Η κριτική έγινε: 24 Δεκεμβρίου 2016

Μόλις περάσεις το κατώφλι του κάστρου ειναι σαν να μπαίνεις μέσα σε ενα παραμύθι με πρωταγωνιστή εσένα........η σουίτα μας ηταν πανέμορφη.......πεντακάθαρη........παρά πολύ ζέστη γιατι όλη μέρα έχει μέσα θέρμανση και ενώ έξω το κρύο και το χιόνι ηταν τσουχτερό μέσα στη σουίτα η θερμοκρασία ηταν για κοντόμανικο .......το ψυγείακι μας πάντα γεμάτο με φρούτα και σπιτικες μαρμελάδες μελι ......είχε μέσα τα πάντα απο τοστ μέχρι κόρν φλεικς ,απο καφέδες μέχρι όλα τα είδη τσαγιού........και το τζάκι κάθε μέρα γεμάτο με ξύλα για να το αναβεις και να κάθεσαι με τις ωρες μπροστά......Και το τζακουζι πάντα με καυτό νερό.......Αλλά η κυρία μαρια η οικοδέσποινα ειναι η καλύτερη γυναικα που έχουμε γνωρίσει .......μέχρι να φύγεις σε κάνει να νιώθεις σαν το ΣΠΙΤΙ σου ..........κυρία Μαρία σας ευχαριστούμε Γιώργος και Μαρία.......

Συμβουλή για το δωμάτιο: Το καλυτερο στα τρικαλα κορινθιας
Ημερομηνία διαμονής: Δεκέμβριος 2016
1  Ευχαριστούμε, Maria S
Η κριτική έγινε: 29 Νοεμβρίου 2016

Μείναμε στην πράσινη σουίτα.Το δωμάτιο ήταν πεντακάθαρο, η θέα υπέροχη, η διακόσμηση καταπληκτική, η οικοδέσποινα φιλική και άκρως εξυπηρετική, Περάσαμε καταπληκτικά και οπωσδήποτε θα το επισκεφτούμε ξανά.
Ήταν καταπληκτική εμπειρία!!!

Συμβουλή για το δωμάτιο: Μαγευτική σουίτα
3  Ευχαριστούμε, Panagiota P
Η κριτική έγινε: 28 Νοεμβρίου 2016

Πήγαμε για ένα 3ήμερο και μείναμε στην Πορτοκαλί σουίτα. Το δωμάτιο ήταν πολύ καθαρό, είχε πολύ ωραία θέα και πολύ προσεγμένη διακόσμηση. Το πρωινό το φτιάχνεις μόνος σου, δεν ενθουσιάστηκα αλλά το θεωρώ επαρκές.
Το μόνο που δεν μας άρεσε ήταν οτι το πρώτο βράδυ αφού δειπνήσαμε και επιστρέψαμε στο δωμάτιο, διαπιστώσαμε οτι ήταν γεμάτο καπνό από τζάκι, το οποίο μάλλον είχε προέλθει από το κάτω δωμάτιο για κάποιο λόγο (πιθανώς λόγω εγγήτητας των καπνοδόχων). Η ιδιοκτήτρια αμέσως κινητοποιήθηκε αλλά δυστυχώς καταλήξαμε να κοιμηθούμε με ανοιχτά παράθυρα και με χαλασμένη διάθεση φυσικά και να ξυπνήσουμε το επόμενο πρωϊ με πονοκέφαλο και ελαφρύ μπούκωμα. Κατανοώ απόλυτα οτι απρόοπτα συμβαίνουν, απλά περίμενα να "αποκατασταθεί" από την μεριά της διοίκησης του ξενώνα κάπως η αναστάτωση που μας προκλήθηκε. Για να μην πολυλογω δεν μας ΄προσφέρθηκε" απολύτως τίποτα παραπάνω ως αποκατάσταση το οποίο το θεωρώ αντιεπαγγελματικό για όποιον διαχειρίζεται ένα τόσο ωραίο ξενώνα. Όταν πηγαίνεις στο "καλύτερο" και δίνεις κάποια χρήματα παραπάνω απαιτείς να είναι όλα τέλεια και αν τυχόν προκύψει κάτι δυσάρεστο σίγουρα δεν θέλεις να φύγει ο πελάτης δυσαρεστημένος. Εμείς φύγαμε δυσαρεστημένοι...

4  Ευχαριστούμε, alekalexandridis
Η κριτική έγινε: 17 Νοεμβρίου 2016

Το δωμάτιο είχε καπληκτικη θέα, με προσεγμένη διακόσμηση , οι υπηρεσίες του κάστρου άψογες , ειναι σαν να ζεις σε παραμύθι αξίζει να κανει κανεις περιηγήσεις στους γύρω χώρους περιοχές φυση ήρεμια απόλαυση

1  Ευχαριστούμε, KikiM128
Η κριτική έγινε: 11 Νοεμβρίου 2016 μέσω κινητής συσκευής

Από τα πιο όμορφα και καθαρά δωμάτια που έχω πάει . Έμεινα στο δωμάτιο νούμερο 3 το πορτοκαλί . Η οικοδέσποινα ήταν πολύ φιλική και μας πρόσεξε με το παραπάνω . Περάσαμε ένα ήσυχο διήμερο και απολαυστικό.

1  Ευχαριστούμε, Soal A