Η κριτική έγινε: 14 Φεβρουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Πολυ Πολύ όμορφα διακοσμημένο και οι ιδιοκτήτες φιλικοί...νιώσαμε σαν το σπίτι μας.. Αφού το βράδυ τραγουδάμε όλοι παρέα στο σαλόνι του ξενοδοχείου!!
Το πρωινό πολυ καλο!!!! .. καθαρό και ζεστό!!!!!
Ωραία θεα και πολύ κοντά στα εστιατόρια!

Διαμονή: Ιανουάριος 2018, ταξίδι με τον/την σύντροφο
Ευχαριστούμε, vasia1223
Η κριτική έγινε: 5 Ιανουαρίου 2018

Αν και πήγαμε για μια μόνο διανυκτέρευση, στο σύνολο των υπηρεσιών του μείναμε ιδιαίτερα ικανοποιημένοι. Φιλόξενοι, από τον Τάσο τον Ιωαννίδη τον ιδιοκτήτη μέχρι όποιον εργάζεται εκεί. Πρωινό παραδοσιακό και πλουσιότατο, δωμάτια με αρχοντιά, αλλά και σύγχρονες ανέσεις, εξυπηρέτηση με ανιδιοτέλεια, φιλική αντιμετώπιση. Θα το επισκεπτούμε σίγουρα ξανά στην επόμενή μας απόδραση στη Στενή και τα γύρω μέρη. Κύριε Τάσο, keep up the good work, που λένε και στο χωριό μου!

Συμβουλή: Προτιμήστε τη σουίτα, εάν είναι διαθέσιμη!
  • Διαμονή: Ιανουάριος 2018, ταξίδι με οικογένεια
Ευχαριστούμε, j_zaxa
Η κριτική έγινε: 2 Απριλίου 2017

Όπως προδίδει και ο τίτλος, το εν λόγω κατάλυμα μπορεί μεν να ανήκει στα καλά του χωριού, ωστόσο δεν μπορεί να ξεπεράσει το μέτριο αν συγκριθεί με άλλα καταλύματα της ίδιας κατηγορίας σε άλλες περιοχές της χώρας. Καθαρό, περιποιημένο, διακόσμηση με γούστο (αν και δεν έχει το χαρακτήρα του παραδοσιακού χωριού), άνετο και κοντά στο χωριό. Ο ιδιοκτήτης και το προσωπικό ήταν πολύ ευγενικοί και φιλόξενοι. Στα μείον ανήκαν το σχετικά περιορισμένο σε επιλογές πρωινό και το γεγονός ότι οι υδραυλικές εγκαταστάσεις στο δωμάτιο είχαν μικρές ζημιές. Πιστεύω ότι μπορεί να αναβαθμιστεί σημαντικά εάν ρίξει βάρος στην υποδομή και στο πρωινό.

• Διαμονή: Μάρτιος 2017, ταξίδι με τον/την σύντροφο
Ευχαριστούμε, its123
Η κριτική έγινε: 10 Ιανουαρίου 2017

Πρόκειται για ένα υπέροχο boutique hotel φτιαγμένο με την καλλιτεχνική πινελιά και φροντίδα του ιδιοκτήτη. Πήγαμε για μια μέρα αλλά μας άρεσε τόσο που μείναμε και δεύτερο βράδυ. Πολύ καλή η εξυπηρέτηση όπως και το πρωινό. Οι τιμές λογικές για το χώρο και ειδικά για εορταστική περίοδο (4-5 Ιανουαρίου 2017). Το πρώτο βράδυ μείναμε στη Junior Suite (δίχωρο δωμάτιο στη σοφίτα του πανδοχείου που βλέπει στην πίσω πλευρά) ενώ το δεύτερο βράδυ μείναμε σε μονόχωρο τετράκλινο δωμάτιο στη μπροστινή πλευρά με θέα το χωριό. Με την πρώτη ευκαιρία θα ξαναπάμε σίγουρα. Κύριε Τάσο ευχαριστούμε για το ενδιαφέρον, την εξυπηρέτηση και την ωραία μουσική βραδιά!!!

Συμβουλή: Τα μπροστινά δωμάτια βλέπουν προς το χωριό. Το βράδυ με την ησυχία μπορεί να ακούγεται ο υπέροχος ήχος του νερού στο ρέμα.
  • Διαμονή: Ιανουάριος 2017, ταξίδι με οικογένεια
1  Ευχαριστούμε, chpapagiannis
Η κριτική έγινε: 13 Αυγούστου 2016 μέσω κινητής συσκευής

Μείναμε 5 ημέρες με την οικογένοιά μου. Πολύ καθαρό και προσεγμένο σε όλες τις λεπτομέρειες,το μουσικό πανδοχείο προσφέρει εκτός από την εξαιρετική ευγένεια και φιλοξενία, ένα πλούσιο και βιολογικό πρωινό. Ο ιδιοκτήτης, ο κύριος Τάσσος, μας έκανε να αισθανόμαστε σαν στο σπίτι μας. Το συμβουλεύω σε όλους εκείνους που ψάχνουν ηρεμία μακριά από την παραθαλάσσια φασαρία. Δεν ζήσαμε μουσικές βραδιές αλλά είμαι σίγουρος οτι είναι καταπληκτικές!

Διαμονή: Αύγουστος 2016, ταξίδι με οικογένεια
1  Ευχαριστούμε, ezafi