Η κριτική έγινε: 31 Αυγούστου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Ενα μέρος ομορφο και ήσυχο!!! Εξαιρετικά δωματια με υπέροχη θεα σε πισίνα ή θαλασσα! Ειναι απο εκείνα τα δωματια που θελεις να γίνουν το σπίτι σου !
Η πισίνα ηταν υπέροχη , ιδίως η παιδική την οποία τίμησε δέοντος το παιδί μας!!!
Πολυ καλο και γευστικό πρωινο με ποικιλία!
Η παραλια ειναι όντως πολυ κοντά!
Σίγουρα σε επόμενη επίσκεψη μας θα επιλέξουμε το ίδιο κατάλυμα !
Ευγενικό προσωπικό που μας εξυπηρέτησε κ έδειξε ιδιαίτερη κατανόηση σε τυχόν «σκανδαλιές» του μικρού μας!
Ειμαι υπέρ ευχαριστημένη με την επιλογή μας!! Να μας περιμένετε σύντομα !!!

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2019
Ευχαριστούμε, stefani_se
Η κριτική έγινε: 26 Αυγούστου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Πολύ ομορφο ξενοδοχείο! Οι ιδιοκτητες κ το προσωπικό πολύ φιλόξενοι! Το πρωινό πλούσιο , η πισίνα κ οι χώροι πεντακάθαροι ! Βρίσκεται κοντά στη θαλασσα !Και pet friendly ! Σίγουρα θα το επισκεφτούμε ξανά!!!

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2018
Ευχαριστούμε, pani_kri
Η κριτική έγινε: 27 Ιουλίου 2017

Περιμενουμε πώς και πώς να ξαναπάμε σε αυτο το πολυ καθαρο και καλοφτιαγμενο μπουτικ ξενοδοχειο με την πιο ομορφη πισινα που ειδαμε για τετοιο ξενοδοχειο. Καλα και φιλοξενα τα αφεντικα. Πανεμορφη θεα, μπορεις να δεις το ηλιοβασιλεμα να πεφτει πισω απο την Παρο. Υστερει μονο στο πρωινο που ειναι φτωχο.

Ευχαριστούμε, jsak2017
Η κριτική έγινε: 31 Αυγούστου 2016 μέσω κινητής συσκευής

Πραγματικά άριστο!!!καλογουστο,πεντακάθαρο,ευγενικοί ιδιοκτήτες,καινούργια κ καλόγουστα δωμάτια!!!αξιζει τα λεφτά του!το μονο μείον ήταν το πρωινό,το οποίο για 145€ τη βραδιά ήταν αρκετά φτωχό!κ παλι όμως την επόμενη φορά σίγουρα δεν θα το ρισκάρω να μείνω άλλου!!!

1  Ευχαριστούμε, Elina K
Η κριτική έγινε: 21 Αυγούστου 2016 μέσω κινητής συσκευής

Φανταστικό ξενοδοχείο με υπέροχα, ήσυχα και πεντακάθαρα δωμάτια!
Πάνω από όλα πολύ φιλόξενοι ιδιοκτήτες με υπέροχη καρδιά!
Πολύ κοντά σε Αγία Άννα, παραλία μαραγκα και Άγιο Παύλο καθώς και στην χώρα σε απόσταση 10' με αυτοκίνητο!

1  Ευχαριστούμε, Panos S