“Πολύ Καλό!!”
Κριτική για: Πινακωτή

Πινακωτή

Πλούσιες μερίδες, πολύ καλή εξυπηρέτηση και ευγενικό προσωπικό. Οι τιμές οικονομικές. Άνετος χώρος στάθμευσης.

Ημερομηνία επίσκεψης: Δεκέμβριος 2019
Ευχαριστούμε, Stelios_Mos11

Η Τασία είναι φοβερή, ο κόκορας με τα μακαρόνια και την μπόλικη μυζήθρα απίστευτος, λες και τον έχει φτιάξει η μάνα μου.

Ημερομηνία επίσκεψης: Φεβρουάριος 2020
Ευχαριστούμε, Seaside37244465064
Η κριτική γράφτηκε 24 Σεπτεμβρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Σιγουρα τα καλυτερα παϊδάκια και το καλυτερο κοκκινιστο αρνι που εχουμε φαει ever!! Η Τασία και η κορη της ολα τα λεφτα!! Ζεστοι, απλοί άνθρωποι που θελουν να σε κανουν να νιωσεις ανετα!! το συνιστώ ανεπιφύλακτα σε ολους οσους περασουν απο κει η μεινουν!!! ❤️

Ευχαριστούμε, blueeyeddmaryy
Η κριτική γράφτηκε 21 Σεπτεμβρίου 2020

Εστιατόριο με πολύ ωραία θέα κ καλό φαγητό (πήραμε ψητά κρέατα). Η ιδιοκτήτρια κ η κόρη της ιδιαιτέρως συμπαθητικές!

Ευχαριστούμε, georgialaurap
Η κριτική γράφτηκε 27 Μαρτίου 2020

Ταξιδέψαμε πριν έναν χρόνο στα Τρίκαλα Κορινθίας μεσοβδόμαδα. Βρήκαμε την Πινακωτή τυχαία καθώς ήταν από τα λίγα ανοιχτά εστιατόρια καθημερινή. Μας άρεσε τόσο πολύ το φαγητό που δεν είχαμε ούτε την περιέργεια να πάμε αλλού τις 3 μέρες που μείναμε στην περιοχή. Η κ. Τασία φοβερή, μας έλεγε από την προηγούμενη τι θα μαγείρευε την επόμενη, τα μαγειρευτά της καταπληκτικά και τα ψητά επίσης καλά. Το κοκκινιστό μοσχαράκι, παρότι δεν είναι το αγαπημένο μου πιάτο, ήταν μοναδικό. Εξαιρετική ποιότητα, νόστιμες συνταγές και φιλικό περιβάλλον.

Ημερομηνία επίσκεψης: Απρίλιος 2019
Ευχαριστούμε, Katrine12

Πινακωτή: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Τρίκαλα, Περιοχή Κορινθίας
Μεσαία Τρίκαλα, Περιοχή Κορινθίας

Μεσαία Τρίκαλα, Περιοχή Κορινθίας
Άνω Τρίκαλα, Περιοχή Κορινθίας

Πινακωτή: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!

$USD
Ελλάδα
© 2020 TripAdvisor LLC Με την επιφύλαξη όλων των νόμιμων δικαιωμάτων.