Η κριτική έγινε: 2 Σεπτεμβρίου 2020

Οταν κανεις ονειρα να πας ξανα σε ενα μερος ενω ηδη βρισκεσαι εκει ,τοτε το απολυτο εχει παντρευτει με το συναισθημα.Δεν εχω λογια για την κυρια Κικη ,μας εδωσε ολη της την αγαπη και την φιλοξενια ανιδιοτελος,Η καθαριοτητα του μερους δεν υπηρχε πραγματικα !!!...Η Σουιτα 2 που πηραμε πολυ απλα μας ενθουσιασε ...Το μερος ειχε αρκετες επιλογες να περασουμε ποιοτικο χρονο ,Τα μαγαζακια φιλοξενα και πολυ κοντα στο καταλυμα.Ο οικοδεσποτης επαγγελματιας ,με αγαπη σε αυτο που κανει και ανθρωπος !!! Κυριε Δημητρη ,σας ευχαριστουμε για ολα ,αλλα και το ενθυμιο που μας δωσατε θα μας θυμιζει τα παντα που μας προσφερατε ...Κυρια κικη ...Σας λατρεψαμε !!!

Συμβουλή για το δωμάτιο: Αφηστε τα ολα στην Κυρια Κικη !!! Αυτη ξερει
Ευχαριστούμε, DMPapadopoulos
Η κριτική έγινε: 31 Αυγούστου 2020

Πανέμορφα δωμάτια, πεντακάθαρα και πολύ προσεγμένα! Το κατάλυμα πληρεί όλες τις προϋποθέσεις του Covid-19. Η εξυπηρέτηση και η φιλοξενία που νιώσαμε ήταν απίστευτη! Θα το επισκεφτούμε ξανά και σύντομα!!!

Ευχαριστούμε, Ouranitsaaxt
Η κριτική έγινε: 31 Αυγούστου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Πολύ όμορφος ξενώνας με λεπτομέρεια στην φιλοξενία και άψογο επαγγελματισμό. Οι εξωτερικοί χώροι είναι γεμάτοι με πανέμορφα λουλούδια που τονίζουν ακόμα περισσότερο την αισθητική και καθαριότητα του συγκροτήματος, η Κική είναι πολυ ευγενική, διακριτική και πρόθυμη να εξυπηρετήσει φιλοξενούμενους του ξενώνα.

Ευχαριστούμε, tmitsoulas
Η κριτική έγινε: 24 Ιανουαρίου 2020

Πανέμορφο δωμάτιο, Πολύ καθαρό με υπέροχη θέα!! Πολύ ευγενικοί οι ιδιοκτήτες και πάντα έτοιμοι να σε βοηθήσουν σε ό,τι χρειαστείς! Ο ξενώνας βρίσκεται σε πολύ καλή τοποθεσία, μόλις 10'με τα πόδια από το κέντρο του χωριού. Το προτείνω ανεπιφύλακτα!

Ημερομηνία διαμονής: Ιανουάριος 2020
Ευχαριστούμε, tmitsoulas
Η κριτική έγινε: 16 Ιανουαρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Ευρύχωρος ξενώνας , καθαρός ξενώνας με πλούσιο πρωινό και αυτόνομη θερμοκρασία όλα τα λεφτά το τζάκι που οι οικοδεσπότες φρόντιζαν να έχουμε πάντα ξύλα , όλα τέλεια ευχαριστούμε για όλα θα τα ξαναπούμε σίγουρα

Ημερομηνία διαμονής: Ιανουάριος 2020
Ευχαριστούμε, MFG1994