Η κριτική έγινε: 17 Απριλίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Ότι και να πω είναι λίγο. Μιλάμε για το καλύτερο ξενοδοχείο της περιοχής. Μείναμε μεγάλο Σάββατο και Κυριακή του Πάσχα σε ένα ζεστό μεγάλο δωμάτιο με τζάκι, άνετο μεγάλο κρεβάτι και μεγάλο μπάνιο. Το πρωινό ήταν τέλειο. Μέσα στο δωμάτιο με ότι μπορείς να φανταστείς και η κυρία Λία απίστευτα φιλόξενη. Δεν το συζητάμε καν. Δεν υπάρχει τίποτα αρνητικό. Μόνο θετικά και εύκολα το καλύτερο ξενοδοχείο που έχω επισκεφτεί. Το προτείνω ανεπιφύλακτα!!!

Αλέξανδρος

Ημερομηνία διαμονής: Απρίλιος 2018
Ευχαριστούμε, Alex G
Η κριτική έγινε: 11 Απριλίου 2018

Ο ξενώνας ήταν πραγματικά πάρα πολύ καλός! Αυτό που ξεπέρασε την προσδοκία μου ήταν το προσωπικό, πολύ φιλικό, πολύ εξυπηρετικό, πολύ χαμογελαστό και ας φτάσαμε στις 10 το βράδυ! Το δωμάτιο πολύ άνετο, ευρύχωρο, καθαρό και το πρωινό όλα τα λεφτά!!! Μας το πρόσφεραν στο δωμάτιο και μπορώ να πω πως ήταν πολύ πλούσιο!!
Ένα μειονέκτημα μόνο ήταν η λίγο τσιμπημένη τιμή του. Θα μπορούσε λίγο να προσαρμοστεί περισσότερο στα δεδομένα τα σημερινά !!!
Λία μου, σ΄ευχαριστούμε πολύ!!

Ημερομηνία διαμονής: Απρίλιος 2018
1  Ευχαριστούμε, ΟΛΥΜΠΙΑ Ν
Η κριτική έγινε: 26 Φεβρουαρίου 2018

Μόλις άνοιξε η πόρτα του δωματίου ένιωσα πραγματικά σαν στο σπίτι μου!! Χώρος ζεστός και πεντακάθαρος με όμορφα έπιπλα και το τζάκι αναμμένο να μας περιμένει! Η θέα συγκλονιστική! Η εξυπηρέτηση και η φιλοξενία των ανθρώπων μοναδική!! Το πρωινό πλήρες και το ψυγείο γεμάτο! Κρεβάτια άνετα και νερό ζεστό όποτε το χρειαστήκαμε! Θα σας επισκεφθούμε ξανά σύντομα!! Συνεχίστε έτσι!

Συμβουλή για το δωμάτιο: όλα τα δωμάτια έχουν θέα, ηχομόνωση και τζάκι
Ημερομηνία διαμονής: Φεβρουάριος 2018
Ευχαριστούμε, Constandina D
Η κριτική έγινε: 11 Φεβρουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Ο ξενώνας είναι εξαιρετικός τα δωματια είναι οπως φαίνονται στις φωτογραφίες.Πολύ καθαρά και το προσωπικό πολύ εξυπηρετικό και φιλόξενο. Το συνιστώ ανεπιφύλακτα. Η τοποθεσία ιδανική .Θα το ξαναεπισκεφθώ σύντομα.

Ημερομηνία διαμονής: Φεβρουάριος 2018
1  Ευχαριστούμε, _562630955
Η κριτική έγινε: 12 Νοεμβρίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Όλα μια χαρά, για ακόμα μια φορά.
Προσεγμένος χώρος, καθαρός, παρά πολύ καλό πρωινό κσι με ελάχιστα μειονεκτήματα.
1. Ο εξαεριστήρας στο μπάνιο έκανε υπερβολικό θόρυβο.
Παρακαλώ διορθώστε τον.
Ξυπνάει το σύμπαν με τόσο θόρυβο.

2. Οι συσκευές στην κουζίνα έχουν φθαρεί εντελώς.
Πρέπει να αντικατασταθούν.

Ημερομηνία διαμονής: Νοέμβριος 2017