“πολυ καλό”

The Octopus Tree
Επιλογές δείπνου: Πρωινό, Αργά τη νύχτα, Κρατήσεις
Επιλογές δείπνου: Πρωινό, Αργά τη νύχτα, Κρατήσεις
Η κριτική γράφτηκε 10 Ιουλίου 2021 μέσω κινητής συσκευής

ενα πολυ γραφικο ταβερνακι ,πολυ ωραιο φαγητο και αψογη εξυπηρετηση
διπλα στο λιμανακι της ιου με πολυ ωραια θεα
γενικοτερα το λιμανακι της ιου ειναι πολυ πιο ομορφο απο την χωρα

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούνιος 2021
Ευχαριστούμε, tzeni2106

Η κριτική γράφτηκε 28 Αυγούστου 2020

Ταβερνάκι δίπλα στην θάλασσα, με τοπικά πιάτα ,πολύ όμορφο περιβάλλον και γρήγορη εξυπηρέτηση, σιγουρα να περάσετε να πιείτε ένα ουζακι

Ευχαριστούμε, 603vasilisd
Η κριτική γράφτηκε 7 Αυγούστου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Φτάσαμε απόγευμα κατά τις 5 00 και καθήσαμε .Αξιολογες γευσεις και μερίδες χορταστικές σε κανονικές τιμές .Η κοπέλια που μας σέρβιρε ευγενέστατη ,λαμβάνοντας όλα τα μέτρα ασφαλείας και με κανονική μάσκα λόγω Covid όχι την ψεύτικη ασπίδα στόμα -μύτη!! Το προτείνω ανεπιφύλακτα !!θανος

Ευχαριστούμε, souklanida
Η κριτική γράφτηκε 15 Σεπτεμβρίου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Το μαγαζί ειναι καταπληκτικό..Το ίδιο και ο ιδιοκτήτης του..γελαστός και με τα χωρατα του. Το φαγητι αψογο και οικονομικό.

Ημερομηνία επίσκεψης: Σεπτέμβριος 2019
1  Ευχαριστούμε, 925dimitriss
Η κριτική γράφτηκε 11 Σεπτεμβρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Το χταποδι πολυ σκληρο και καμενο στην ακρη, οι ρεβυθοκεφτεδες καλοι, τηγανισμενοι σε μπολικο λαδι οπως και οι φρεσκοι; γαυροι. Εξυπηρετηση φουλ αντιεπαγγελματικη, η σερβιτορα δεν εβγαλε κουβεντα οσες φορες μας εφερε τα φαγητα, ο ιδιοκτητης αν και ευγενικος,πηρε ολα τα τραπεζια απο γυρω μας (σηκωνοντας τα πανω απ' το κεφαλι οπως οι αρσιβαριστες) προετοιμαζοντας για το κλεισιμο αν και ειχε αρκετες παρεες ακομα.Ακριβο γι'αυτο που προσφερει, ενιωσα σαν να μου κλεψαν τα λεφτα μου

Ημερομηνία επίσκεψης: Σεπτέμβριος 2018
Ευχαριστούμε, Ευάγγελος Κ

The Octopus Tree: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Ίος, Κυκλάδες
Μυλοπότας, Ίος

The Octopus Tree: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!