“Εξαιρετικο”
Κριτική για: Zombos Restaurant

Zombos Restaurant
Περιγραφή: Παραδοσιακή Ελληνική ταβέρνα στον Άγιο Γεώργιο Αντιπάρου με θέα το απέραντο γαλάζιο του Αιγαίου. Στην ταβέρνα Ζομπός θα απολαύσετε την παραδοσιακή Ελληνική κουζίνα μας,μαγειρευτά φαγητά και ψητά της ώρας από νωπά κρέατα και προιόντα παραγωγής μας καθώς και θαλασσινά-φρέσκα ψαράκια απο ντόπιους ψαράδες του νησιού μας.

Άψογη εξυπηρέτηση ,τρομερές τιμές και φανταστικη κουζίνα ! Όλα εξαιρετικά ανυπομονώ να το επισκεφτούμε ξανά!

Ημερομηνία επίσκεψης: Αύγουστος 2021
1  Ευχαριστούμε, Elisfa

Η κριτική γράφτηκε 31 Αυγούστου 2021

Εξαιρετικό φαγητό, καλές τιμές, ευγενικό και γρήγορο σέρβις. Αν θέλει κανείς να δοκιμάσει κάτι διαφορετικό σε καλές τιμές και σε ένα όμορφο και ήσυχο περιβάλλον μακριά από το χωριό, ο Ζομπός είναι η μοναδική επιλογή. Τα νέα παιδιά που έχουν το εστιατόριο προσφέρουν το καλύτερο δυνατό εαυτό τους και διαρκώς εξελίσσονται.

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούλιος 2021
1  Ευχαριστούμε, AlexArcheo
Η κριτική γράφτηκε 14 Αυγούστου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Ίσως το πιο αξιοπρεπες από όλα της Αντιπάρου φέτος, με εξαίρεση τον Παντελη. Ο, τι γράφει, αυτό σερβίρει. Παϊδάκια εμφανώς ελληνικά, μπορεί και ντόπια, ευγεστα κ σωστά ψημένα,χωρίς άσχετα κομμάτια κρέατος μέσα. Σαλατα πλούσια με ντακακια, νόστιμα ορεκτικά, γενικώς σωστή ταβέρνα με καλό σέρβις κ τιμές.

Ημερομηνία επίσκεψης: Αύγουστος 2021
Ευχαριστούμε, NTINOS2195
Η κριτική γράφτηκε 20 Ιουλίου 2021

Πήγαμε για μεσημεριανό μετά από μπάνιο. Το μαγαζί κινείται στα δεδομένα του νησιού, με μια λέξη: υπερεκτιμημένο. Ήταν σίγουρα το χειρότερο φαγητο που δοκιμάσαμε στο νησί (και δοκιμάσαμε αρκετά τα οποία ήταν μέτρια και δεν άξιζαν τα λεφτά τους). Παραγγείλαμε ένα τυρί παναρισμενο με κάτι ξηρούς καρπούς το οποίο ήταν εντελώς στεγνό και είχε για συνοδεία μια ιδέα μαρμελάδας. Μια σαλάτα με φαγοπηρο που ήταν σα να της έλειπαν αλλά 2-3 υλικά για να θεωρηθεί μια νόστιμη σαλάτα (10€ για αρκετή πρασινάδα και λίγο φαγοπηρο). Κάτι πατάτες που ήρθαν τελευταίο πιάτο αφού είχαμε φάει όλα τα άλλα και ήταν αγευστες και πανιασμενες. Καλαμαράκια τηγανητά που θα μπορούσες να τα βρεις σε μια συνηθισμένη ταβέρνα για 6-7€, εδώ είχαν κοστολογηθεί 11€....γενικά μια απογοητευτική εμπειρία, όπως είναι συνολικά το ίδιο το νησί.

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούλιος 2021
Ευχαριστούμε, Nickyp1345
Η κριτική γράφτηκε 11 Σεπτεμβρίου 2020

Πάρα πολύ ωραία και τίμια ταβέρνα
Παιδάκια κατσικίσια, πολύ ωραίο κρασί αλλα και ότι άλλο δοκιμάσαμε
Τέλεια...

Ευχαριστούμε, Footprints426462

Zombos Restaurant: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Χώρα Αντιπάρου, Αντίπαρος
Αντίπαρος, Κυκλάδες

Zombos Restaurant: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!