Priceline
Orbitz.com
Travelocity
Η κριτική έγινε: 22 Ιουλίου 2020

Πεντακάθαρα δωμάτια με καταπληκτική θέα, το προσωπικό πολύ εξυπηρετικό και πρόθυμο για την παροχή οποιασδήποτε
βοήθειας. Το ξενοδοχείο ταιριάζει τέλεια με την μαγευτική εικόνα και ηρεμία του τοπίου,και η infinity πισίνα είναι το κάτι άλλο!
Και φυσικά μαζί με όλο το πακέτο έρχεται και η boutique η οποία την ολοκληρώνει.

Ημερομηνία διαμονής: Ιούνιος 2020
Τύπος ταξιδιού: Ταξίδι χωρίς παρέα
Ευχαριστούμε, _M7397SL
Η κριτική έγινε: 22 Ιουλίου 2020

Υπέροχη θέα , καταπληκτικό φαγητό . Το τέλειο ξενοδοχείο. Μια αξέχαστη εμπειρεία με την καλύτερη θέα . Το προσωπικό πολύ εξυπηρετικό και πολύ ήρεμα . Ο ιδανικός προορισμός για χαλάρωση και ξεκούραση!!

Ευχαριστούμε, Maritina K
Η κριτική έγινε: 22 Ιουλίου 2020

Πραγματικά η καλύτερη εμπειρία διακοπών που θα μπορούσαμε να έχουμε. Η ατμόσφαιρα μαγευτική, το προσωπικό ιδιαίτερα εξυπηρετικό, πρόθυμο και ευγενικό, το φαγητό γευστικότατο και άκρως περιποιημένο, το δωμάτιο πεντακάθαρο και η infinity πισίνα... (όπως θα διαπιστώσετε κι εσεις) όνειρο! Σίγουρα θα το επισκεφτούμε ξανά!

Ευχαριστούμε, GustosoMykonos
Η κριτική έγινε: 22 Ιουλίου 2020

Υπεροχο ξενοδοχειο στο πιο ήσυχο σημείο...πολυ καθαρό και τα δωμάτια περιποιημένα και όμορφα διακοσμημενα. ακριβώς δίπλα στο λιμάνι της γλώσσας και πολύ κοντά στην σκιαθο 15 λεπτα με το καραβι.καταπληκτικη θέα.φοβερο φαγητο.ο χωρος της πισινας ειναι όνειρο και το ηλιοβασιλεμα μοναδικο!

Ευχαριστούμε, Nomi M
Η κριτική έγινε: 18 Ιουλίου 2020

Το ξενοδοχείο ειναι πανέμορφο, σαν κόσμημα, πεντακάθαρο κ ξεχωρίζει απο μακριά. Βρίσκεται στο καλύτερο σημείο, δίπλα απο το λιμανι της γλώσσας, μπροστά στην θάλασσα. Αυτο που το κάνει ακόμη πιο όμορφο ομως, ειναι οι άνθρωποι του. Η ευγένεια τους, η προθυμία τους να μας εξυπηρετήσουν, μας εκαναν να νιώσουμε απο την πρώτη στιγμή σαν στο σπίτι μας. Τους ευχαριστούμε παρα πολυ όλους και ελπίΖουμε να τους δούμε σύντομα!

Ευχαριστούμε, Dimitra G