1.246
1.246
Η κριτική έγινε: 31 Αυγούστου 2018

Επισκεφτηκαμε το ξενοδοχειο μεσα Αυγουστου για 3 μερες, για μηνα του μελιτος. Θα ξεκινησω αρχικα απο το γεγονος οτι την ημερα αφιξης μας υπηρχαν δυο γαμοι στο ξενοδοχειο για τους οποιους δεν ειχαμε ενημερωθει νωριτερα απο την διευθυνση. Αποτελεσμα να μην μπορουμε να επισκεφθουμε εστιατορια κ σημεια του ξενοδοχειου. Η βιλλα που μας εδωσαν ηταν στο πιο απομακρυσμενο σημειο του ξενοδοχειου, με παρα πολλα σκαλια κ μακρια απο το λομπι. Τα σεντονια στην αφιξη μας δεν ηταν καθαρα. Τους ενημερωσαμε κ τα αλλαξαν αμεσως. Ετσι την επομενη μερα μας αφησαν λουλουδια στο δωματιο. Υπηρχαν πολλα ζουζουνια και σιγουρα ενα πουλι στην σκεπη του δωματιου. Η τηλεοραση δεν δουλευε και ηρθαν κ την επισκευασαν. Στο πρωινο παρα του οτι ημασταν γαμηλιο ταξιδι δεν μας εφεραν το καθιερωμενο γλυκο. Γενικα υπηρχε ενα προβλημα με την καθαριοτητα του ξενοδοχειου και αυτο ηταν για εμενα κατι σημαντικο κ ειδικα για μηνα του μελιτος. Οι υπολοιπες εγκαταστασεις ηταν πολυ ομορφες, οπως το λομπι και το εστιατοριο διπλα στο ποταμι. Το προσωπικο ηταν ευγενικο κ εξυπηρετικο. Στο τελος θα μας χρεωναν κ μια μεταφορα, αλλα εκανα λαθος κ μας ζητησαν συγγνωμη. Και παλι.

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2018
Ευχαριστούμε, marysid
Ο/η Dewi A, Front Office Manager του The Royal Pita Maha, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 6 Σεπτεμβρίου 2018
Μετάφραση Google

Dear marysid,

Warmest greeting from The Royal Pita Maha Resort Ubud Bali - Royal Luxury

Thank you for posting a review on TripAdvisor.
I noticed on your comments that you love our resort setting, as well as we have failed in meeting your expectations. In the name of the entire team I would like to express my most sincere regrets, and we take your feedback very serious.
Thank you once again and we do hope to have the opportunity to welcome you back to our resort

Best regards
Dewi
Front Office and Customer Service Manager

Η κριτική έγινε: 23 Ιουλίου 2018

Το ξενοδοχείο είναι χτισμένο μέσα στη ζούγκλα και έχει μια καταπληκτική βλάστηση που συναντάς σπάνια.Η βίλα που είχαμε νοικιάσει με την πισίνα ήταν άνετη,πολυτελής,χωρίς να σε ενοχλεί κανείς. Το πρωινό είχε μεγάλη ποικιλία σε αλμυρά και σε γλυκά. Το προσωπικό πολύ ευγενικό.

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2018
Ευχαριστούμε, Antonis K
Ο/η Dewi A, Front Office Manager του The Royal Pita Maha, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 25 Ιουλίου 2018
Μετάφραση Google

Dear Mr. Antonis

Warmest greeting from The Royal Pita Maha Resort Ubud Bali - Royal Luxury

Thank you for taking the time to give a remarkable comment on TripAdvisor. We are happy that you love our resort.
We do hope that we will have the chance to welcome you back to our resort in near future.

Best regards
Dewi
Front Office and Customer Service Manager

Η κριτική έγινε: 10 Αυγούστου 2016 μέσω κινητής συσκευής

Πολυ όμορφη εγκατάσταση με πανοραμική θέα της φύσης απο τις βίλες
Ευγενικοί άνθρωποι και πολυ κοντά στο κεντρικό χωριό ubud με δωρεάν μεταφορά απο το ξενοδοχείο
Όχι κάτι το ιδιαίτερο όμως στο φαγητό έξω τρως καλύτερα και πιο φθηνά
Εγώ αντιμετώπισα πρόβλημα με πετσέτες με λεκέδες και σεντόνια όχι τόσο καθαρά , μόλις τους το είπα όμως αμέσως τα άλλαξαν

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2016
Ευχαριστούμε, eleftheriatsinali
Η κριτική έγινε: 8 Μαρτίου 2016

Το ξενοδοχείο διαθέτει μόνο βίλλες με προσωπική πισίνα. Το μέρος είναι μοναδικό μέσα στην #ΖΟΥΓΚΛΑ# , κυριολεκτικά δεν βλέπεις τίποτα άλλο παρά μόνο πράσινο και νερά. Μοναδική εμπειρία να πάρεις το πρωινό στο Organic restaurant, δίπλα στο ποτάμι , όπου μπορείς να κάνεις και rafting. Το προσωπικό είναι μέσα στην πραγματική ευγένεια, όλοι τους με ένα τεράστιο χαμόγελο και πάντα πρόθυμοι να βοηθήσουν. Νομίζω ότι ειναι μοναδικό μέρος για νιόπαντρα ζευγάρια. Η πρόταση που μας έκανε το Exotic Tours ήταν η ιδανική. Μοναδική εμπειρία το SPA
έκανε την

Συμβουλή για το δωμάτιο: Όλες οι βίλες είναι φαντατστικές
Ημερομηνία διαμονής: Μάρτιος 2016
2  Ευχαριστούμε, Ioannis1978
Η κριτική έγινε: 26 Ιουνίου 2015

Εξαιρετικό ξενοδοχείο, χτισμένο με βάση τη παράδοση του Bali/Ubud.
Φοβερή εξυπηρέτηση από το προσωπικό, ευγενέστατοι όλοι!
Ως νιόπαντροι είχαμε και τα δωράκια μας και όταν πήγαμε αλλά και όταν φύγαμε!

Ημερομηνία διαμονής: Μάιος 2015
Ευχαριστούμε, Eirini K