“Καλο φαγητο , κάκιστη εξυπηρέτηση”
Κριτική για: Πινακωτή

Πινακωτή
Η κριτική γράφτηκε 13 Μαρτίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Απο τους 3 σερβιτόρους , μόνο ο ένας ήταν ευγενικός και σωστός στη δουλειά του. Ο ένας εκ των άλλων 2, έκανε συνεχώς λάθη και ο άλλος μας μιλούσε λες κι είχαμε πάει μαζί στρατό. .Μέχρι που οταν του ζητήσαμε λογαριασμο πήρε τα πράγματα μας απο την καρέκλα που τα είχαμε ακουμπήσει, τα πέταξε παραπέρα κι έκατσε ανενόχλητος για να μας πιάσει κουβεντούλα ενώ τα γύρω τραπέζια δεν είχαν ακομα σερβιριστεί. Μετά μπήκε και στην γυναικεια τουαλετα και μου έπιασε κι εκει την κουβέντα .

Το πιο αστείο ; 1 ευρώ έξτρα στο κάθε άτομο για το κουβέρ . Σε παρέα 10 ατόμων δηλαδή ο τύπος έβγαζε 10 ευρώ για 5~6 φέτες ψωμί. Απαράδεκτο. Σίγουρα δεν θα ξαναπάω.. Κρίμα γιατι το φαγητο ειναι νοστιμο και η θέα καταπληκτική. Αλλα με τέτοιες συμπεριφορές πάνε ολα στράφι...

1  Ευχαριστούμε, Marianna P

Η κριτική γράφτηκε 11 Μαρτίου 2018

Η καλύτερη θέα από εστιατόριο στην περιοχή, αλλά με κάποια θέματα στο φαγητό (π.χ. ζήτησα κρασάτο κοκορα, δε μου είπαν ότι τελείωσε και έφεραν ένα κομματάκι όλο κόκαλο, τουλάχιστον χρέωσαν από μόνοι τους μισή μερίδα αλλά θα ήθελα να ενημέρωναν ώστε να πάρω κάτι άλλο). Τιμές ΟΚ (ούτε υψηλές ούτε χαμηλες), εξυπηρέτηση καλή αλλά λίγο αργή...

1  Ευχαριστούμε, AthanasiaGreece
Η κριτική γράφτηκε 11 Μαρτίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Μας παραχώρησαν τραπέζι των 6 ατόμων, παρόλο που ήταν κράτηση και το μαγαζί ήταν γεμάτο κόσμο. Η θέα είναι εκπληκτική, το λουκάνικο αγριογούρουνο τα σπάει και η εξυπηρέτηση καλή. Ξαναπήγαινα.

1  Ευχαριστούμε, Eleni_Psi
Η κριτική γράφτηκε 7 Μαρτίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Η κυρία Τασία είναι φοβερή μαγείρισα,πολύ φιλόξενος χώρος με πολύ όμορφες γεύσεις!Αξίζει να το επισκεφτείτε!

Ευχαριστούμε, Alexandra D
Η κριτική γράφτηκε 5 Μαρτίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Άψογο σε όλα....ζεστό περιβάλλον....πολύ καλό φαγητό....τέλεια θέα....πεντακάθαρο....
Και η αμύγδαλοπιτα όλα τα λεφτά!!!!!!!

Ευχαριστούμε, Anastasia P

Πινακωτή: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Τρίκαλα, Περιοχή Κορινθίας
Άνω Τρίκαλα, Περιοχή Κορινθίας

Μεσαία Τρίκαλα, Περιοχή Κορινθίας
Κόρινθος, Περιοχή Κορινθίας

Άνω Τρίκαλα, Περιοχή Κορινθίας
Μεσαία Τρίκαλα, Περιοχή Κορινθίας

Πινακωτή: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!