Επιβραβεύσεις με το One Key
Θεσσαλονίκη, Ελλάδα

Εξαιρετική επιλογή για Ίο

Κριτική για: Relux Ίος
5,0 από 5 κύκλουςΗ κριτική γράφτηκε 5 Ιουλ 2023
Εξαιρετικό κατάλυμα για όλους τους τύπους των ταξιδιωτών, μπροστά στο λιμάνι του νησιού:
1. Εξαιρετική ποιότητα παροχής υπηρεσιών,
2. Ευγενεστατο προσωπικό (χωρίς να γίνεται ενοχλητικό ή κουραστικό),
3. Άνετα και βολικά δωμάτια με όλες τις ανέσεις,
4. Όμορφο και μοντέρνο design, με χρήση τοπικών κατασκευαστικων υλικών
5. Parking δίπλα στο ξενοδοχείο
6. Γρήγορο internet με δυνατό σήμα
7. Εξαιρετικό ala carte πρωινό, που ετοιμάζεται την ώρα που θέλεις, με αρκετή ποικιλία πιάτων.
Με λίγες μικρές προσθήκες θα είναι τέλειο (ψυγείο και όχι mini bar, espresso machine, απλώστρα για πετσέτες, μαγιο κτλ)
Ημερομηνία διαμονής: Ιούνιος 2023
Συμβουλή: Διαλέξτε το δωμάτιο Junior Σουίτα με Ιδιωτική Πισίνα
Τύπος ταξιδιού: Ταξίδεψε με την οικογένεια
5,0 από 5 κύκλουςΠοιότητα
5,0 από 5 κύκλουςΤοποθεσία
5,0 από 5 κύκλουςΕξυπηρέτηση
Υπάρχει κάποιο πρόβλημα με αυτή την κριτική;
Ο/η A P, Agency / Consultant του Relux Ίος, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτική
Απάντηση: 16 Απρ 2024
Θα θέλαμε να σας ευχαριστήσουμε για την κριτική σας και να απολογηθούμε που δεν μπορέσαμε να απαντήσουμε νωρίτερα. Θα μας δώσει μεγάλη χαρά να σας φιλοξενήσουμε και πάλι
triple room
    223 €
2.4 χλμ. από Relux Ίος
Ίος: Δείτε περισσότερα ξενοδοχεία
Η κριτική έγινε: 24 Ιουνίου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Φιλόξενο ξενοδοχείο δίπλα στο λιμάνι ! Χαμογελαστό πρωσοπικο πολύ ωραίο πρωινό και γευστικά κοκτέιλ ! ΩΤα παιδιά ξετρελάθηκαν με τη πισίνα που ήταν δίπλα στο δωμάτιο μας! Μεγάλο δωμάτιο με αναπαυτικά στρώματα και κάθε μέρα καθαρο ! Όμορφος κήπος και ωραία αρχιτεκτονική !

Ημερομηνία διαμονής: Μάιος 2021
Ευχαριστούμε, Vagkrit
Ο/η Petros , Owner του Relux Ίος, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 25 Ιουνίου 2021

Αγαπητέ Vagkrit, ευχαριστούμε πολύ για τα καλά σας λόγια, ιδιαιτέρως για το προσωπικό. Χαιρόμαστε πολύ που απολαύσατε τη διαμονή σας μαζί μας και ελπίζουμε να έχουμε τη χαρά να σας υποδεχθούμε ξανά! Ως τότε, ελπίζουμε να απολαύσετε το υπόλοιπο του καλοκαιριού και σας στέλνουμε τις θερμότερες ευχές μας. Με εκτίμηση, η ομάδα του Relux Ios Design Hotel

Η κριτική έγινε: 10 Σεπτεμβρίου 2020

Ενα μεγαλο ευχαριστω σε ολο το προσωπικο για τη φιλοξενία.! Φοβερη αρχιτεκτονικη κ θεα.! Το πρωινο κ η κουζινα μας ξετρελαναν με τη γευσιγνωσια. Η πισινα ωραια κ καθαρη οπως καθαρο κ το δωματιο! Εις το επανιδειν.

Ημερομηνία διαμονής: Σεπτέμβριος 2020
Ευχαριστούμε, monz830
Ο/η Dimosthenis Leontis, Ιδιοκτήτης του Relux Ίος, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 12 Σεπτεμβρίου 2020
Μετάφραση Google

Thank you so much for your nice review! We look forward seeing you again!

Have a nice summer and safe return

Regards

Η κριτική έγινε: 29 Αυγούστου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Πολύ φιλικό και εξυπηρετικό προσωπικό !οι χώροι του ξενοδοχείου και τα δωμάτια παρά πολύ καθαρά ! Η πισίνα πολύ ωραία και καθαρή. Το πρωινό πολύ γευστικό και με μεγάλη ποικιλία ! Φανταστική θέα για ηλιοβασίλεμα τόσο από το μπαρ όσο και από τα δωμάτια !

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2019
1  Ευχαριστούμε, T9955DB_
Ο/η Relux Ios Design Hotel, Γενικός Διευθυντής του Relux Ίος, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 2 Σεπτεμβρίου 2020

Αγαπητέ T9955DB_ ,

Ευχαριστούμε πολύ για τα καλά σας λόγια! Χαιρόμαστε πολύ που περάσατε όμορφα στο ξενοδοχείο μας και ελπίζουμε να έχουμε την ευκαιρία να σας υποδεχθούμε ξανά στο μέλλον.

Η κριτική έγινε: 28 Ιουλίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Minimal σχεδιασμός, εμπνευσμένο πρωινό και τέλεια cocktails!
Το δωμάτιο καθαρό με πολύ όμορφη θέα στο βουνό και στη θάλασσα.
Ιδανική τοποθεσία στο λιμάνι, κοντά σε παραλία και την στάση λεωφορείου αν και η χώρα ήταν 15 λεπτά με τα πόδια.

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2020
Ευχαριστούμε, liznW7627EQ
Ο/η Relux Ios Design Hotel, General Manager του Relux Ίος, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 3 Αυγούστου 2020

Ευχαριστούμε πολύ για τα όμορφα σχόλια σας
Θα χαρούμε πολύ να σας υποδεχθούμε ξανά!

Η κριτική έγινε: 18 Ιουλίου 2020

Συνεχίζοντας τις διακοπές μας στην Ιο, η διαμονή μας είναι από τις καλύτερες. Το προσωπικό του ξενοδοχείου είναι πολύ φιλικό και εξυπηρετικό. Βρήκαμε τα δωμάτια πολύ καθαρά και είναι αρκετά ευρύχωρα. Tip: Εξαιρετικό φαγητό στο εστιατόριο του ξενοδοχείου!

Συμβουλή για το δωμάτιο: δωμάτιο με πισίνα
Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2020
    • Ποιότητα
1  Ευχαριστούμε, PulpoPe
Ο/η Dimosthenis Leontis, Ιδιοκτήτης του Relux Ίος, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 19 Ιουλίου 2020

Θα ήθελα να σας ευχαριστήσω θερμά για τα πολύ θετικά σας σχόλια. Οι εμπλουτισμένες και ουσιαστικές πληροφορίες καθώς και το γεγονός ότι η εξυπηρέτησή μας σας ικανοποίησε, αποτελεί για εμάς κίνητρο και ώθηση συνέχισης του δύσκολου έργου μας, καθώς και έμπνευση και αναγνώριση της δουλειάς όλου του προσωπικού.