“εξαιρετικο!”
Κριτική για: Αλεξανδρινό Κεμπάπ

Αλεξανδρινό Κεμπάπ
Περιγραφή: Το πιο γευστικό κεμπάπ από τα πιο αγνά υλικά, σε έναν πανέμορφο χώρο, με το πιο έμπειρο και εξυπηρετικό προσωπικό. Με σεβασμό στην παράδοση και με γνώμονα την ποιότητα προσφέρουμε μοναδικά - χειροποίητα γευστικά πιάτα, αντάξια των απαιτήσεων και της εμπιστοσύνης των πελατών μας! Στο Αλεξανδρινό Κεμπάπ δεν προσφέρουμε τίποτε προψημένο και για αυτό ζητούμε την κατανόησή σας για τη απαραίτητη, αλλά σύντομη αναμονή... Όλα τα κρέατα είναι φρέσκα και πιστοποιημένης ποιότητας, οι πατάτες φρεσκοκομμένες και τηγανισμένες σε ηλιέλαιο, τα λαχανικά φρεσκοπλυμένα και φρεσκοκομμένα, το λάδι μας παρθένο ελαιόλαδο και η φέτα μας ελληνική. Ο μοσχαρίσιος κιμάς είναι κατεψυγμένος. Όλοι οι προμηθευτές μας είναι πιστοποιημένοι με το σύστημα ISO.
Η κριτική γράφτηκε 8 Μαρτίου 2018

ολα ηταν πολυ καλα! το φαγητο πεντανοστιμο σωστα ψημενο το σερβις πολυ ευγενικοι και γρηγοροι...ολα τελεια.

Ευχαριστούμε, Varvara K

Η κριτική γράφτηκε 3 Μαρτίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Πήγαμε λόγω ενός φίλου της παρέας που είχε ξαναπάει!! Πολλές επιλογές εμείς επιλέξαμε πατάτες ( φρέσκες) τζατζίκι και την ποικιλία την special. Ποικιλία σίγουρα για παραπάνω από δυο άτομα νόστιμο φαγητό!! Ευγενικό προσωπικό αναφορικά με απόδειξη δε ξέρω δεν είχαν φέρει δε ξέρω αν θα έφερναν πήγα στο ταμείο να πληρώσω με κάρτα !!
Στα αρνητικά οκ βγάλτε κανα τραπέζι αφήστε κανα τετραγωνικό ελεύθερο να μην έχει τόση φασαρία και φυσικά έλεος με το τσιγάρο σεβασμός δε θελουμε να μην μπορούμε να αναπνεύσουμε τρώγοντας και να πετάμε τα ρούχα μας κάθε φορά επιτέλους υπάρχει νόμος εφαρμόστε τον και σεβαστείτε τον κόσμο που δεν καπνίζει και θα το εκτιμήσει να είστε σίγουροι !!

Ευχαριστούμε, Harris L
Η κριτική γράφτηκε 14 Ιανουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Το συγκεκριμένο εστιατόριο το επισκέπτομαι συχνά και λόγω της κοντινής του απόστασης από το σπίτι μου αλλά και λόγω του φαγητού του. Παρά πολύ νόστιμα φαγητά με αποκορύφωμα το κεμπάπ. Το σέρβις του είναι κάπως αργό και το delivery ακόμα πιο αργό.

Ευχαριστούμε, Spyros V
Η κριτική γράφτηκε 28 Οκτωβρίου 2017

Το φαγητό του είναι αρκετά καλό και καλής ποιότητας! Υπάρχουν πολλές επιλογές για κρέας και ορεκτικά. Το περιβάλλον είναι ζεστό και ιδανικό για οικογένειες! Το αρνητικό τους θεωρώ πως είναι το προσωπικό.... Επιβάλλεται να τους τα πεις όλα εξ' αρχής μιας και αν θυμηθείς κάτι στο ενδιάμεσο που θέλεις να παραγγείλεις, αυτό δεν πρόκειται να έρθει ποτέ..... Από μια coca-cola που μπορεί να ζητήσεις μέχρι και μία μερίδα φαγητού......

2  Ευχαριστούμε, DwraDim
Η κριτική γράφτηκε 8 Οκτωβρίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Ωραία ατμόσφαιρα, πολύ νόστιμο φαγητό, καλή εξυπηρέτηση! Οι τιμες λογικες. Πηγαμε με τα παιδιά και ολοι μείναμε ευχαριστιμένοι. Αξίζει!!!

Ευχαριστούμε, Agapi Z

Αλεξανδρινό Κεμπάπ: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Αγία Βαρβάρα, Αττική

Αλεξανδρινό Κεμπάπ: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!