TripAdvisor
Τρίκαλα
Αναζήτηση
Η κριτική έγινε: 21 Οκτωβρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Τελεια διακοσμημένο δωματιο, πεντακάθαρο, ησυχο, ζεστό, με θεα στο βουνο. Ευγενέστατο προσωπικο και το πρωινο μας απο το προηγούμενο βραδυ στο δωμάτιο να το απολαυσουμε την επομενη μερα με την ησυχια μας οτι ωρα θελουμε! Σίγουρα θα ξαναερθουμε!

Ημερομηνία διαμονής: Οκτώβριος 2018
Ευχαριστούμε, Kwstis T
Η κριτική έγινε: 7 Αυγούστου 2018

Ωραίο ξενοδοχείο, καθαρό, τίμιο, απλό & απέριττο σε ωραίο σημείο. Το πρωί ακούς τα πουλάκια να κελαηδούν…
Ο ιδιοκτήτης είναι ευγενικός και πρόθυμος να σου δώσει πληροφορείς για την γύρω περιοχή.
Το μόνο που μου έλειψε είναι ένα κάλο πρωινό γεύμα.

Ημερομηνία διαμονής: Νοέμβριος 2017
1  Ευχαριστούμε, Lilian S
Η κριτική έγινε: 30 Απριλίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Ίσως ότι καλύτερο υπάρχει στα Τρίκαλα Κορινθίας για να μείνεις ! Αν μπορούσαμε θα μέναμε για πάντα. Ευρύχωρα δωμάτια απο πέτρα και ξύλο, με τζάκι και με πολυ ωραια διακόσμηση.

Εξαιρετικό σε όλα τα επίπεδα: Εξυπηρέτηση, προσωπικό, ευγένεια, καθαριότητα, πολυτέλεια, άνεση, ζεστασιά, τοποθεσία, ησυχία. Ό,τι τύπο διακοπών και αν επιλέξεις είναι ιδανικό. Νομίζεις ότι βρίσκεσαι στο παράδεισο. Οι σουίτες είναι πιο ωραίες κι από τις φωτογραφίες. Προσεγμένο στη λεπτομέρεια σου δίνει την αίσθηση οτι είσαι σπίτι σου ενώ απολαμβάνεις τις πολυτέλειες ενός ξενοδοχείου. Το πρωινό πλούσιο και νόστιμο. Το προσωπικό είναι πολύ ευγενικό πρόθυμο κι έτοιμο να ικανοποιήσει κάθε σου επιθυμία.

Σα να έχει ξεπηδήσει από παραμύθι, σε ταξιδεύει αλλού...

Ευχαριστούμε, nickera
Η κριτική έγινε: 17 Απριλίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Ότι και να πω είναι λίγο. Μιλάμε για το καλύτερο ξενοδοχείο της περιοχής. Μείναμε μεγάλο Σάββατο και Κυριακή του Πάσχα σε ένα ζεστό μεγάλο δωμάτιο με τζάκι, άνετο μεγάλο κρεβάτι και μεγάλο μπάνιο. Το πρωινό ήταν τέλειο. Μέσα στο δωμάτιο με ότι μπορείς να φανταστείς και η κυρία Λία απίστευτα φιλόξενη. Δεν το συζητάμε καν. Δεν υπάρχει τίποτα αρνητικό. Μόνο θετικά και εύκολα το καλύτερο ξενοδοχείο που έχω επισκεφτεί. Το προτείνω ανεπιφύλακτα!!!

Αλέξανδρος

Ευχαριστούμε, AlexGarav
Η κριτική έγινε: 11 Απριλίου 2018

Ο ξενώνας ήταν πραγματικά πάρα πολύ καλός! Αυτό που ξεπέρασε την προσδοκία μου ήταν το προσωπικό, πολύ φιλικό, πολύ εξυπηρετικό, πολύ χαμογελαστό και ας φτάσαμε στις 10 το βράδυ! Το δωμάτιο πολύ άνετο, ευρύχωρο, καθαρό και το πρωινό όλα τα λεφτά!!! Μας το πρόσφεραν στο δωμάτιο και μπορώ να πω πως ήταν πολύ πλούσιο!!
Ένα μειονέκτημα μόνο ήταν η λίγο τσιμπημένη τιμή του. Θα μπορούσε λίγο να προσαρμοστεί περισσότερο στα δεδομένα τα σημερινά !!!
Λία μου, σ΄ευχαριστούμε πολύ!!

1  Ευχαριστούμε, ΟΛΥΜΠΙΑ Ν