Priceline
georgia p

Εξαιρετική διαμονή στην Θάσο

Κριτική για: Vaso Studios
5,0 από 5 κύκλουςΗ κριτική γράφτηκε 6 Σεπ 2023
Τα Vaso studios σου προσφέρουν όλα όσα ψάχνεις για ήσυχες και ξεκούραστες διακοπές στην Θάσο. Τα δωμάτια είναι άνετα εξοπλισμένα με όλα τα απαραίτητα, κουζίνα, κλιματισμό, ζεστό νερό, σίτες κλπ. Το μπαλκόνι έχει όμορφη θέα στον κόλπο της Αλυκης. Επιπλέον μπροστά στο μπαλκόνι σου έχει εξωτερική τραπεζαρία και κουζίνα που μπορείς να μαγειρεψεις ή να φας. Οι ιδιοκτητριες κ.Βασω, Αλεξάνδρα και η μικρή Νικολέτα είναι φιλοξενες, ευγενικές και πάντα προθυμες να σε εξυπηρετήσουν. Η παραλία απέχει λίγα μέτρα με τα πόδια. Το συστήνω ανεπιφύλακτα και σίγουρα θα ξαναπήγαινα. Ευχαριστούμε πολύ.
Ημερομηνία διαμονής: Σεπτέμβριος 2023
Τύπος ταξιδιού: Ταξίδεψε με φίλους
5,0 από 5 κύκλουςΠοιότητα
5,0 από 5 κύκλουςΤοποθεσία
5,0 από 5 κύκλουςΕξυπηρέτηση
Υπάρχει κάποιο πρόβλημα με αυτή την κριτική;
10.4 χλμ. από Vaso Studios
10.9 χλμ. από Vaso Studios