“Στο κύμα , sto kyma Μπάνιο,καφές, φαγητό, ποτό”
Κριτική για: Sto kyma

Sto kyma
Η κριτική γράφτηκε 20 Ιουλίου 2021

Το καλύτερο μαγαζί στη παραλία Αγίας Άννας και όχι μόνο.
Ποιότητα, εξυπηρέτηση, τιμές.
Συνιστώ ανεπιφύλακτα.
vfm +

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούλιος 2021
Ευχαριστούμε, 215konstantinosz

Η κριτική γράφτηκε 29 Ιουνίου 2021

Εγώ και η οικογένειά μου φάγαμε πολύ καλά.
Πήγαμε πολλάκις στην ταβέρνα αυτή. Φάγαμε από τυλιχτα, μαγειρευτά και πολύ ωραία ψαρικα.
Η εξυπηρέτηση ήταν εξαιρετική. Τα παιδιά που ήταν μέσα όλοι ήταν φιλικοτατοι και ευγενικοί στο έπακρον. τους ευχαριστούμε πολύ γιατί μας έδωσαν οδηγίες για να εξερευνήσουμε το νησί.
Value for money.
Ποιότητα και τιμή.✔️
Ευχαριστούμε πολύ. Το συστήνω ανεπιφύλακτα!

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούνιος 2021
1  Ευχαριστούμε, katerinakikrasa
Η κριτική γράφτηκε 26 Σεπτεμβρίου 2019

Πολύ ωραίο φαγητό! Πολύ όμορφο περιβάλλον δίπλα στην θάλασσα και πολύ καλή εξυπηρέτηση! Φυσιολογικές τιμές!

Ημερομηνία επίσκεψης: Σεπτέμβριος 2019
Ευχαριστούμε, F8147WQstellas
Η κριτική γράφτηκε 12 Σεπτεμβρίου 2019

Ωραίο φαγητό,ωραίο service και πολύ καλή τοποθεσία πάνω στην θάλασσα ακριβώς!!τιμές φυσιολογικές με καλή ποιότητα!

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούλιος 2019
Ευχαριστούμε, Viky N
Η κριτική γράφτηκε 25 Αυγούστου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Ένα πολύ ωραίο μαγαζί στην Αγία Άννα που πραγματικά αξιζει να επισκεφθείς! Πήγαμε την 2η μέρα των διακοπών μας και εν τελεί επιλέξαμε την παραλία με τις ξαπλώστρες και το φαγητό τους και για τις υπόλοιπες 5!! Πολύ ωραίος καφές και σνακ/πρωινό για όσο είσαι στην παραλία, πολλες επιλογες και πολύ ωραίο και νόστιμο φαγητό για το μεσημέρι ή το βράδυ. Το εστιατόριο είναι δυο βήματα κυριολεκτικά, όποτε μπορεις να πας να φας και μετά να συνεχισεις το μπάνιο και την ηλιοθεραπεία σου. Τα παιδιά είναι πολύ γρήγορα, εξυπηρετικότατα και ευγενικά! Ο ιδιοκτήτης το ίδιο. Οι τιμές κατά τη γνώμη μου, είναι μια χαρά και ανάλογες των παροχών. Το συστήνω ανεπιφύλακτα! Ευχαριστούμε πολύ!

Ημερομηνία επίσκεψης: Αύγουστος 2019
Ευχαριστούμε, itsathina

Sto kyma: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Αγία Άννα, Νάξος
Αγία Άννα, Νάξος

Sto kyma: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!