Με πλήρη επιστροφή χρημάτων πριν τις Δευ 20 Μαΐ
eDreams
Με πλήρη επιστροφή χρημάτων πριν τις Δευ 20 Μαΐ
Villager / Traveler
Ελλάδα

Πολύ συνεννοήσιμοι ιδιοκτήτες - καθαριότητα - ησυχία !

Κριτική για: Kyfanta Hotel
5,0 από 5 κύκλουςΗ κριτική γράφτηκε 21 Σεπ 2019
Καθαρά και ευρύχωρα δωμάτια με πολύ ωραία αυλή και θέα. Τον Σεπτέμβριο που το επισκεφθήκαμε ήταν πολύ ήσυχο μέρος. Οι ιδιοκτήτες είναι πολύ συνεννοήσιμοι και εξυπηρετικοί. 2΄από την παραλία. Το Κυπαρίσσι πολύ ωραίος οικισμός για περίπατο. Πλέον έχει νέο δρομο που το ενώνει με το Φωκιανό.

Tip: στα ψηλά δωμάτια βλέπεις την ανατολή του ηλίου και του φεγγαριού μέσα από τη θάλασσα !
Ημερομηνία διαμονής: Σεπτέμβριος 2019
5,0 από 5 κύκλουςΔωμάτια
5,0 από 5 κύκλουςΕξυπηρέτηση
5,0 από 5 κύκλουςΠοιότητα ύπνου
Υπάρχει κάποιο πρόβλημα με αυτή την κριτική;
double room
23.6 χλμ. από Kyfanta Hotel
30.2 χλμ. από Kyfanta Hotel
Κυπαρίσσι: Δείτε περισσότερα ξενοδοχεία
Η κριτική έγινε: 11 Αυγούστου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Πολύ ωραίο το δωμάτιο ευρύχωρο και επαρκώς εξοπλισμένο. Άριστη συνεννόηση με τους υπεύθυνους σε ότι αφορά την κράτηση και τα λοιπά. Τέλεια αυλή με γούστο φτιαγμένη για στιγμές χαλάρωσης. Θα ξαναπάμε σίγουρα.

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2019
Ευχαριστούμε, ArisPantelatos
Η κριτική έγινε: 5 Σεπτεμβρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Υπέροχη θέα,όλα πολύ κοντά,θάλασσα,εστιατόρια,σούπερ μάρκετ,παιδική χαρά.Ησυχία στο χώρο και πολύ φιλικό κλίμα.Οι ιδιοκτήτες πάντα πρόθυμοι και ευγενικοί.Η αυλή υπέροχα διακοσμημένη με ευφάναστα παιχνίδια.

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2018
Ευχαριστούμε, HelenK2453
Η κριτική έγινε: 31 Αυγούστου 2017

Απλοί και πολύ φιλικοί οι άνθρωποι, πολύ ωραίο και καθαρό ξενοδοχείο. Αν και γεμάτο ,ήταν ήσυχο ,φιλικό στα παιδιά και στα κατοικίδια. Εμείς σίγουρα θα ξαναπάμε.
Οι Έστερ και ο Γιάννης έχουν κάνει εξαιρετική δουλειά , πολλά μπράβο και ευχαριστούμε.

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2017
Ευχαριστούμε, george p
Η κριτική έγινε: 21 Αυγούστου 2017

Όμορφο και ζεστό κατάλυμα. Τα τρία κτίρια πολύ λειτουργικά χτισμένα με την υπέροχη αυλή στη μέση γεμάτη από ελαιόδεντρα. Το διαμέρισμά μας πολύ άνετο για 4μελή οικογένεια με όλα όσα χρειάζεται κανείς στις διακοπές. Παρόλο που το κατάλυμα ήταν σχεδόν γεμάτο μας έκανε εντύπωση πόσο ήσυχα και ξεκούραστα περάσαμε. Οι ιδιοκτήτες πολύ φιλικοί και πάντα πρόθυμοι να μας εξυπηρετήσουν σε κάθετί που τους ζητήσαμε. Σίγουρα θα ξαναπάμε κάποια στιγμή και θα πάρουμε μαζί και φίλους...

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2017
Ευχαριστούμε, alex2982013
Η κριτική έγινε: 19 Αυγούστου 2016

Ανυπομονω να ξαναπαω! Ευρυχωρα, καθαρα δωματια, φοβερη αυλη, τελειος καφες. Το πιο σημαντικο ομως ειναι οι ιδιοκτητες. Εξυπηρετικοι και παντα με χαμογελο.Τους ευχαριστουμε πολυ γιατι δεν μας χαλασαν κανενα χατηρι.

Ημερομηνία διαμονής: Ιούνιος 2016
Ευχαριστούμε, Elena S