Travelocity
Expedia.com108 $
1.494
1.494
Η κριτική έγινε: 28 Αυγούστου 2020

Υπέροχοι κήποι, μοναδική εξυπηρετηση κ ευγενεια!!! Συναρπαστικη θεα στο Κρητικό πέλαγος με θεαματικά ηλιοβασιλέματα. Αφθονια κ μεγαλη ποικιλία φαγητών κυριως στο κεντρικό εστιατοριο όπως κ στα άλλα δύο.
Καθαρές πισίνες με ολοήμερο animation για διασκέδαση μικρών κ μεγαλων.
Ένα χωρος φιλοξενίας κ πολυτελειας για απόλυτη ξεκουραση ψυχής!!!
Σας το προτείνω ανεπιφύλακτα!!!

1  Ευχαριστούμε, 286gial
Η κριτική έγινε: 28 Αυγούστου 2020

Ήταν μία μοναδικη εμπειρία! Είμαστε μια 5 μελή οικογένεια κ βρεθήκαμε στο ιδανικο μέρος για διακοπές.Νιώσαμε ασφάλεια από τη πρώτη στιγμή με τους κανόνες κ τα μέτρα που εφαρμοζουν στο ξενοδοχείο για την προστασία όλων μας από τον Covid.Εκπληκτική τοποθεσία καθαρά δωμάτια άψογο service απ όλο το προσωπικό,Εξαιρετικό φαγητό !Ευχαριστουμε όλους για την εκπληκτική φιλοξενία!
Θα ξανά έρθουμε σίγουρα!!

Συμβουλή για το δωμάτιο: Οι γωνιακες σουίτες είναι μεγάλες κ ηλιόλουστες.
1  Ευχαριστούμε, 361takisn
Η κριτική έγινε: 25 Ιουλίου 2019

Πολυ εντυπωσιακο ξενοδοχειο με μεγαλες πισινες και εξαιρετικο προσωπικο .
Υπεροχο φαγητο σε ολα τα εστιατορια του και και με απιθανα παρτυ στην παραλια .
Ειδικα ο Ορεστης καπετανιας μας ξεναγησε σε ολους τους χωρους .

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2019
2  Ευχαριστούμε, Iosif P
Η κριτική έγινε: 5 Μαΐου 2019

Μείναμε στο συγκεκριμένο ξενοδοχείο δυστυχώς μόνο για μία διανυκτέρευση, η οποία όμως ήταν αρκετή για να μας προσφέρει στιγμές χαλάρωσης και ευεξίας. Το προσωπικό ευγενικό και πάντα πρόθυμο να ικανοποιήσει τις επιθυμίες μας, Το δωμάτιο ευρύχωρο και καθαρό, το στρώμα ιδιαίτερα ανατομικό, το φαγητό αρκετά καλό και προσεγμένο. Ιδιαίτερη αναφορά θεωρώ ότι πρέπει να γίνει στο προσωπικό του aegeo spa για τις άριστες υπηρεσίες του και τον επαγγελματισμό του. Ένα μεγάλο ευχαριστώ στην εξαιρετική Βάγια και στην κ. Τατιάνα για τις θεραπείες τους καθώς και συγχαρητήρια στο managment του spa για την άρτια οργάνωση Προσωπικά θεωρώ ότι το SPA αποτελεί εξαιρετικό πλεονέκτημα για το ξενοδοχείο συνδυαστικά με το γεγονός ότι υπάρχει η βέλτιστη σχέση μεταξύ ποιότητας-τιμής στις παρεχόμενες υπηρεσίες Το σίγουρο είναι ότι θα επιστρέψουμε ξανά για περισσότερες ημέρες και περισσότερες θεραπείες. Ευχαριστούμε!!!

Ημερομηνία διαμονής: Μάιος 2019
1  Ευχαριστούμε, Maria K
Η κριτική έγινε: 26 Μαΐου 2015

Επισκέφτηκα το ξενοδοχείο στις 22/5/2015 και είχα μια υπέροχη διαμονή 4 ημερών. Το δωμάτιο ήταν ευρύχωρο, καθαρό και με υπέροχη θέα. Αξίζει να αναφέρω ότι οι κήποι ήταν πανέμορφοι, καθώς και η τοποθεσία του ξενοδοχείου πρόσφερε εξαιρετική θέα στο Αιγαίο. Το προσωπικό του ξενοδοχείου ήταν ευγενικό και ιδιαίτερα εξυπηρετικό. Αξέχαστη θα μου μείνει η εμπειρία στο SPA του ξενοδοχείου. Η περιποίηση, στα ειδικά διαμορφωμένα κιόσκια έξω στον κήπο, ήταν μοναδική. Σίγουρα θα το ξανά επισκεφθώ!!!

Ημερομηνία διαμονής: Μάιος 2015
3  Ευχαριστούμε, Christina B