“Άριστο”
Κριτική για: Ρίγανη Νάξος

Ρίγανη Νάξος
Καλό για: Οικογένειες με παιδιά
Επιλογές δείπνου: Φαγητό σε πακέτο
Περιγραφή: Ξεκινήσαμε με δειλά και αργά βήματα, αλλά η αγάπη και η υποστήριξη του κόσμου μας έχει οδηγήσει χρόνο με το χρόνο να οργανωθούμε καλύτερα ώστε να εξυπηρετούμε τις ανάγκες και απαιτήσεις των πελατών μας. Το μεγαλύτερο επίτευγμα στην κουζίνα μας είναι τα ντόπια κρέατα τα όποια φροντίζουμε και εκτρέφουμε προσωπικά και φυσικά τα ολόφρεσκα λαχανικά που καλλιεργεί ο πατέρας μου με βιολογικές καλλιεργείς ώστε να μπορούμε και εμείς να σας προσφέρουμε ότι καλύτερο μας χάρισε ο τόπος μας. Δεν μπορούμε να πούμε ότι έχουμε το μεγάλο και το πιο ευφάνταστο μενού αλλά με σιγουριά και περηφάνια θα σας προσφέρουμε φρεσκοψημένα κρέατα, ολόφρεσκες σαλάτες, πλούσιες και γευστικές πίτες και φυσικά τον πιο νόστιμο γύρο και χοιρινά σουβλάκια της περιοχής που τα φτιάχνουμε εμείς με αγάπη και μεράκι! Θα μας βρείτε ανοιχτά από τις 08.30 το πρωί με καφέ, φρεσκοστημένους χυμούς, μυρωδάτες ομελέτες με φρέσκα λαχανικά, αυγά με μπέικον και φυσικά γιαούρτι με φρούτα και ότι άλλο θα επιθυμούσατε για ένα καλό πρωινό! Και αν κατά τύχη πεινάσετε στις 02.00 – 03.00 το βράδυ εμείς είμαστε εδώ για να σας προσφέρουμε την πιο χορταστική πίτα γύρο!! Αισθάνομαι μεγάλη χαρά που αυτή η μικρή γωνιά μέσα σε τρία χρονιά έχει αποκτήσει τόσους πόλους θαυμαστές, εγω σας περημένω όλους με χαρά να σας γνωρίσω και να σας προσφέρω τις νοστιμίες του νησιού μου!!
Η κριτική γράφτηκε 15 Ιουλίου 2021

Καταπληκτικό και κυρίως νόστιμο φαγητό, μεγάλες μερίδες, φιλικότατο προσωπικό και τέλεια αναλογία ποιότητας και τιμής .

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούλιος 2021
Ευχαριστούμε, 802evangelosp

Η κριτική γράφτηκε 22 Ιουνίου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Όμορφο και καθαρό μαγαζί πολύ κοντά στην παραλία. Έχει το τέλειο σουβλάκι! Πάρα πολύ φρέσκα υλικά! Σχέση ποιότητας-τιμής άριστη. Μας κέρασαν και γλυκάκι στο τέλος! ☺ Σίγουρα θα το επισκεφθούμε ξανά!

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούνιος 2021
Ευχαριστούμε, puffpuffme0w
Η κριτική γράφτηκε 29 Οκτωβρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Κατά την τριήμερή μας διαμονή στην παραλία της Αγίας Άννας, επισκεφτήκαμε δύο φορές το Oregano. Επιλέξαμε πίτες με χοιρινό σουβλάκι και λουκάνικο. Πολύ νόστιμες, καλοψημένες με πλούσια υλικά, φρέσκιες τηγανητές πατάτες και υπέροχη χειροποίητη σως! Το συστήνουμε ανεπιφύλακτα!

Ευχαριστούμε, KML-85--75
Η κριτική γράφτηκε 29 Ιουλίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Δεν μας άρεσε καθόλου ο γύρος, βασικά ήταν σαν να μην ήταν γύρος αλλά μπουκιτσες χοιρινού. Επισης το τζατζικι ανύπαρκτο κ άνοστο. Ο χώρος καθαρός και ωραίος, τα παιδιά εκεί ευγενικά.

2  Ευχαριστούμε, Z7140PCmariap
Η κριτική γράφτηκε 2 Ιουλίου 2020

Το εστιατόριο έχει υπέροχες παραδοσιακές ντοπιες γεύσεις! Δοκιμασαμε τα περισσότερα είδη τυλιχτων (συγκεκριμένα κοτόπουλο, γύρο χοιρινό, κεμπάπ, λουκάνικο χωριάτικο)!!! Από πλευράς μου δηλώνω ιδιαίτερη προτίμηση στον χειροποίητο πεντανοστιμο χοιρινό γύρο της Ποπης!!! Άψογη εξυπηρέτηση και πολυ φιλική συμπεριφορά από τους ιδιοκτήτες!!! Θα ξαναερθουμε σίγουρα!!! <3

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούνιος 2020
Ευχαριστούμε, VasilisAgniTravel

Ρίγανη Νάξος: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Αγία Άννα, Νάξος

Ρίγανη Νάξος: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!