“ΠΑΡΤΥ ΓΕΝΕΘΛΙΩΝ”
Κριτική για: Ταβέρνα Μελιτζιά

Ταβέρνα Μελιτζιά
Η κριτική γράφτηκε 24 Οκτωβρίου 2021

Γιορτάσαμε τα γενέθλια της μητέρας μου χτες. Παρέα 20 ατόμων. Καταπληκτική μεζέδες όπως πάντα, η οικογένεια που είναι οι ιδιοκτήτες πολύ φιλικοί και ευγενικοί. Οι τιμές λογικές. Κανένας δεν έφυγε χωρίς να μας ευχαριστήσει για την επιλογή μας.

Ημερομηνία επίσκεψης: Οκτώβριος 2021
Ευχαριστούμε, Anastasia A

Η κριτική γράφτηκε 9 Οκτωβρίου 2021

Μαγευτικό τοπίο με θέα τη παραθαλάσσια Πάφο. Υπέροχοι Μεζέδες και μεγάλοι. Πολύ φιλικό προσωπικό και περιβάλλον. Εντύπωση μου έκανε και η καθαριότητα.

Ημερομηνία επίσκεψης: Σεπτέμβριος 2021
Ευχαριστούμε, 663gavrilisp
Η κριτική γράφτηκε 5 Οκτωβρίου 2021

Κάναμε τη βάπτιση της κόρης μας την περασμένη Κυριακή. Όλοι έμειναν ευχαριστημένοι. Τέλειο φαγητό, καταπληκτική θέα, ευγενέστατο προσωπικό.

Ημερομηνία επίσκεψης: Οκτώβριος 2021
Ευχαριστούμε, chrisothemisc
Η κριτική γράφτηκε 3 Σεπτεμβρίου 2021

Η καλύτερη ταβέρνα που τηρούνται όλα τα Υγειονομικά πρωτόκολλα για το κοβιτ.
Άψογη θέα καλή τοποθεσία πεντακάθαρη ταβέρνα.
Άψογο ευγενικό προσωπικό.
Παρσγγείλαμε μεζέδες. Άφθονο φαγητό.
Τιμές πάρα πολύ λογικές.
Σας την συστήνω ανεπιφύλακτα.

Ημερομηνία επίσκεψης: Σεπτέμβριος 2021
Ευχαριστούμε, giannisc345
Η κριτική γράφτηκε 2 Σεπτεμβρίου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Άψογοι σε ολα! Υπέροχες και πρωτότυπες γεύσεις κυπριακής κουζίνας. Πρόσχαρο και φιλόξενο προσωπικό. Τέλια τοποθεσία με πανοραμική θέα.

Ημερομηνία επίσκεψης: Αύγουστος 2021
Ευχαριστούμε, Sofia N

Ταβέρνα Μελιτζιά: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Koili, Επαρχία Πάφου
Πάφος, Επαρχία Πάφου

Πάφος, Επαρχία Πάφου
Tala, Επαρχία Πάφου

Ταβέρνα Μελιτζιά: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!