Εξασφαλίστε τη χαμηλότερη τιμή από αυτούς τους ιστότοπους
Priceline53 $
eDreams50 $
Η κριτική έγινε: 5 Σεπτεμβρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Υπέροχη θέα,όλα πολύ κοντά,θάλασσα,εστιατόρια,σούπερ μάρκετ,παιδική χαρά.Ησυχία στο χώρο και πολύ φιλικό κλίμα.Οι ιδιοκτήτες πάντα πρόθυμοι και ευγενικοί.Η αυλή υπέροχα διακοσμημένη με ευφάναστα παιχνίδια.

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2018
Ευχαριστούμε, HelenK2453
Η κριτική έγινε: 31 Αυγούστου 2017

Απλοί και πολύ φιλικοί οι άνθρωποι, πολύ ωραίο και καθαρό ξενοδοχείο. Αν και γεμάτο ,ήταν ήσυχο ,φιλικό στα παιδιά και στα κατοικίδια. Εμείς σίγουρα θα ξαναπάμε.
Οι Έστερ και ο Γιάννης έχουν κάνει εξαιρετική δουλειά , πολλά μπράβο και ευχαριστούμε.

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2017
Ευχαριστούμε, george p
Η κριτική έγινε: 21 Αυγούστου 2017

Όμορφο και ζεστό κατάλυμα. Τα τρία κτίρια πολύ λειτουργικά χτισμένα με την υπέροχη αυλή στη μέση γεμάτη από ελαιόδεντρα. Το διαμέρισμά μας πολύ άνετο για 4μελή οικογένεια με όλα όσα χρειάζεται κανείς στις διακοπές. Παρόλο που το κατάλυμα ήταν σχεδόν γεμάτο μας έκανε εντύπωση πόσο ήσυχα και ξεκούραστα περάσαμε. Οι ιδιοκτήτες πολύ φιλικοί και πάντα πρόθυμοι να μας εξυπηρετήσουν σε κάθετί που τους ζητήσαμε. Σίγουρα θα ξαναπάμε κάποια στιγμή και θα πάρουμε μαζί και φίλους...

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2017
Ευχαριστούμε, alex2982013
Η κριτική έγινε: 19 Αυγούστου 2016

Ανυπομονω να ξαναπαω! Ευρυχωρα, καθαρα δωματια, φοβερη αυλη, τελειος καφες. Το πιο σημαντικο ομως ειναι οι ιδιοκτητες. Εξυπηρετικοι και παντα με χαμογελο.Τους ευχαριστουμε πολυ γιατι δεν μας χαλασαν κανενα χατηρι.

Ημερομηνία διαμονής: Ιούνιος 2016
Ευχαριστούμε, Elena S
Η κριτική έγινε: 21 Ιουλίου 2016

Εχουμε πάει 3 φορές στο Kyfanta, είναι ένας όμορφα σχεδιασμένος και χτισμένος ξενώνας, με πολύ άνετα διαμερίσματα, όμορφα έπιπλα, άρτια εξοπλισμένα, λειτουργικά, καθαρά, με υπέροχη θέα αυτά του 2ου ορόφου, μια υπέροχη αυλή, εξαιρετικό πρωινό με προϊόντα του τόπου, όλα φτιαγμένα από την Εσθερ! Η Εσθερ και ο Γιάννης, καθώς και οι συνεργάτες τους σε κάνουν να νοιώθεις ότι είσαι σε σπίτι φίλων, ζεστοί άνθρωποι, με ουσία, ενδιαφέροντα, σε κατακτούν. Απόλυτα φιλικός ο ξενώνας και οι ιδιοκτήτες του φυσικά, στα ζώα (εμείς έχουμε σκύλο 45 κιλών). Όλα προσεγγίσιμα με τα πόδια σε μικρούς χρόνους, πολύ όμορφο το μέρος συνολικά. Το συστήνω ανεπιφύλακτα και είναι από τα λίγα μέρη που θέλουμε να πηγαίνουμε τακτικά.

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2015
Ευχαριστούμε, tinakar64