Priceline
Trip.com
eDreams
Agoda.com
Η κριτική έγινε: 1 Ιουνίου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Πολύ ωραίο μικρό ξενοδοχείο οικογενειακό. Η ιδιοκτήτρια,πολύ ευγενική πρόθυμη το πρωινό με σπιτικές λιχουδιές και η παραμονή μας πολύ ικανοποιητική .Τα δωμάτια είναι ωραία διακοσμημένα καθαρά και η θέση του ξενοδοχείου κοντά στην θάλασσα,.

Ημερομηνία διαμονής: Μάιος 2021
Ευχαριστούμε, Seralua
Η κριτική έγινε: 11 Νοεμβρίου 2020

Ήταν μια διανυκτέρευση τελευταίας στιγμής στο συγκεκριμένο ξενοδοχείο που το βρήκαμε τυχαία όταν φτάσαμε στο υπέροχο Κυπαρίσσι. Η εξυπηρέτηση άμεση, φιλική, ευγενέστατη, μάς έκανε όταν επιστρέψουμε στο μέρος να το επιλέξουμε ξανά.

Ημερομηνία διαμονής: Σεπτέμβριος 2020
Ευχαριστούμε, Matina F
Η κριτική έγινε: 30 Σεπτεμβρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Πεντακάθαρο σε προνομιακή θέση, δίπλα στην παραλία, δωμάτια που μοσχομυρίζουν από καθαριότητα με όλες τις παροχές, πολύ ήσυχο, το πρωινό εξαιρετικό εφάμιλλο 5στερου ξενοδοχείου (επιλογές και για υγιεινή διατροφή), πολύ ευγενική εξυπηρέτηση και όχι επιτηδευμένη ευγένεια, επαγγελματισμός στο έπακρο!!!
Πολλά συγχαρητήρια!!!

Ημερομηνία διαμονής: Σεπτέμβριος 2020
Ευχαριστούμε, travelalways86
Η κριτική έγινε: 22 Ιουνίου 2020

Εξαιρετική διαμονή στο όμορφο Κυπαρίσσι! Και το ξενοδοχείο και η περιοχή αποτέλεσαν πολύ ευχάριστη έκπληξη καθώς ήταν η πρώτη φορά που επισκεφθήκαμε το Κυπαρίσσι και μαγευτήκαμε από την ομορφιά της φύσης, της αρχιτεκτονικής και της γαλήνης αυτού του παρθένου μέρους!
Η ψυχή του ξενοδοχείου είναι η ιδιοκτήτρια Στέλλα Βασιλείου που φροντίζει να είναι όλα άψογα. Επιπλέον, τώρα με τον κορονοϊό τηρεί όλα τα μέτρα ασφαλείας υποδειγματικά.
Μείναμε στο τρίκλινο με τη μεγάλη βεράντα (σκιερή και με ωραία θέα σε βουνό και θάλασσα), απολαύσαμε σπιτικό πρωινό στην πίσω αυλή (σπανακοτυρόπιτα, πορτοκαλόπιτα, χαλβάς κ.ά.), πηγαίναμε σχεδόν παντού με τα πόδια (παραλίες Μικρή και Μεγάλη Άμμος, μονοπάτι για Αη-Γιώργη, καφέ και εστιατόρια). Το μεγάλο πάρκινγκ που μοιράζονται με το ξενοδοχείο "Μυρτώο" είναι πολύ κοντά, κι έτσι δεν υπήρχε πρόβλημα με το αυτοκίνητο. Η σχέση ποιότητας-τιμής είναι άριστη!
Δέχεται μικρά κατοικίδια και η (πολυταξιδεμένη πια) γάτα μας βολεύτηκε μια χαρά. Μάς άρεσε και θα ξαναπάμε!

Ημερομηνία διαμονής: Ιούνιος 2020
7  Ευχαριστούμε, AthanasiaGreece
Η κριτική έγινε: 23 Σεπτεμβρίου 2018

Μειναμε δυο βραδιες σ'αυτο το ΥΠΕΡΟΧΟ ξενοδοχειο και μας αρεσε παρα πολυ ! Η Στελλα ειναι πολυ φιλικη και εξυπηρετικη, ξερει θαυμασια την δουλεια της.
Το δωματιο μας ηταν πεντακαθαρο, ευρυχωρο και με ωραια παραδοσιακη διακοσμηση.
Το δε πρωινο- μπουφες ηταν ανταξιο ενος 5-αστερου ξενοδοχειου, με μεγαλη ποικιλια για ολα τα γουστα και πολλα ντοπια και χειροποιητα προιοντα, οπως ατομικα ρυζογαλα η μουσταλευρια, χαλβας, πιτες, ελιες, μελι, μαρμελαδες κλπ.
Περασαμε πολυ ομορφα και σιγουρα θα ξαναρθουμε, Στελλα !

Ημερομηνία διαμονής: Σεπτέμβριος 2018
2  Ευχαριστούμε, olspyridis