“ΟΤΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ”
Κριτική για: Ταβέρνα "Ο Τακουρας"

Ταβέρνα "Ο Τακουρας"
Περιγραφή: Ελληνική παραδοσιακή κουζίνα με καταπληκτική θέα στο Μυρτώο πέλαγος.
Περιγραφή: Ελληνική παραδοσιακή κουζίνα με καταπληκτική θέα στο Μυρτώο πέλαγος.
Η κριτική γράφτηκε 19 Φεβρουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Τ Ε Λ Ε Ι Ο... οτι καλυτερο εχει να δειξει η περιοχη απιθανες γευσεις τελειο σερβις και απιθανοι ανθρωποι.. σε μια απρογραματιστη βολτα στο χωριο με την οικογενεια μας φροντισαν να περασουμε μια μοναδικη μερα......

Ευχαριστούμε, Kedros K

Η κριτική γράφτηκε 21 Αυγούστου 2016

Ειναι η πρωτη μου φορα που μετα απο διακοπες θελω τοσο πολυ να γραψω για την χειροτερη μου εμπειρια.
Στο μαγαζι αυτο το παιζουνε ολοι φιλικοι ενω δεν ειναι.Το μονο που κοιτανε ειναι η τσεπη σου.
την πρωτη μερα ειχα παει με την οικογενεια να φαμε ψαρι,μου μετρησανε τα ψαρια σε μια ζυγαρια αρχαια με βαρακια και μου λεει με την μια 800γρ,δεν ηθελα να δοσω συνεχεια γιατι πηγα για διακοπες και οχι για να τσακωνομαι.
το ψαρι ητανε καλο αλλα ακριβο.
το αποκορυφομα ητανε την αλλη μερα το βραδυ,διοτι μου ειχανε πει οτι φτιαχνουνε και πιτσα δικια τους(η ατυχια τους ηταν οτι στην αθηνα δουλευω σε πιτσαρια)
ΜΟΥ ΦΕΡΑΝΕ ΠΙΤΣΑ ΚΑΤΕΨΥΓΜΕΝΗ, ΑΥΤΕΣ ΠΟΥ ΠΟΥΛΑΝΕ ΣΕ ΣΟΥΠΕΡ ΜΑΡΚΕΤ
Νευριασα τοσο πολυ που ηθελα να κανω μεγαλη φασαρια,αλλα δεν ειπα τιποτα και μολις ειπα να μου φερει κατι αλλο να φαω,με ρωτησε γιατι δεν τρωω την πιτσα?
μολις της ειπα οτι ειναι ΚΑΤΕΨΥΓΜΕΝΗ εκεινη το αρνηθηκε και μου ειπε οτι τωρα ανοιξανε την ζυμη..
ΟΙ ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΓΕΛΙΑ..ΔΕΝ ΑΞΙΖΕΙ ΣΕ ΑΥΤΑ ΤΑ ΜΑΓΑΖΙΑ ΝΑ ΤΟΥΣ ΑΦΗΣΕΤΕ ΟΥΤΕ ΕΝΑ ΕΥΡΩ.

η πιτσα πληρωθηκε κανονικα,και ασ μη την φαγαμε.

Ευχαριστούμε, Nikos A
Η κριτική γράφτηκε 10 Αυγούστου 2016 μέσω κινητής συσκευής

Το κυπαρισση μαγευτικο....και μια ταβερνα μουρλια νοστιμα πιατα πολυ φτινα και μια εξεπυρετηση παρα πολυ φιλικη απο τους ιδιους τους ιδιοκτητες...αξιζει πραγματικα μια επισκεψει θα σας πεισει για τα παραπανω

Ευχαριστούμε, ΜΕΤΑΞΙΑ Μ
Η κριτική γράφτηκε 21 Αυγούστου 2015

Φάγαμε τέλεια και ψάρι και κρέας και μαγειρευτό!!
Από την ημέρα που το επισκεφθήκαμε τρώγαμε μόνο εκεί!!
Οι τιμές λογικές, η θέα πανέμορφη και οι άνθρωποι υπέροχοι!!
the most delicious food served by very very good people in reasonable price!!
You should eat there.

Ευχαριστούμε, moutaris
Η κριτική γράφτηκε 7 Ιουνίου 2015 μέσω κινητής συσκευής

Δεν πας στο Κυπαρίσσι αν δεν φας εδω!
Πολύ καλό φαγητό,
Μεγάλες μερίδες και το βασικό. . .
Πολύ καλές τιμές!
Προσφέρει πάντα περισσότερα απ οσα πληρώνεις.
Και για το τέλος κέρασμα με όποιο γλυκό κουταλιού τραβάει η όρεξή σου απο τα χέρια της κ Δήμητρας!

Ευχαριστούμε, Latsis G

Ταβέρνα "Ο Τακουρας": Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Λεωνίδιο, Περιοχή Αρκαδίας
Γέρακας, Περιοχή Λακωνίας

Ταβέρνα "Ο Τακουρας": Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!