“Αλλα αντι αλλων!!”

Η κριτική γράφτηκε 16 Οκτωβρίου 2020

Ρωτησαμε αν εχει κοντοσουβλι,βεβαιως μας απαντησαν!!Χοιρινο και κοτοπουλο!!!Μαζι μ αυτα ,πηραμε και πατατες,σαλατα ,χορτα ,τζατζικι και λιγο κρασακι.Τελικα,μας εφεραν ολα τ αλλα ,με αργοπορια,εκτος απο το χοιρινο κοντοσουβλι,γιατι......ειχε τελειωσει!!!!Μας το ειπαν αφου καθησαμε και μας εφεραν ολα τ αλλα!!!Επρεπε να σηκωθουμε να φυγουμε,αλλα οταν φευγεις για λιγες ωρες,κοντα στη φυση,δεν εχεις διαθεση για να χαλασεις την μερα σου!!!ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟΙ !!!Ουτε καν μας το ειπαν ,απλα εφεραν ολα τ αλλα!!!Για να χορτασουμε ,παραγγειλαμε αναγκαστικα κι ενα μπιφτεκι.Τελειως ανοστο,ουδετερο.Για αλλο πηγαμε,αλλο τρωγαμε.Ο λογαριασμος ηρθε γυρω στα 50 ευρω ,με χρεωμενο και το κοντοσουβλι!!!που δεν πηραμε.Φυσικα ,το επισημαναμε.ΣΥΓΓΝΩΜΗ ΔΕΝ ΕΙΠΑΝ!!αρα ισως,το εκαναν επιτηδες για να κατσουμε.Κριμα ,γιατι,βρισκεσαι κυριολεκτικα κατω απο τα πλατανια ,πανω απο το ποταμακι.ΚΡΙΜΑ ΤΑ ΛΕΦΤΑ.!!!

Ευχαριστούμε, Νεκταρία Μ

Η κριτική γράφτηκε 29 Σεπτεμβρίου 2020

Υπέροχα φαγητά , εξαιρετικό το μενού και οι τιμές προσιτές. Οι μερίδες των φαγητών αρκετά μεγάλες και χορταστικές!!

Ευχαριστούμε, vasot688
Η κριτική γράφτηκε 27 Αυγούστου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Απλά και παραδοσιακά κρέατα και σαλάτες.ευγενικο προσωπικό και πολύ καλό ντόπιο κρασάκι.ωραια επίσης και τα γλυκίσματα τους

Ευχαριστούμε, Katerina981
Η κριτική γράφτηκε 24 Αυγούστου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Γραφικό πέρασμα με αρκετή δροσιά, για Αύγουστο μήνα! Το προσωπικό ήταν ευγενικό! Ωραίο κρέας! Πολύ λίγες επιλογές και σχετικά καλές τιμές!

Ευχαριστούμε, maxrina
Η κριτική γράφτηκε 10 Αυγούστου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Δυστηχως ενα ακομα φάντασμα της φήμης της ταβέρνας.
Χωρις να ειναι η πρωτη μας επίσκεψη σιγουρα ηταν η τελευταία.
Ολες οι μεριδες απαράδεκτα μικρές απο τα ορεκτικά μεχρι τις πολυαναμενόμενες μεριδες κρέατος. Οι χοιρινες μπριζολες μονο μπριζόλες δεν ηταν, στην κυριολεξία 4 μπουκιές. Οι παντσετες καμμενες. Η μοσχαρίσια και αυτη πολυ μικρή και απαράδεκτα ψημένη σκετο άχυρο καμια γευση, απορω γιατι με ρωτησαν το ψήσιμο που ηθελα...
Τα παϊδακια που χρεώθηκαμε για ενα κιλο δεν ηταν πανω απο 600 γραμμάρια κόκαλα. Ολα κρυα βεβαια.
Θα μπορουσα να συνεχίσω με περισσότερες λεπτομέρειες, μεχρι της εντολής του ιδιοκτητη στην κουζινα να κανουν "κρατει" στο χοιρινο γιατι τελειωνει...οποτε δε θελω να φανταστώ τι μεριδες σερβιριστικαν οι επόμενοι.
Οι τιμες δε αλλης εποχης.

Η Τηνος έχει πολύ καλυτερα εστιατόρια και ταβερνες που να αξιζουν την επισκεψη σας.
Εμεις χαιρετησαμε τον Πλατανο κανονικα....μακρυα κ αγαπημενοι.

Ευχαριστούμε, Vagtanplan

Ταβέρνα Ο Πλάτανος (Ντουάρ): Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Τήνος, Κυκλάδες
Χώρα της Τήνου, Τήνος

Ταβέρνα Ο Πλάτανος (Ντουάρ): Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!

$USD
Ελλάδα
© 2020 TripAdvisor LLC Με την επιφύλαξη όλων των νόμιμων δικαιωμάτων.