Εξασφαλίστε τη χαμηλότερη τιμή από αυτούς τους ιστότοπους
Expedia.com364 $
Hotels.com364 $
Priceline364 $
Travelocity364 $
eDreams338 $
Trip.com366 $
Η κριτική έγινε: 11 Σεπτεμβρίου 2015

agalia luxury suites το πιο όμορφο μέρος για να νιώσει κανείς την πραγματική ηρεμία, και την αίσθηση ότι όλα είναι εκεί που πρέπει όπως πρέπει σαν να είναι το σπίτι που πάντα ήθελες, αυτό σημαίνει Αγκαλιά.
όσο αφορά στις υπηρεσίες και την καθαριότητα, τα πράγματα είναι πρωτόγνωρα, δεν υπάρχει κάτι αρνητικό να αναφέρεις, είναι αλήθεια, πιστέψτε το.

Συμβουλή για το δωμάτιο: τα δωμάτια που βλέπουν θάλασσα είναι τέλεια, αυτό που έμεινα με το νούμερο 8 έχει μία υπέροχη αιώρα μέσα και την καλύτερη θέα.
Ημερομηνία διαμονής: Σεπτέμβριος 2015
1  Ευχαριστούμε, ANGELO K
Η κριτική έγινε: 4 Σεπτεμβρίου 2015

Θα ξεκινήσω από το όνομα του ξενοδοχείου που σε προδιαθέτει θετικά πριν καν μπεις στο site για να κάνεις κράτηση, θα συνεχίσω με την τοποθεσία του που είναι ιδανική, στην άκρη του κόλπου που βρίσκεται και το λιμάνι της Ίου όπου χαζεύεις εκτός από τη θάλασσα και τα πλοία και τα σκάφη που μπαίνουν και βγαίνουν, τις εγκαταστάσεις που είναι υπέροχες, τα δωμάτια τεράστια, τα καλύτερα είναι αυτά που έχουν και μία μικρή πισίνα, όλα δε έχουν τέλειες βεράντες και σε κάθε βεράντα υπάρχει και ένα διπλό κρεβάτι για να ευχαριστιέται κανείς τη θέα με τον πιό άνετο τρόπο. Τα μπάνια επίσης είναι τεράστια και πολύ λειτουργικά, τα δε toiletries είναι επώνυμα, εξαιρετικής ποιότητας και σε αφθονία.
Η διακόσμηση του ξενοδοχείου είναι πολύ ιδιαίτερη, μπορεί κάποιον να τον ξενίσει με την πρώτη ματιά, πολλές σιδερένιες κατασκευές, περίτεχνα καθίσματα, χρώμα (όχι έντονο), διακοσμημένα πλακάκια ακόμα και στο δάπεδο, γρήγορα όμως το συνηθίζεις και σου αρέσει διότι είναι δεμένο πολύ καλά με το περιβάλλον και δεύτερον έχει άποψη, δεν είναι απλά μία δουλειά κάποιου διακοσμητή.
Το πρωινό είναι πάρα πολύ καλό, όλα παρασκευάζονται στο ξενοδοχείο και είναι ιδιαίτερα νόστιμα και με εξαιρετικά υλικά.
Τελειώνω με το service που είναι και αυτό εξαιρετικό, έχει πολύ προσωπικό και όλοι προσπαθούν για το καλύτερο κάτω από το άυπνο βλέμμα της ιδιοκτήτριας που γνωρίζει πολύ καλά τι χρειάζεται για να είναι ικανοποιημένοι οι φιλοξενούμενοί της.
Σίγουρα θα ξαναπάμε στην Αγγαλιά!!

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2015
2  Ευχαριστούμε, Christina K
Ο/η Vassopetridou, Owner του Agalia Luxury Suites, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 8 Σεπτεμβρίου 2015

Σας ευχαριστούμε πολύ για την ζεστή σας αγκαλιά γεμάτη με όμορφα λόγια... Ανυπομονούμε και ελπίζουμε να εχουμε και στο μέλλον την ευκαιρία να σας ξαναAGALIAσουμε!!!!

