“ΜΙΑ ΔΟΚΙΜΗ ΘΑ ΣΑΣ ΠΕΙΣΕΙ”
Κριτική για: Ohja Oyster Bar

Ohja Oyster Bar
Κλείστε τραπέζι
Η κριτική γράφτηκε 10 Ιουλίου 2021

Εμεις της καποιας ηλικιας οταν θελαμε να αναφερθουμε σε κατι που μας αρεσε πολυ, κλειναμε τον σχολιασμο μας με το μια δοκιμη θα σας πεισει Ειμαστε σχεδον ενα δεκαημερο στη Ναουσα της Παρου και εχουμε επισκεφθει αυτο το μαγαζι τεσσερις φορες Την πρωτη φορα μπηκαμε επιφυλακτικα γιατι δεν ειδαμε κοσμο, ομως το αποτελεσμα στο τελος της βραδιαε ηταν εξαιρετικο. Δοκιμασαμε το τοπ του μαγαζιου τα στρειδια σε δυο παραλλαγες [ θαυμασια ] - αστακο φρεσκο ψητο με τραγανα πατατακια- φιλετο τελεια ψημενο νοστιμοτατο και κρασι ντοπιο Παριανό. Επειδη αυτο το στεκι βρισκεται σε ενα ησυχο ρομαντικο στενακι, επειδη ο καταλογος προκλητικος και μεγαλος, και επειδη το προσωπικο που μας εξυπηρετησε ηταν τοσο προθυμο και καλοσυνατο,συνεχισαμε την γνωριμια με την καταπληκτικη μπουγιαμπεσα και τα υπεροχα κοκτειλ. Ολες τις φορες που πηγαμε περασαμε ωραια και την εμπειρια μου αυτη σας την γνωστοποιω, με την προτροπη [ μια δοκιμη θα σας πεισει ]

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούλιος 2021
Ευχαριστούμε, ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ Η

Η κριτική γράφτηκε 3 Ιουλίου 2021

Πολύ ιδιαίτερα πιάτα, τα cocktails το ένα καλύτερο από το άλλο, δεν θες να φύγεις!
Μοναδικό το Sea bass tartare, oyster, caviar!
Σίγουρα θα μας ξαναδείτε!

1  Ευχαριστούμε, stavroulak674
Η κριτική γράφτηκε 19 Ιουνίου 2021

Η πιο ευχάριστη έκπληξη από το ταξίδι μας στην Πάρο! Τα πιάτα με τα στρείδια και τα cocktails, όλα υπέροχα, το je men fous είναι must να το δοκιμάσετε!

Ευχαριστούμε, l0uiz0sv
Ο/η Triantafyllos V, Public Relations Manager του Ohja Oyster Bar, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 20 Ιουνίου 2021

Ευχαριστούμε πολύ για την κριτική σας. Μας βοηθά να κάνουμε το ohja! Oyster Bar ακόμη καλύτερα.

Η κριτική γράφτηκε 16 Ιουνίου 2021

Το προηγούμενο σαββατοκύριακο επισκεφτήκαμε τη Νάουσα της Παρου και εκεί μας περίμενε μια έκπληξη από ένα πολυ ιδιαίτερο εστιατόριο. Μπήκαμε στον πειρασμο να το επισκεφτούμε και στο τέλος της ημέρας αντιληφθήκαμε οτι αξίζει και το κάθε ευρώ. Τα στρείδια Rockefeller μας απογειωσαν, ο σολομός εξαιρετικός! Σίγουρα θα ξανά ερθουμε! Θα άξιζε ένα τέτοιο εστιατόριο και στην Αθήνα! Μπράβο σε όλη την ομάδα!

1  Ευχαριστούμε, 942stavroulak
Η κριτική γράφτηκε 16 Ιουνίου 2021

Επισκέφθηκα προσφατα το μαγαζί και μου άφησε τις καλύτερες εντυπώσεις. Το συστήνω ανεπιφύλακτα. Όλα ηταν υπέροχα προσφέροντας πάνω από όλα εξαιρετική ποιότητα. Πολύ σημαντικό να δοκιμάσετε τα coctails. Υπέροχος χώρος!

Ευχαριστούμε, H7127LJchristineb

Ohja Oyster Bar: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!