2 άτομα βλέπουν αυτό το ξενοδοχείο
Εξασφαλίστε τη χαμηλότερη τιμή από αυτούς τους ιστότοπους
Expedia.com364 $
Hotels.com364 $
Priceline364 $
Travelocity364 $
eDreams335 $
Trip.com366 $
Η κριτική έγινε: 25 Ιουνίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Το καλυτερο καταλυμα της Ιου και ενα απο τα καλυτερα των Κυκλαδων. Ιδιαιτερη αρχιτεκτονικη , σου δημιουργει ενα αισθημα χαλαρωσης και ευεξιας. Εκπληκτικο δωματιο, πολυ καθαρο με ολες τις ανεσεις. Εξαιρετικη φιλοξενια, ευγενεστατο προσωπικο. Πλουσιος μπουφες για το πρωινο που συνοδευετε απο υπεροχες μελωδιες απο το πιανο. Αξιζει και με το παραπανω τα χρηματα που δινεις

Ημερομηνία διαμονής: Ιούνιος 2017
1  Ευχαριστούμε, stergios_geo
Η κριτική έγινε: 25 Αυγούστου 2016 μέσω κινητής συσκευής

Ένας μοναδικός χώρος ζεστός σαν την αγκαλιά της μάνας μας !
Εκλεπτυσμένη αισθητική ,μοναδικό service ,φιλόξενο προσωπικό συνθέτουν μια μοναδική εμπειρία ζωής που δεν πρεπει κανεις να χάσει !
Σε μια τοποθεσία που το βλέμμα και η ψυχή σου βουλιάζει στο απέραντο γαλάζιο εισαι σίγουρος οτι εχεις βρει τον προσωπικό σου παράδεισο !

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2016
Ευχαριστούμε, Stefanos K
Ο/η AgaliaLuxurySuites, Υπεύθυνος Σχέσεων με Πελάτες του Agalia Luxury Suites, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 1 Νοεμβρίου 2016

Αγαπητέ Στέφανε Κ,
Σας ευχαριστούμε πάρα πολύ για την κολακευτική κριτική σας. Πραγματικά ελπίζουμε η διαμονή σας να ήταν εξαιρετική και να μείνει ανεξίτηλα χαραγμένη στη μνήμη σας. Η ομάδα της Αγκαλιάς θα είναι πάντα ''ανοιχτή'' για να σας καλοσωρίσει και να σας ξαναφιλοξενήσει προσφέροντας απαράμιλλη αισθητική, ασύγκριτες παροχές και χαμογελαστό προσωπικό!

Η κριτική έγινε: 11 Σεπτεμβρίου 2015

agalia luxury suites το πιο όμορφο μέρος για να νιώσει κανείς την πραγματική ηρεμία, και την αίσθηση ότι όλα είναι εκεί που πρέπει όπως πρέπει σαν να είναι το σπίτι που πάντα ήθελες, αυτό σημαίνει Αγκαλιά.
όσο αφορά στις υπηρεσίες και την καθαριότητα, τα πράγματα είναι πρωτόγνωρα, δεν υπάρχει κάτι αρνητικό να αναφέρεις, είναι αλήθεια, πιστέψτε το.

Συμβουλή για το δωμάτιο: τα δωμάτια που βλέπουν θάλασσα είναι τέλεια, αυτό που έμεινα με το νούμερο 8 έχει μία υπέροχη αιώρα μέσα και την καλύτερη θέα.
Ημερομηνία διαμονής: Σεπτέμβριος 2015
1  Ευχαριστούμε, ANGELO K
Η κριτική έγινε: 4 Σεπτεμβρίου 2015

