“ΑΠΑΙΣΙΟ 'ΦΑΓΗΤΟ' - ΚΑΚΟ ΕΣΤΙΑΤΟΡΙΟ”
Κριτική για: Σάββας Κεμπάπ

Σάββας Κεμπάπ
Η κριτική γράφτηκε 8 Απριλίου 2021

Παρήγγειλα φαλάφελ σε πίτα. Μόνο φαλάφελ δεν ήταν. Η πίτα ήταν πάρα πολύ λαδωμένη και τα "φαλάφελ" άνοστα, σκληρά και καμμένα!!! Είχε μια ιδέα σος ταχινιού... ΚΑΙ ΓΙΑ ΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΑΗΔΙΑ ΧΡΕΩΣΑΝ 4,10€!!!
Το χειρότερο φαγητό που έχω φάει εδώ και χρόνια!
Η χειρότερη επιλογή.
Αυτό το μαγαζί πρέπει να κλείσει και να σταματήσει να ταίζει τον κόσμο τόσο χαμηλής ποιότητας φαγητό.
Τέλος ας αναφέρω ότι καθυστέρησε να το φέρει.

Ημερομηνία επίσκεψης: Απρίλιος 2021
Ευχαριστούμε, X541PT_

Η κριτική γράφτηκε 8 Ιουνίου 2020

σουβλατζίδικο, ψητοπωλείο που δεν θα πήγαινα ξανά. πήραμε καλαμάκια χοιρινό που ήταν σκληρά και καμμένα, γύρο χοιρινό που ήταν να μην πω καλύτερα, κεμπάπ το ίδιο, χωριάτικη που ήταν μεγάλη σε ποσότητα αλλά το αγγούρι ήταν το πιο σκληρό που έχομε δοκιμάσει, φέτα που ήταν καλή, σαλάτα με πλιγούρι, μαϊντανό και ντομάτα που ήταν καλή και γενικά ήταν ένα μέτριο τραπέζι που έπρεπε να πεινάς πολύ για να φας. οι τουαλέτες ήταν καθαρές, το σέρβις ήταν εξαιρετικό και οι τιμές λίγο τσιμπημένες. τη διαφορά έκανε μόνο η ευγένεια και το χαμόγελο της νεαρής σερβιτόρας. μπράβο της.

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούνιος 2020
3  Ευχαριστούμε, Sofi N
Η κριτική γράφτηκε 7 Ιανουαρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Δυστυχώς η παραγγελία έκανε πάνω από μιάμιση ώρα, δηλαδή ήταν στα όρια για να κλείσει δύο ώρες, εκτιμώ και σέβομαι τα άτομα που δουλεύουν και ειδικά τα παιδιά που πηγαίνουν τις παραγγελίες και επίσης εκτιμώ τις καιρικές συνθήκες αλλά και τον όγκο δουλειάς που μπορεί να υπάρχει στην συγκεκριμένη ώρα αλλά και πάλι δεν παύει να είναι μεγάλη η χρονική καθυστέρηση, κατόπιν τηλεφωνικής επιβεβαίωσης ήρθε η παραγγελία..Προς Θεού δεν περιμένω να έρθουν σε δέκα λεπτά η μισή ώρα, αλλά δύο κοντά ώρες πιστεύω πάει πολύ..

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιανουάριος 2020
1  Ευχαριστούμε, chrisggk
Η κριτική γράφτηκε 29 Δεκεμβρίου 2019

Αν και έχω έρθει κι αλλη φορά και είχε ωραίο φαγητό σήμερα ήταν άθλια... Άργησαν υπερβολικά να μας πάρουν παραγγελία και να μας φέρουν το φαγητό, έφεραν σε άλλους πριν από εμάς -και κυρίως σε τουριστες- και όταν πια το έφεραν στο πιατο μου υπήρχε ένα κομμάτι κάρβουνο ή κάτι παρόμοιο που δεν ήταν φαγώσιμο... Τελος τα πιατα μας και τα ποτηρια ηταν βρώμικα. Κρίμα για Τι τις προηγούμενες φορές ήταν κάπως καλύτερα τα πράγματα αλλα αλλαξα γνώμη...

Ημερομηνία επίσκεψης: Δεκέμβριος 2019
Ευχαριστούμε, tsoustel
Η κριτική γράφτηκε 7 Απριλίου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Χθες πήγα με την οικογένειά μου επιστρέφοντας από κάποια δουλειά το μεσημέρι. Ο χώρος είναι ζεστός και ωραία διακοσμημένος. Το σέρβις είναι τυπικό, χωρίς κάτι ιδιαίτερο. Σε ό,τι αφορά τα φαγητά, οι πατάτες ήταν κρύες και οι γύροι όχι ιδιαίτερα ζεστοί. Σαν ποιότητα και ποσότητα, ωστόσο, ήταν αρκετά καλά.
Το πιρούνι μου ήταν βρώμικο, το ίδιο και το πιάτο μου.
Τιμές λογικές.

Ημερομηνία επίσκεψης: Απρίλιος 2019
1  Ευχαριστούμε, _charis_kots

Σάββας Κεμπάπ: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Άγιοι Ανάργυροι, Περιοχή Ανατολικής Αττικής

Σάββας Κεμπάπ: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!