Η κριτική έγινε: 24 Ιουλίου 2020

Η κυρία Σοφία σε αποδέχεται με καλοσύνη και φιλοξενία. Τα δωμάτια έχουν όλα όσα χρειάζεται κάποιος στις διακοπές του και συγκεκριμένα το δικό μας είχε και εξαιρετική θέα. Σε ένα καλοκαίρι που το χαρακτηρίζει ο covid19, μείναμε σε ένα δωμάτιο του οποίου η καθαριότητα σε κάνεις να αισθάνεσαι ασφαλής σαν το σπίτι σου.

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2020
Ευχαριστούμε, 973vasilisk
Η κριτική έγινε: 4 Αυγούστου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Μείναμε απόλυτα ικανοποιημενοι και απο τη φιλοξενία και απο το δωμάτιο. Το βασικό ηταν οτι εχει σιτες παντού κ το βραδυ ούτε κλιματιστικο δεν χρειαζεται. Ειναι σε κοντινη τοποθεσια στην παραλια Αγια Αννα 10' με 15' με ποδια οχι λιγοτερο. Το παρκιν ευρυχωρο για τελη Ιουλιου με αρκετό κοσμο.
Η πισινα ναι ειναι πιο μικρη αλλα δεν μας πειραζε καθόλου. Αξιζε τα χρηματα του.

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2019
Ευχαριστούμε, roulita1802_1802
Η κριτική έγινε: 26 Ιουνίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Πολύ καθαρό μέρος και η κυρία Σοφία είναι φιλόξενη, φιλική και εξυπηρετική. Πάντα πρόθυμη να βοηθήσει. Συνέχεια είχε την διάθεση να κεράσει κάτι. Είτε καφέ, είτε κρασί, είτε φρούτα. Τα δωμάτια είναι όπως φαίνονται στις φωτογραφίες. Είναι άνετα και πεντακάθαρα. Διαθέτει τα απαραίτητα και κάθε μέρα καθαρίζουν και βάζουν πετσέτες. Η πισίνα είναι λίγο μικρότερη από την φωτογραφία αλλά δεν έγινε και τίποτα. Αξίζει τα λεφτά του.

Ημερομηνία διαμονής: Ιούνιος 2017
Ευχαριστούμε, 418siax
Ο/η SOFIA46, Ιδιοκτήτης του Studios Sofia, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 12 Οκτωβρίου 2017

Σας ευχαριστούμε για τα καλά σας λόγια,
ελπίζουμε να είχατε μια ευχάριστη διαμονή και να περάσατε όμορφα.
Καλό χειμώνα να έχετε.

Η κριτική έγινε: 7 Σεπτεμβρίου 2016 μέσω κινητής συσκευής

Ενα υπεροχο δωματιο με πολύ ομορφη θεα.Η κυρια Σοφια πολυ γλυκια και πολυ διακριτικη. Η καθαριοτητα του δωματιου καθημερινη και σχολαστικη. Σε οτι κι αν ζητησαμε μας δοθηκε απλόχερα.Ευχαριστουμε πολυ και θα σας ξαναδουμε σιγουρα!

Ημερομηνία διαμονής: Σεπτέμβριος 2016
Ευχαριστούμε, Kostas G
Η κριτική έγινε: 24 Ιουλίου 2016 μέσω κινητής συσκευής

Ευγενέστατη η Κυρία Σοφία η ιδιοκτήτρια του SOFIA STUDIOS ! Με τον καλύτερο της τρόπο να μας υποδεκτεί, να μας παραχωρήσει τα πάντα.. Καθαρό δωμάτιο, και με καθαρές πετσετες κάθε μέρα . Πάρα πολύ Καλή τοποθεσία και ήσυχη περιοχή. Ωραία θέα στήν θάλασα .Θα το συνιστούσα σε όσους θέλουν να επισκεφτούν την Νάξο.Επίσης είναι κοντά στή χώρα στις καλύτερες παραλίες τις Νάξου.!!!

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2016
Ευχαριστούμε, Helen T