“ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΤΑΒΕΡΝΑ”
Κριτική για: Ταβέρνα οι Φοίνικες

Ταβέρνα οι Φοίνικες
Κλείστε τραπέζι
Περιγραφή: Η οικογενειακή ταβέρνα μας σερβίρει από το 2002 παραδοσιακά ελληνικά πιάτα με ζωντανή μουσική από Τετάρτη μέχρι Κυριακή μεσημέρι.Εκτός από τα παραδοσιακά μας πιάτα σερβίρουμε και κροκόδειλο,βίσωνα,ορτίκι,καγκουρό,αγριογούρουνο,στρουθοκάμηλο!
Η κριτική γράφτηκε 11 Δεκεμβρίου 2015

Πολύ καλό φαγητό,μεγάλη ποικιλία και άψογη εξυπηρέτηση.Έχουμε πάει πολλές φορές και το συνιστώ ανεπιφύλακτα.

Ημερομηνία επίσκεψης: Οκτώβριος 2015
Ευχαριστούμε, VENI20142014

Η κριτική γράφτηκε 22 Οκτωβρίου 2015

Αν θέλεις να περάσεις καλά και αξέχαστα είναι το τέλειο μαγαζί.
Το κοκορέτσι από μόνο του φτάνει για να καταλάβεις ότι ο ιδιοκτήτης σέβεται τον πελάτη του. Τέλειο κοτόπουλο φιλέτο ψημένο στα κάρβουνα,ζουμερό μπιφτέκι (2 τεράστια) και μπριζόλα μεγαλύτερη από το πιάτο.
Να γράψω ότι τις καθημερινές που πήγαμε εμείς έχει προσφορά, σαλατα,τζατζίκι,πατάτες,οτι πιάτο απο κοτοπουλο,μπριζόλα ,μπιφτέκι και όσο κρασί πιείς 10€.
Στην εποχή που ζούμε να βρεις μαγαζί να περάσεις τέλεια με πάρα πολύ καλό φαγητο και να πιεις με 10€ είναι σπάνιο.

Ημερομηνία επίσκεψης: Οκτώβριος 2015
Ευχαριστούμε, Πάνος Ν
Η κριτική γράφτηκε 11 Σεπτεμβρίου 2015 μέσω κινητής συσκευής

Συγχαρητηρια για το φαγητο ,το σερβις ,το περιβαλλον περασαμε ενα απιστευτο βραδυ .... Με πολυ κεφι !!!! Και ειδικοτερα οι τιμες τρομερα καλες για ενα τετοιο μαγαζι!!!! Το μονο σιγουρο ειναι πως θα γινει το στεκι μας!!!!

Ημερομηνία επίσκεψης: Σεπτέμβριος 2015
Ευχαριστούμε, Stella10b
Η κριτική γράφτηκε 20 Μαΐου 2019
Μετάφραση Google

Ημερομηνία επίσκεψης: Μάιος 2019

Ταβέρνα οι Φοίνικες: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Αγία Βαρβάρα, Αττική
Αγία Βαρβάρα, Αττική

Ταβέρνα οι Φοίνικες: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!