Θα ξεκινήσω από το όνομα του ξενοδοχείου που σε προδιαθέτει θετικά πριν καν μπεις στο site για να κάνεις κράτηση, θα συνεχίσω με την τοποθεσία του που είναι ιδανική, στην άκρη του κόλπου που βρίσκεται και το λιμάνι της Ίου όπου χαζεύεις εκτός από τη θάλασσα και τα πλοία και τα σκάφη που μπαίνουν και βγαίνουν, τις εγκαταστάσεις που είναι υπέροχες, τα δωμάτια τεράστια, τα καλύτερα είναι αυτά που έχουν και μία μικρή πισίνα, όλα δε έχουν τέλειες βεράντες και σε κάθε βεράντα υπάρχει και ένα διπλό κρεβάτι για να ευχαριστιέται κανείς τη θέα με τον πιό άνετο τρόπο. Τα μπάνια επίσης είναι τεράστια και πολύ λειτουργικά, τα δε toiletries είναι επώνυμα, εξαιρετικής ποιότητας και σε αφθονία.
Η διακόσμηση του ξενοδοχείου είναι πολύ ιδιαίτερη, μπορεί κάποιον να τον ξενίσει με την πρώτη ματιά, πολλές σιδερένιες κατασκευές, περίτεχνα καθίσματα, χρώμα (όχι έντονο), διακοσμημένα πλακάκια ακόμα και στο δάπεδο, γρήγορα όμως το συνηθίζεις και σου αρέσει διότι είναι δεμένο πολύ καλά με το περιβάλλον και δεύτερον έχει άποψη, δεν είναι απλά μία δουλειά κάποιου διακοσμητή.
Το πρωινό είναι πάρα πολύ καλό, όλα παρασκευάζονται στο ξενοδοχείο και είναι ιδιαίτερα νόστιμα και με εξαιρετικά υλικά.
Τελειώνω με το service που είναι και αυτό εξαιρετικό, έχει πολύ προσωπικό και όλοι προσπαθούν για το καλύτερο κάτω από το άυπνο βλέμμα της ιδιοκτήτριας που γνωρίζει πολύ καλά τι χρειάζεται για να είναι ικανοποιημένοι οι φιλοξενούμενοί της.
Σίγουρα θα ξαναπάμε στην Αγγαλιά!!

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2015
2  Ευχαριστούμε, Christina K
Ο/η Vassopetridou, Owner του Agalia Luxury Suites, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 8 Σεπτεμβρίου 2015

Σας ευχαριστούμε πολύ για την ζεστή σας αγκαλιά γεμάτη με όμορφα λόγια... Ανυπομονούμε και ελπίζουμε να εχουμε και στο μέλλον την ευκαιρία να σας ξαναAGALIAσουμε!!!!

Η κριτική έγινε: 1 Σεπτεμβρίου 2015

Εχω ταξιδέψει αρκετά στη ζωή μου ( Dubai , Roma , USA .... ),αλλά πρέπει να πω πως δεν εχω ξαναδεί όπου και να εχω μείνει τέτοιο μεράκι. Το μικρό ξενοδοχείο ( boutique ) είναι ένα απο τα μέρη που χαζεύεις τη κάθε λεπτομέρεια , εχω πάθει πλάκα με τα μαρμάρινα δάπεδα γεμάτα φαντασία, οι σουίτες είναι μελετημένες για κάθε μας ανάγκη ( Λείπουν οι λέξεις ) η Αγκαλιά είναι όνομα και πράγμα μπαίνεις μέσα και θες να μείνεις εκει !!! είναι γεμάτη φρεσκάδα ,καθαριότητα , ευγενικο και πρόθυμο προσωπικό. Θέλω να ξανά έρθω !!!!

Συμβουλή για το δωμάτιο: Θέα , ηρεμία , Σερβις , περιβάλλον , τιμή ,
Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2015
  • Τύπος ταξιδιού: Ταξίδι με φίλους
Ευχαριστούμε, aura_ziza
Ο/η Vassopetridou, Owner του Agalia Luxury Suites, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 2 Σεπτεμβρίου 2015

Σας ευχαριστούμε για τα όμορφα λόγια σας. Ειναι τιμή μας που μπορέσαμε να ανταποκριθούμε στις προσδοκίες σας. Ελπίζουμε να χαρήκατε την όμορφη Ιο. Ανυπομονούμε να σας ξαναδούμε και να σας ξαναAGALIAσουμε!!!!