Η κριτική έγινε: 2 Μαΐου 2018

Η εμπειρία μας δεν ήταν τόσο καλή. Αφενός από την μία δεν ενθουσιαστήκαμε με το φαγητό και από την άλλη η έλλειψη πισίνας ( κάτι που δεν φαινόταν στο φυλλάδιο εσκεμμένα στις φωτογραφίες αφού είχαν τραβηχτεί έτσι ώστε το τζακούζι να φαίνεται τεράστιο σαν πισίνα) δεν μας άφηνε πολλά περιθώρια. Το τζακούζι δεν το χρησιμοποιήσαμε καθώς ήταν άδειο. Ποιος ο λόγος ύπαρξης του τότε; Στο τέλος εκτός από ένα λάθος στο λογαριασμό (ανθρώπινο είναι) σε εμάς ΔΕΝ δόθηκε αναμνηστικό δωράκι την στιγμή που σε ένα ζευγάρι που έκανε τσεκ αουτ ακριβώς την ίδια στιγμή με μας δόθηκε. Δεν πειράζει, να είστε καλά. Εμείς δεν θα ξαναπάμε πάντως. Η επίσκεψη έγινε πριν από 8 χρόνια αλλα επειδή το trip έχει μέχρι ένα χρόνο πίσω επιλέχθηκε το 2017.

Συμβουλή για το δωμάτιο: Ζητήστε δωμάτιο με θέα στο λιμάνι
Ημερομηνία διαμονής: Ιούνιος 2017
1  Ευχαριστούμε, jkyranas
Ο/η GEORGE A, Manager του Vrahos Boutique Hotel, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 16 Μαΐου 2018

Αγαπητέ jkyranas,
Λυπάμαι που η εμπειρία σας στο ξενοδοχείο μας δεν ήταν αυτή που αναμένατε. Ωστόσο, οφείλω να σας ενημερώσω ότι κάθε χρόνο πραγματοποιούμε βελτιώσεις στο ξενοδοχείο μας και μπορώ να σας διαβεβαιώσω ότι οι παροχές και υπηρεσίες μας 8 χρόνια μετά έχουν αλλάξει κατά πολύ. Όλα τα τζακούζι είναι σε πλήρη λειτουργία και οι παροχές μας αναγράφονται επακριβώς στην επίσημη ιστοσελίδα μας καθώς και σε όλες τις μηχανές κρατήσεων. Σε καμία περίπτωση δεν θα βρείτε να αναγράφουμε ότι διαθέτουμε πισίνα. Όσο για το δωράκι που αναφέρετε, μπορεί να ήταν λόγω κάποιας ειδικής περίπτωσης αλλά τόσα χρόνια μετά είναι δύσκολο να εξακριβώσουμε τι είχε γίνει τότε. Εμείς θα χαρούμε να σας ξανά δούμε για να διαπιστώσετε και μόνος σας τις αλλαγές και βελτιώσεις που έχουν γίνει στο κατάλυμα μας και με χαρά θα ακούσουμε την καινούργια εμπειρία που θα αποκομίσετε από την νέα σας διαμονή.
Άνα Αγα
Reservations Manager

Η κριτική έγινε: 3 Σεπτεμβρίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Περιποιημένο ξενοδοχείο, όλα μέσα καινούργια με πολύ όμορφη αισθητική. Στρώμα στο κρεβάτι ανατομικό και βολικό. Μικροί χώροι γενικά αλλά από ότι καταλάβαμε έτσι είναι το σύνηθες στο νησί. Ακριβό πρωινό που δεν συμπεριλαμβάνεται στην τιμή. Είναι όμως κ αυτό αξιοπρεπές.

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2017
1  Ευχαριστούμε, Georgia K
Η κριτική έγινε: 8 Αυγούστου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Ξεκινώντας από την τοποθεσία, έχει καταπληκτική θέα στο λιμάνι του καραβοσταση και σε απόσταση μόλις 3 λεπτά με τα πόδια. Πολύ προσεκτικά διακοσμημένο, σου προσφέρουν διάφορα στο ψυγειακι χωρίς χρέωση. Επίσης διαθέτει τζακούζι με θέα στο λιμάνι κι αυτό. Το πρωινό που δοκιμάσαμε ήταν πλήρες και πολύ νόστιμο! Όσο για το προσωπικό, ήταν πολύ φιλικό και ζεστό και μας βοήθησε σε ότι χρειαστήκαμε! Πιστεύω το καλύτερο κατάλυμα στον καραβοσταση. Η τιμή του μόνο θα μπορούσε να είναι λίγο καλύτερη

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2017
1  Ευχαριστούμε, Savvas L
Η κριτική έγινε: 28 Ιουλίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Βρίσκεται στην νότιο δυτικη πλευρά στο καραβοστασι με θεα στο λιμανι και την παραλια! Αρκετά εξυπηρετικό προσωπικό και πρόθυμο να βοηθήσει, πολυ καθαρά δωμάτια που προσφέρουν υπέροχη θεα! Τα κρεβάτια κοκοματ καταπληκτικά για ξεκουραση!! Στο πρωινό εχει καταπληκτικό μπουφέ (που χρεώνει ομως 12€ κατα άτομο αν δεν έχεις κλείσει με πρωινό το δωμάτιο)

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2017
2  Ευχαριστούμε, Dkoukouvinos
Η κριτική έγινε: 26 Ιουλίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Ένα φανταστικό ξενοδοχείο στον Καραβοστάση με πανέμορφη θέα. Όλα είναι πολύ προσεγμένα και δένουν άψογα με το περιβάλλον. Δεν είχαμε πρωινό οπότε δεν ξέρω αν είναι καλό ή όχι. Ελάχιστα αρνητικά, το κακό wifi που δεν έπιανε σχεδόν ποτέ, η ηχομόνωση της τουαλέτας (φανταστικό το design, αλλά χρειάζεται και η λειτουργικότητα) και προσωπικά δεν βρήκα ιδιαίτερα άνετα τα κρεβάτια και το μαξιλάρι, αλλά αυτό είναι καθαρά υποκειμενικό...

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2017
1  Ευχαριστούμε, FotisKaragian