“Αδικημένο....”
Κριτική για: Το Χαγιάτι

Το Χαγιάτι
Η κριτική γράφτηκε 9 Ιανουαρίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Αδικημένο λόγω τοποθεσίας. Βρίσκεται στα Κάτω Τρίκαλα σε μία πλατεία. Εμείς εκεί φάγαμε πολύ καλά ως κρεατοφαγοι. Νόστιμα αρνίσια παιδακια και μοσχαρισιες. Η οικογένεια που το έχει πολύ καλή και ευγενική. Απλή παραδοσιακή ταβέρνα.

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιανουάριος 2017
Ευχαριστούμε, 827vasilisf

Η κριτική γράφτηκε 3 Νοεμβρίου 2016 μέσω κινητής συσκευής

Το ένα βράδυ που μείναμε φάγαμε εκεί και μπορώ να πω τα κρέατα πρέπει να είναι ντόπια και είναι εξαιρετικά σε γεύση. Μικρή ποικιλία αλλά οι τιμές πάρα πολύ καλές και το κρασί το μισό λίτρο 3 ευρο. Σαν χώρος δεν είναι και πολύ μοντέρνος αλλά το τζάκι στο κέντρο είμαι ωραίο

Ημερομηνία επίσκεψης: Νοέμβριος 2016
Ευχαριστούμε, Χρηστος L
Η κριτική γράφτηκε 28 Μαρτίου 2016

Πραγματικά μας σκλάβωσαν...απιστευτη φιλοξενία και γευστικότατα πιατα..σαν το σπιτι μας...το τζακι μας ζεστανε...ωραια θέα

Ημερομηνία επίσκεψης: Μάρτιος 2016
Ευχαριστούμε, lekon1961
Η κριτική γράφτηκε 25 Φεβρουαρίου 2016 μέσω κινητής συσκευής

Βρεθήκαμε στην ταβέρνα αυτή το σ/κ κατά την εκδρομή μας στα Τρίκαλα...δυστυχώς απο φαγητά είχε ελάχιστα γιατί όπως μας είπε ο ιδιοκτήτης αυτή την εποχή δεν έχει κόσμο. Η εξυπηρέτηση ήταν πολύ αργή, τόσο που στο τέλος θέλαμε απλά να φύγουμε. Οι μερίδες καλές αλλά ίσως λίγο ακριβές. Όμορφη θέα στα βουνά αλλά ο κυριούλης λίγο πιεστικός για να σε πείσει να δοκιμάσεις τα πιάτα του μαγαζιού. Τέλεια παραδοσιακή χορτόπιτα!

Ημερομηνία επίσκεψης: Φεβρουάριος 2016
3  Ευχαριστούμε, natalii93
Η κριτική γράφτηκε 12 Ιανουαρίου 2016

Μια ταβερνα που σε γυρνα χρονια πισω.Οι ιδιοκτητες κανουν τα παντα,πολυ ωραιο φαγητο,ομορφη οικογενειακη ατμοσφαιρα,οπως πρεπει να ειναι μια ταβερνα!!

Ημερομηνία επίσκεψης: Δεκέμβριος 2015
Ευχαριστούμε, Chris S

Το Χαγιάτι : Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Τρίκαλα, Περιοχή Κορινθίας
Τρίκαλα, Περιοχή Κορινθίας

Τρίκαλα, Περιοχή Τρικάλων
Μεσαία Τρίκαλα, Περιοχή Κορινθίας

Το Χαγιάτι : Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!