Η κριτική έγινε: 5 Φεβρουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Πηγαμε στο ξενοδοχειο οικογενειακα
Το δωματιο family εξαιρετικο
Αλλα και πολυ ακριβο γιαυτα που προσφερει
Το πρωινο πολυ φτωχο για την κατηγορια. Επιπεδο 3 αστερων. Χυμος amita και οχι φυσικο. Ειναι εποχης που ακομα εχει μονο καφε φιλτρου. Ουτε καπουτσινο τον χρεωνεσαι εξτρα.
Το εστιατοριο επισης ακριβοτερο απο οτι προσφερει .
Το ξενοδοχειο εχει ωραιες εγκαταστασεις αλλα πρεπει να αλλαξει υπηρεσιες και παροχες για να ειναι 4 αστερων

Διαμονή: Φεβρουάριος 2018, ταξίδι με οικογένεια
Ευχαριστούμε, Stavros K
Η κριτική έγινε: 17 Ιανουαρίου 2018

Πολύ ωραία τοποθεσία και πραγματικά πολύ κοντά στην Αθήνα.Οι σουίτες καλαίσθητες σε γενικές γραμμές και καθαρές. Ωστόσο η Junior Suite είναι πολύ μικρή για να φιλοξενήσει 3 άτομα, με ανεπαρκή amenities (έλλειψη σε laundry bags, σε 3ο μπουρνούζι κοκ). Παράλληλα, η τηλεόραση δεν λειτουργούσε και αντικαταστάθηκε και η βάση του τηλεφώνου του ντους ήταν ετοιμόρροπη.
Αυτά όσον αφορά το δωμάτιο... Επίσης θα ήταν ιδιαίτερα χρήσιμο εάν αποφάσιζαν να χαρακτηρίσουν την μονάδα τους αντί στο βωμό του κέρδους να κάνουν αποδεκτή κάθε κράτηση.. Ή είναι spa και διατίθεται για ηρεμία και χαλάρωση, ή είναι οικογενειακό ξενοδοχείο και τότε τα παιδάκια που τσιρίζουν στην αίθουσα του πρωινού,(ανεπαρκές όσον αφορά την ποικιλία για τετράστερο ξενοδοχείο), στην αίθουσα αναμονής, στο καφέ και που τα ακούς ακόμα και στο δωμάτιό σου είναι απολυτά δικαιολογημένα..
Τέλος καταλήγω πώς το βασικό πρόβλημα της συγκεκριμένης μονάδας είναι η ελλιπής εξειδίκευση των κατά τ'άλλα ευγενέστατων εργαζομένων..
Περιμέναμε κατά την άφιξή μας περίπου 20 λεπτά μέχρι να μας πουν τελικά ότι δεν μπορούμε να κάνουμε check in εάν το δωμάτιο δεν είναι έτοιμο προς παράδοση, παρότι ενημερώσαμε πώς θέλουμε μόνο να τελειώσουμε με τα διαδικαστικά, να φύγουμε και να πάμε αργότερα να πάρουμε το κλειδί του δωματίου μας. Επίσης παραγγείλαμε room service για βραδινό, το οποίο φαγητό οφείλω να πω πως ήταν νοστιμότατο, και ενώ μέρος της παραγγελίας μας ήταν κοτόσουπα με τραχανά, η σούπα ήρθε χωρίς τραχανά.. Η δικαιολογία της υπαλλήλου της υποδοχής ήταν πώς έχουν έλλειψη αλλά κάνεις δεν μας ενημέρωσε για αυτό, εάν θα θέλαμε κάτι άλλο, ούτε φυσικά αφαιρέθηκε από τον λογαριασμό μας. Το αστείο είναι πως την επόμενη μέρα στο πρωινό είδαμε καμία 10αριά σακουλάκια με τραχανά πάνω στα ράφια... Τα πιάτα του room service δεν ήρθε κάνεις να τα μαζέψει...
Κατά την αναχώρησή μας, στον λογαριασμό μας ήταν και μία απόδειξη του προηγούμενου διαμένοντα, ήταν σχεδόν αδύνατο να εκτυπωθεί μία πρόχειρη απόδειξη πριν γίνει η πληρωμή, (μετά από αναμονή και έρευνα για το εάν γίνεται και πώς επετεύχθει το πολυπόθητο αποτέλεσμα) και έπρεπε να ζητήσουμε για το απόκομμα της πιστωτικής κάρτας...
Όσον αφορά το spa, οι εγκαταστάσεις είναι καλές και παραδόξως την ώρα που πήγαμε επικρατούσε ηρεμία, βέβαια δεν υπήρχε κανείς εκεί για οποιαδήποτε πληροφορία ή βοήθεια.. Επίσης για όποιον επιλέξει να κάνει ντους στις εγκαταστάσεις του spa μην κάνει το λάθος και χρησιμοποιήσει τα προϊόντα που διατίθενται.. (σαμπουάν, αφρόλουτρο). Ότι χειρότερο/φθηνότερο...
Αυτά για μία μέρα διαμονής και 270€ το κόστος της "Σουίτας" .. Τα συμπεράσματα δικά σας.

• Διαμονή: Ιανουάριος 2018, ταξίδι με φίλους
2  Ευχαριστούμε, Dimitra K
Η κριτική έγινε: 14 Ιανουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Περασαμε ενα υπέροχο τριημερο.Το ξενοδοχείο ειναι υπέροχο και καλαίσθητο.Το προσωπικό φιλικότατο και τα δωμάτια πεντακάθαρα ευρύχωρα με τζάκι και απίθανα κλινοσκεπάσματα.Η θεα του ανεπανάληπτη.Το συνιστούμε ανεπιφύλακτα.

Διαμονή: Ιανουάριος 2018, ταξίδι με οικογένεια
Ευχαριστούμε, Noe B
Η κριτική έγινε: 2 Ιανουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Δινυκτερεύσαμε για 4 νύχτες, οικογένεια 5 ατόμων, σε σουίτα - αυτόνομη βίλα, εξαιρετικά άνετα, ωραίο ζεστό δωμάτιο με τζάκι, μεγάλα κρεβάτια με πολύ καλά στρώματα, σύγχρονα και μεγάλα μπάνια, ωραία θέα.
Τη διαφορά όμως την κάνει το προσωπικό του ξενοδοχείου, του οποίου η συμπεριφορά και η διάθεση ξεπερνά κάθε προσδοκία. Το συστήνω ανεπιφύλακτα!

Διαμονή: Ιανουάριος 2018, ταξίδι με οικογένεια
1  Ευχαριστούμε, CV_FA
Η κριτική έγινε: 2 Ιανουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Έμεινα ευχαριστημένη, πολύ ωραίο περιβάλλον με πολύ καλή αισθητική. Το προσωπικό πρόθυμο και ευγενικό, καθαρό με καλό πρωινό. Σε ωραία τοποθεσία. Δυστυχώς δεν έχω γνώμη για το σπα καθώς δε χρησιμοποίησα τις υπηρεσίες του.

Διαμονή: Δεκέμβριος 2017, ταξίδι με οικογένεια
Ευχαριστούμε, Kate Z