Η κριτική έγινε: 1 Σεπτεμβρίου 2015

Εχω ταξιδέψει αρκετά στη ζωή μου ( Dubai , Roma , USA .... ),αλλά πρέπει να πω πως δεν εχω ξαναδεί όπου και να εχω μείνει τέτοιο μεράκι. Το μικρό ξενοδοχείο ( boutique ) είναι ένα απο τα μέρη που χαζεύεις τη κάθε λεπτομέρεια , εχω πάθει πλάκα με τα μαρμάρινα δάπεδα γεμάτα φαντασία, οι σουίτες είναι μελετημένες για κάθε μας ανάγκη ( Λείπουν οι λέξεις ) η Αγκαλιά είναι όνομα και πράγμα μπαίνεις μέσα και θες να μείνεις εκει !!! είναι γεμάτη φρεσκάδα ,καθαριότητα , ευγενικο και πρόθυμο προσωπικό. Θέλω να ξανά έρθω !!!!

Συμβουλή για το δωμάτιο: Θέα , ηρεμία , Σερβις , περιβάλλον , τιμή ,
Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2015
  • Τύπος ταξιδιού: Ταξίδι με φίλους
Ευχαριστούμε, aura_ziza
Ο/η Vassopetridou, Owner του Agalia Luxury Suites, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 2 Σεπτεμβρίου 2015

Σας ευχαριστούμε για τα όμορφα λόγια σας. Ειναι τιμή μας που μπορέσαμε να ανταποκριθούμε στις προσδοκίες σας. Ελπίζουμε να χαρήκατε την όμορφη Ιο. Ανυπομονούμε να σας ξαναδούμε και να σας ξαναAGALIAσουμε!!!!

Η κριτική έγινε: 8 Αυγούστου 2015

Ίσως η πρώτη φορά που μένουμε σε ξενοδοχείο το οποίο είναι τέλειο απ' άκρη σ' άκρη! Η καθαριότητα ήταν άψογη, το δωμάτιο ευρύχωρο και άνετο γεμάτο καλλιτεχνικές πινελιές που σε έκανε να νιώθεις μια μοναδική γαλήνη και ηρεμία. Το μπάνιο ευρύχωρο και αυτό και επιτέλους με φοβερό στυλ. Ένιωσα αμέσως τη ζεστή φιλοξενία γιατί οι οικοδεσπότες του είχαν φροντίσει για όλα: σαπούνια, καλλυντικά, κρέμες προσώπου και σώματος, μπουρνούζια και να μη μιλήσω για το minibar που δεν ήξερες τι να πρωτοδιαλέξεις. Το προσωπικό ήταν πάντα ευγενικό και διαθέσιμο. Το πρωινό είχε πολύ μεγάλη ποικιλία, ιδιαίτερη και με καθημερινές αλλαγές! Έμεινα 10 μέρες και ακόμα και την τελευταία μέρα υπήρχαν γεύσεις που δεν είχα δοκιμάσει. Και όλα αυτά σε ένα περιβάλλον που από το πιο μικρό χερούλι μέχρι το ταβάνι και το πάτωμα υπήρχαν αμέτρητες λεπτομέρειες τέχνης, ένα έργο τέχνης! Επίσης έμαθα πως τα προϊόντα τους και τα υλικά που χρησιμοποιούν είναι τοπικά και βιολογικά! Τι να πω; ΜΠΡΑΒΟ!

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2015
4  Ευχαριστούμε, meidanisalekos
Η κριτική έγινε: 29 Ιουλίου 2019

Ημερομηνία διαμονής: Ιούνιος 2019
Η κριτική συλλέχθηκε σε συνεργασία με αυτό το ξενοδοχείο