Η κριτική έγινε: 2 Αυγούστου 2019

Ένα εξαιρετικο σημειο ,μια πανεμορφη τοποθεσια αλλα μονο αυτό! Για ότι άλλο ειδα η επιχειρηση ιναι για πολλα μηδενικα Πηγα ένα Σαββατο βραδι για ποτο παρεα 4 ατομων και παραγγειλαμε 2 διαφορετικα κρασια ,τα εφεραν σχετικα γρηγορα ,αλλα επρεπε να πουμε σε 2 ανθρώπους για νερο πιατα η δε φρουτοσαλατα εκανε 1 ωρα για να ερθει και κατι άλλο που παραγγείλαμε αργησε ακομη περισσοτερο Τελικα μετα από διαμαρτυρίες ηρθε ο υπευθυνος ( ενας από τους ιδιοκτητες ) και με υφος μας ειπε ότι δεν ημαστε πελατες για αυτό και δεν μας προσεξαν Μαλλον ο ανθρωπος δεν εχει ιδεα από servis και τροπους καλης συμπεριφορας την επομενη ρωτησα και αλλους φιλους και μου ειπαν τα ιδια ΚΡΙΜΑ γιατι θα μπορουσε να είναι το καλυτερο σημειο στην ΚΑΒΑΛΑ

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2019
1  Ευχαριστούμε, 2KAVCOSTAS
Η κριτική έγινε: 18 Αυγούστου 2018

Ένας επίγειος παράδεισος, μία ατμόσφαιρα χρωμάτων και αισθήσεων που ξεχειλίζουν και εκπληρώνουν κάθε φαντασία σε σχέση με το ζεστό, ανθρώπινο και φιλόξενο περιβάλλον, αποτελούν και συνθέτουν τα στοιχεία εκείνα που χρειάζεται ο κάθε άνθρωπος να βιώσει για την πνευματική αλλά και σωματική του ανάταση

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2018
Ευχαριστούμε, Peter_Thanos
Η κριτική έγινε: 11 Ιουνίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Επισκεφτήκαμε τον κολπίσκο του ξενοδοχείου φίλοι για μπάνιο χαλάρωση και πιο ήρεμες καταστάσεις..αν θέλεις να αποφύγεις οχλαγωγία είναι ιδανικά κοντά στην πόλη αρκεί να πας νωρίς να βρεις ξαπλώστρα ..γιατί αν δεν βρεις απλά φεύγεις γιατί δεν χώρας.η θάλασσα σαν μικρός κόλπος αν την πετύχεις με αεράκι την έβαψες ..διαφορετικά θυμίζει τοπίο από εξωτικό τροπικό μέρος .. η εξυπηρετηση παραλίας χρήζει βελτίωσης ..ο χώρος για βραδινό ποτό νομίζω είναι ιδανικός για ήρεμες καλοκαιρινές νύχτες ..τιμες λογικές για την πόλη.

Ημερομηνία διαμονής: Ιούνιος 2018
Ευχαριστούμε, clio_lazaridou
Η κριτική έγινε: 17 Σεπτεμβρίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Ο μικρος κολπος κατω απο το ξενοδοχείο villa romantica ειναι ιδανικος για χαλαρωση αλλα η παραλια δεν ειναι ιδιαίτερα περιποιημένη.. Πλαστικα μεσα στην θαλασσα, αποτσίγαρα στην παραλια ηταν μερικα απο τα προβλήματα που παρατηρησαμε κατα την επισκεψη μας.Επισης μας εκανε εντυπωση πως το ξενοδοχείο επιτρεπει σε επιδοξους ερασιτεχνες ψαραδες να ριχνουν αγκιστρι σε απόσταση αναπνοης απο τους λουομενους. Αν και μικρης χωρητικότητας, ο πανέμορφος κολπισκος ειναι μια εναλλακτική απο τα πολυβουα beach bar της περιοχης. Πολυ καλη εξυπηρέτηση και προστιτες τιμες.

Ημερομηνία διαμονής: Σεπτέμβριος 2017
Ευχαριστούμε, amalia A
Η κριτική έγινε: 20 Αυγούστου 2017

Η παραλία του Villa Romantica ήταν ένα στέκι για μας, χάρη στα εξής χαρακτηριστικά :
+πανέμορφη,καθαρή θάλασσα σε έναν όμορφο κλειστό κόλπο με την έξυπνη προσθήκη της προβλήτας πάνω στην θάλασσα
+πολύ καλός καφές και φαγητό, σε οικονομικές τιμές
+πολύ εξυπηρετική και ευγενική σερβιτόρα.
Όμως συνέβη ένα περιστατικό που θα μας κάνει να το ξανασκεφτούμε, εάν θελήσουμε να ξαναπάμε.
Κάναμε κράτηση 5 άτομα μια ομπρέλα, και ενώ μας είπαν ΟΚ στο τηλέφωνο, πήγαμε εκεί και ένας από τους ιδιοκτήτες του ξενοδοχείου έκανε ολόκληρο θέμα στην παραλία φωνάζοντας, και λέγοντας πως έχουν προτεραιότητα οι πελάτες του ξενοδοχείου. Και μάλιστα, όταν η σερβιτόρα μας πήγε στην ομπρέλα μας που ήταν πάνω στην προβλήτα, ο κύριος αυτός είπε συγκεκριμένα " ήθελαν και πρώτο τραπέζι πίστα". Καλό θα ήταν λοιπόν να υπάρχει μια Α ευγένεια, από την στιγμή μάλιστα που κάναμε 60 ευρώ λογαριασμό.
Η βαθμολογία μου λοιπόν επηρεάζεται από αυτή τη συμπεριφορά.

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2017
Ευχαριστούμε, Mpety I