάτα σερβίρουμε και κροκόδειλο,βίσωνα,ορτίκι,καγκουρό,αγριογούρουνο,στρουθοκάμηλο!
Η κριτική γράφτηκε 18 Δεκεμβρίου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Κατά την επίσκεψη μου στη ταβέρνα γεύτικα πληθόρα γεύσεων,η τελική μου εντύπωση ήταν ευχάριστη. Σάν ταβέρνα την συστήνω ανεπιφύλακτα

Ημερομηνία επίσκεψης: Δεκέμβριος 2021
1  Ευχαριστούμε, Safari04984622553

Η κριτική γράφτηκε 30 Αυγούστου 2020

Επισκέφτηκα σήμερα για άλλη μια φορά το μαγαζί. Οι εντυπώσεις ήταν ίδιες. Πολύ καλό σέρβις γρήγορο γευστικά όλα. Ειδικά τα νεφραμακια. Το συνιστώ.

1  Ευχαριστούμε, ioanneskonstantinide
Η κριτική γράφτηκε 30 Δεκεμβρίου 2019

Είχαμε επισκεφθεί την συγκεκριμένη ταβέρνα από προτροπή φίλου πριν χρόνια και από τότε έχει γίνει μια απο τις επιλογές μας για έξοδο και φυσικά να την προτείνουμε και εμείς με τη σειρά μας.
Θα βρεις να φας απο απίστευτο κοντοσούβλι, μπιφτέκια, παϊδάκια μέχρι βισονα και κροκόδειλο!!
Οι τιμές είναι αρκετά ελκυστικές ενώ αν αναλογιστείς την ποιότητα και την ποσότητα θα έλεγα είναι οικονομικά!

Ημερομηνία επίσκεψης: Δεκέμβριος 2019
Ευχαριστούμε, Ιωάννης Σ
Η κριτική γράφτηκε 6 Οκτωβρίου 2019

Καλά ψητά
γρήγορο σέρβις
πολυκοσμία
άθλια ζωντανή μουσική -είχε γάμο στην στεγασμένη αίθουσα
ακριβό
χρειάστηκε να ζητήσουμε τα ρέστα από τον λογαριασμό

Ημερομηνία επίσκεψης: Οκτώβριος 2019
Ευχαριστούμε, Best11782
Η κριτική γράφτηκε 3 Μαΐου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Είναι η δεύτερη επίσκεψη μας και πάλι φύγαμε ευχαριστημένοι στα καλά τα παιδάκια το μπιφτέκι πραγματικά τέλειο και ο εξωτικός βίσονας μαζί με την πέρδικα σε κάνουν να πεις ότι πρέπει να ξαναπάω.
Άριστο σέρβις και Χαμογελαστό το μόνο αρνητικό τα χόρτα και τα παντζάρια δεν ήταν σε θερμοκρασία δωματίου αλλά λίγο κρύα. Ένα είναι σίγουρο θα επιστρέψουμε και για το φιλέτο ζέβρας ίσως και για τον κροκόδειλο

Ημερομηνία επίσκεψης: Μάιος 2019
1  Ευχαριστούμε, _W3580BI

Ταβέρνα οι Φοίνικες: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Ταβέρνα οι Φοίνικες: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!