“Μετριότατο... ”

Palatia
Καλό για: Τοπική κουζίνα
Επιλογές δείπνου: Πρωινό, Αργά τη νύχτα, Κρατήσεις
Η κριτική γράφτηκε πριν από 1 εβδομάδα μέσω κινητής συσκευής

Φαγητό πολύ μέτριο, τιμές τσιμπημένες και εξαιρετικά αργό service. Η καθυστέρηση ξεπέρασε τα 60', παρόλο που δεν επρόκειτο για ώρα αιχμής. Δεν μείναμε καθόλου ικανοποιημένος, δεν θα το συνιστούσα.

Ευχαριστούμε, 886alekab

Η κριτική γράφτηκε πριν από 2 εβδομάδες μέσω κινητής συσκευής

Όμορφο μαγαζί, πάνω στην παραλία. Το προσωπικό ευγενικό. Το φαγητό μέτριο. Το χοιρινό πέρα από πολύ σκόρδο δεν είχε καμία ιδιαίτερη γεύση, συνοδευόταν με χλιαρές, άγευστος πατάτες.. Νάξου λένε.
Κατσίκακι στην λαδόκολλα, ακριβό και αυτό χωρίς καμία γευστική πρόκληση. Με λίγο τυρί κ πιπεριές. Και μετιζανοσαλατα κάτω του μετρίου, για κάποιο λόγο είχε γλυκιά γεύση. Το φαγητό το συνόδευσαμε με λευκό κρασί χύμα. Δεν ήταν κακό, μας είπαν ότι ήταν τοπικό, αλλά στο ψυγείο φαινόταν τα χάρτινα κουτιά του κρασιού.. Δεν είναι κακό να ξέρει ο πελάτης ότι το κρασί είναι από άλλο μέρος...αρκεί να το ξέρει.
Ίσως κάναμε λάθος που δεν πήραμε ψάρι. Κ έτσι έμεινε μια μικρή απογοήτευση.

Ευχαριστούμε, Angelakia
Η κριτική γράφτηκε πριν από 3 εβδομάδες μέσω κινητής συσκευής

Ίσως η πιο φρέσκια σαλάτα που έχω δοκιμάσει. Δοκιμάστε οπωσδήποτε τοματοκεφτεδες και κεφτεδακια. Το προσωπικό πολύ ευγενικό.

Ευχαριστούμε, nikost513
Η κριτική γράφτηκε πριν από 4 εβδομάδες μέσω κινητής συσκευής

Ωραίο μαγαζί, μπορείς να φας νόστιμο φαγητό σε τέλεια τοποθεσία! Διαθέτει το εστιατόριο και τις ξαπλώστρες όπου μπορείς να φας και εκεί!! Το προτιμούμε συχνά για θαλασσινά και ψάρι! Φοβερό ψήσιμο στην γούνα!

Ημερομηνία επίσκεψης: Μάιος 2021
Ευχαριστούμε, maritin21
Η κριτική γράφτηκε 15 Αυγούστου 2020

Πήγα με την παρέα μου σε αυτό το εστιατόριο που μου το είχαν προτεινει για το καλο φαγητό και την Φοβερή εξυπηρέτηση, προτείνω ανεπιφύλακτα την μακαρονάδα του ψαρά! Ότι καλυτερο έχω φάει, μεγάλες μερίδες, χορταστικες και πολυ γευστικές.

Ευχαριστούμε, Mariaref97

Palatia: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Αγία Άννα, Νάξος
Αγία Άννα, Νάξος

Palatia: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!