“Το καλύτερο φαγητό στις διακοπές μας με διαφορά.”
Κριτική για: Έλλης

Έλλης
Η κριτική γράφτηκε 26 Αυγούστου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Μας σύστησαν το συγκεκριμένο εστιατόριο ως ένα από αυτά που πρέπει να πάμε πριν φύγουμε από τη Στούπα. Μας συνέστησαν να πάμε από τη Στούπα στον Άγιο Νικολάο ακολουθώντας το παραλιακό δρόμο. 40 λεπτά περπάτημα απολαμβάνοντας ένα απίστευτο θέαμα και ένα φοβερό τοπίο.

Το μαγαζί είναι κοντά σε ένα υπέροχο λιμανάκι και όλα ήταν πολύ όμορφα.

Η υποδοχή, το σέρβις η ιδιοκτήτρια και οι γεύσεις που απολαύσαμε.

Γουρουνόπουλο στο φούρνο με πατάτες, Καγιανά με σύγκλινο, Σαλάτα Μανης, Παστίτσιο, φέτα ψητή με φύλλο και φανταστική τυροκαυτερή. Όλα υπέροχα γευστικά και μαγειρεμένα με τον πιο υπέροχο τρόπο.

Οι τιμές χαμηλές σε σχέση με αυτό που απολαύσαμε και την περιποίηση που λάβαμε όσο ήμασταν σε αυτό το υπέροχο μαγαζί. Συγχαρητήρια στην ιδιοκτήτρια και σε όλο το προσωπικό.

4  Ευχαριστούμε, yanniskalossakas

Η κριτική γράφτηκε 25 Αυγούστου 2020

Εξαιρετικό φαγητό! Το προσωπικό πολύ ευγενικό και εξυπηρετικό! Δοκιμάσαμε αρκετά πιάτα και ήταν όλα άψογα, προσεγμένα και πολύ νόστιμα. Τόσο τα τραπέζια στο λιμανάκι όσο και τα τραπέζια στην αυλή του μαγαζιού είναι τέλεια ώστε να απόλαυσεισ το ευφάνταστο μενού του μαγαζιού! Σίγουρα αν μας βγάλει ο δρόμος μας θα το προτιμήσουμε ξανά και θα το προτείνουμε ανεπιφύλακτα!
Συγχαρητήρια

Ευχαριστούμε, Seaside450936
Η κριτική γράφτηκε 24 Αυγούστου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Υπεροχες γευσεις, μεγαλη και ελκυστικη ποικιλια πιατων, που σε προκαλουν να τα δοκιμασεις ενα-ενα! Η κ. Ελλη φιλικοτατη και ευγενεστατη. Αν μπορουσα, θα πηγαινα καθε μερα! Το συστηνω ανεπιφυλακτα!

1  Ευχαριστούμε, I2386KAmarinal
Η κριτική γράφτηκε 20 Αυγούστου 2020

Οι μερίδες σε ποσότητα είναι ικανοποιητικες, τα τηγανιτά του ήταν λύσσα, η σαλάτα της Μάνης είχε πολύ έντονη μυρωδιά βουτύρου. Το σέρβις αργό. Τίποτα το ιδιαίτερο

Ευχαριστούμε, _X8771CE
Η κριτική γράφτηκε 18 Αυγούστου 2020

Επισκεφτηκαμε το μαγαζι πριν απο 5 μερες. Το φαγητο εινιαι πολυ κακο η σαλατα ηταν ενα ανακατεμενο πραγμα που δεν γνωριζες τι ετρωγες , οι μανιατικες χυλοπιτες αβραστες τελέιως ισχυριζομενη η Κ. Ελλη οτι ηταν αλ τεντε , τις οποιες μετα απο παρατηρηση μας τις πηρε τις εβαλε παλι στην κατσαρολα και μας τις ξαναεφερε , τραγικο. Απορω πως ο κοσμος κλεινει τραπεζι και τρωει εκει .Υπαρχουν τοσο ωραια μαγαζια με πολυ καλο φαγητο στην περιοχη που απορω , δεν το συστηνω σε καμια περιπτωση.

Ευχαριστούμε, Vroutsi E

Έλλης: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Άγιος Νικόλαος, Μεσσηνία

Έλλης: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!