Priceline
eDreams
FindHotel
Agoda.com72 $
Η κριτική έγινε: 20 Νοεμβρίου 2019

Υπέροχη δίπατη σουίτα με θέα, τζάκι(δωρεάν ξύλα), τζακούζι, πεντακάθαρη, ρομαντική διάθεση στο ανώι και τον φιλικότατο Γεράσιμο να μας εξυπηρετήσει, σε ότι χρειαστήκαμε. Περάσαμε ένα υπέροχο διήμερο, δώρο γενεθλίων, παρέα με το ζωάκι μας, αφού η Θέασις δέχεται κατοικίδια.
Ευχαριστούμε πολύ, θα σας δούμε σύντομα.

Συμβουλή για το δωμάτιο: Άνετη σουίτα με καλή διακόσμηση, ζέστη όλο το 24ωρο και εξαιρετική εξυπηρέτηση από τον νεαρό Γεράσιμο.
Ημερομηνία διαμονής: Νοέμβριος 2019
Ευχαριστούμε, Fofo K
Η κριτική έγινε: 26 Ιουνίου 2019

Επισκέφτηκα τον ξενώνα τον Ιούνιο για δουλειά. Το δωματιο ηταν φανταστικο, ησυχο, με ολες τις ανεσεις που χρειαζομουνα κ σε πολυ ωραια τοποθεσια (κοντα στις ταβερνες με τα ποδια).
Υπέροχο κατάλυμα σε φανταστική τοποθεσία, πεντακάθαρο, σου παρέχει κυριολεκτικά τα πάντα!! Και το καλύτερο: ο οικοδεσπότης κ. Νίκος είναι ένας ζεστός, φιλικός άνθρωπός, έτοιμος να σε εξυπηρετήσει και να σου προσφέρει τα πάντα.
ευχαριστώ πολυ!!!!

Ημερομηνία διαμονής: Ιούνιος 2019
  • Τύπος ταξιδιού: Ταξίδι χωρίς παρέα
Ευχαριστούμε, 073144240
Η κριτική έγινε: 15 Απριλίου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Συμπαθες δωματιο με το τζακουζι να μη λειτουργει. Το χειροτερο πρωινο που εχω φαει. Δυο κρυα τοστ στο ψυγειο που ψηνεις μονος με δυο αυγα βρασμενα απο δε ξερω ποτε. Πορτοκαλαδα και 2 κρουασαν τραγικης ποιότητας. Με τα ιδια λεφτα τρως σε πενταστερο το πιο ωραιο πρωινο!!!!!

Ημερομηνία διαμονής: Απρίλιος 2019
Ευχαριστούμε, Ninetta M
Η κριτική έγινε: 28 Μαρτίου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Μεγάλο αλάνι ο κύριος Νίκος ευγενικός να τρέξει σε ότι χρειαστούμε εμείς μείναμε στο σπίτι που έχει θέα τον γκρεμο ότι καλύτερο από θέα τα πάντα άψογο πρωινό και πεντακάθαρο δωμάτιο.Το συνιστώ ανεπιφύλακτα

Ημερομηνία διαμονής: Απρίλιος 2018
1  Ευχαριστούμε, tzevep
Η κριτική έγινε: 21 Ιανουαρίου 2019

Ένα υπέροχο κατάλυμα σε φανταστική τοποθεσία, τέλεια κατασκευή, πεντακάθαρο, σου παρέχει κυριολεκτικά τα πάντα!!, πλήρες πρωϊνο, ο οικοδεσπότης κ. Νίκος είναι ένας ζεστός, φιλικός άνθρωπός, έτοιμος να σε εξυπηρετήσει και να σε καθοδηγήσει σχετικά με τα αξιοθέατα της γύρω περιοχής. Μείναμε κατενθουσιασμένοι και περιμένουμε με ανυπομονησία τη στιγμή που θα το επισκεφθούμε πάλι... για ακόμη μια φορά, Νίκο Ευχαριστούμε ΠΟΛΥ!!!!

Ημερομηνία διαμονής: Ιανουάριος 2019
Ευχαριστούμε, Jim A