Η κριτική έγινε: 17 Σεπτεμβρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Μείναμε στην προτελευταία σουίτα πάνω πάνω τον Ιούνιο. Το δωμάτιο πολυ καλύτερο απο οτι ειχα φανταστεί. Πολυ καθαρό και ατμοσφαιρικό! Η κυρία και η κόρη της πολυ εξυπηρετικές. Μας έδιναν και υπέροχο ούζο με φράουλα που έφτιαχναν! Μας βοήθησαν σε οτι και αν ζητήσαμε. Το συνιστώ ανεπιφύλακτα! Ευχαριστούμε.

Ημερομηνία διαμονής: Ιούνιος 2018
1  Ευχαριστούμε, plato_Gram
Η κριτική έγινε: 14 Αυγούστου 2018

Μείναμε για μια εβδομάδα στο Naxian Breeze (2 ενήλικες και 2 παιδιά) τον Αύγουστο και μας άρεσε πολύ! Η τοποθεσία είναι ότι καλύτερο για γονείς με παιδιά που θέλουν να αποφύγουν την ταλαιπωρία με τα μπάνια στην θάλασσα καθώς είναι ακριβώς πάνω στο κύμα και στην καλύτερη παραλία! Τα δωμάτια είναι πλήρως ανακαινισμένα, λειτουργικά, διακοσμημένα με την αιγαιοπελαγίτικη πινελιά της Μαρίας (ιδιοκτήτρια). Μιλάμε δε για φιλοξενία γιατί νιώσαμε σαν να μας φιλοξενούνε και όχι σαν να μένουμε σε ξενοδοχείο. Σας ευχαριστούμε πολύ θα τα ξαναπούμε!

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2018
2  Ευχαριστούμε, kletteraffee
Η κριτική έγινε: 25 Δεκεμβρίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Τέλεια τοποθεσία, Δίπλα στη θάλασσα κ στις ταβέρνες. Το δωμάτιο φανταστικό κ πολύ καθαρό, Σίγουρα θα πηγαίναμε ξανά. Η θάλασσα της Αγίας Άννας είναι ότι πρέπει για οικογένεια με εστιατόρια πάνω στη θάλασσα.

Ημερομηνία διαμονής: Σεπτέμβριος 2017
2  Ευχαριστούμε, petrosa782
Η κριτική έγινε: 28 Σεπτεμβρίου 2017

Περάσαμε υπερόχα..Το δωμάτιο ήταν καταπληκτικό,πιο ωραίο από αυτό που είχα φανταστεί.Πραγματικά βρισκόμουνα σε κυκλαδίτικο mood.Πολύ καθαρό δωμάτιο.Η εξυπηρέτηση ήταν άψογη.Σε βοηθούσαν σε ό,τι χρειαζόσουν.Ήταν όλοι τόσο ευγενικοί και χαμογελαστοί,που σε κέρδιζαν από την πρώτη στιγμή.Η θάλασσα δίπλα μας ήταν αυτό που χρειαζόμασταν.Δεν θα μπορούσα να επιλέξω κάτι καλύτερο για τις διακοπές και την ξεκούρασή μου.Αν πάω πάλι στη Νάξο δεν υπάρχει περίπτωση να μείνω κάπου αλλού..ΑΨΟΓΟΙ ΣΕ ΟΛΑ ΣΑΣ.ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ ΠΟΛΥ.!!!!!!!

Ημερομηνία διαμονής: Σεπτέμβριος 2017
1  Ευχαριστούμε, theni_kakridi