Κάντε κράτηση τώρα και πληρώστε όταν φτάσετε
Agoda.com
Priceline196 $
Hotels.com196 $
Destinia.com220 $
Η κριτική έγινε: 10 Σεπτεμβρίου 2020

Ενα μεγαλο ευχαριστω σε ολο το προσωπικο για τη φιλοξενία.! Φοβερη αρχιτεκτονικη κ θεα.! Το πρωινο κ η κουζινα μας ξετρελαναν με τη γευσιγνωσια. Η πισινα ωραια κ καθαρη οπως καθαρο κ το δωματιο! Εις το επανιδειν.

Ημερομηνία διαμονής: Σεπτέμβριος 2020
Ευχαριστούμε, monz830
Ο/η Dimosthenis Leontis, Ιδιοκτήτης του Relux Ίος, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 12 Σεπτεμβρίου 2020
Μετάφραση Google

Thank you so much for your nice review! We look forward seeing you again!

Have a nice summer and safe return

Regards

Η κριτική έγινε: 29 Αυγούστου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Πολύ φιλικό και εξυπηρετικό προσωπικό !οι χώροι του ξενοδοχείου και τα δωμάτια παρά πολύ καθαρά ! Η πισίνα πολύ ωραία και καθαρή. Το πρωινό πολύ γευστικό και με μεγάλη ποικιλία ! Φανταστική θέα για ηλιοβασίλεμα τόσο από το μπαρ όσο και από τα δωμάτια !

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2019
1  Ευχαριστούμε, T9955DB_
Ο/η Relux Ios Design Hotel, Γενικός Διευθυντής του Relux Ίος, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 2 Σεπτεμβρίου 2020

Αγαπητέ T9955DB_ ,

Ευχαριστούμε πολύ για τα καλά σας λόγια! Χαιρόμαστε πολύ που περάσατε όμορφα στο ξενοδοχείο μας και ελπίζουμε να έχουμε την ευκαιρία να σας υποδεχθούμε ξανά στο μέλλον.

Η κριτική έγινε: 28 Ιουλίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Minimal σχεδιασμός, εμπνευσμένο πρωινό και τέλεια cocktails!
Το δωμάτιο καθαρό με πολύ όμορφη θέα στο βουνό και στη θάλασσα.
Ιδανική τοποθεσία στο λιμάνι, κοντά σε παραλία και την στάση λεωφορείου αν και η χώρα ήταν 15 λεπτά με τα πόδια.

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2020
Ευχαριστούμε, liznW7627EQ
Ο/η Relux Ios Design Hotel, General Manager του Relux Ίος, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 3 Αυγούστου 2020

Ευχαριστούμε πολύ για τα όμορφα σχόλια σας
Θα χαρούμε πολύ να σας υποδεχθούμε ξανά!

Η κριτική έγινε: 18 Ιουλίου 2020

Συνεχίζοντας τις διακοπές μας στην Ιο, η διαμονή μας είναι από τις καλύτερες. Το προσωπικό του ξενοδοχείου είναι πολύ φιλικό και εξυπηρετικό. Βρήκαμε τα δωμάτια πολύ καθαρά και είναι αρκετά ευρύχωρα. Tip: Εξαιρετικό φαγητό στο εστιατόριο του ξενοδοχείου!

Συμβουλή για το δωμάτιο: δωμάτιο με πισίνα
Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2020
1  Ευχαριστούμε, PulpoPe
Ο/η Dimosthenis Leontis, Ιδιοκτήτης του Relux Ίος, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 19 Ιουλίου 2020

Θα ήθελα να σας ευχαριστήσω θερμά για τα πολύ θετικά σας σχόλια. Οι εμπλουτισμένες και ουσιαστικές πληροφορίες καθώς και το γεγονός ότι η εξυπηρέτησή μας σας ικανοποίησε, αποτελεί για εμάς κίνητρο και ώθηση συνέχισης του δύσκολου έργου μας, καθώς και έμπνευση και αναγνώριση της δουλειάς όλου του προσωπικού.

Η κριτική έγινε: 23 Αυγούστου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Όμορφο ξενοδοχειο στο λιμανι της ίου σε πολυ καλη τοποθεσία κοντα σε μαρκετ φούρνο Ενοικιαζομενα αυτοκίνητα , η καθαριότητα ειχε ενα θεμα , οι πετσέτες ηταν σκληρές , διαμόρφωση χώρου και πισινα καλη , το προσωπικό ευγενικό εξυπηρετικό , σωστο πρωινό και καλος καφες.ανετα στρώματα Ωραιος ύπνος , Ωραια δωματια . Λιγο υπερεκτιμημένο

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2018
1  Ευχαριστούμε, A9083DH_