“Υπέροχο φαγητό, μοναδική ποιότητα! ”
Κριτική για: Paul Restaurant

Paul Restaurant
Γειτονιά: Ίννερε Στατ (ιστορικό κέντρο)
Γειτονιά: Ίννερε Στατ (ιστορικό κέντρο)
Η κριτική γράφτηκε 18 Μαρτίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Ξεχωριστά πιάτα, μοναδική ποιότητα και ιδιαίτερα μοναδικό το σνίτσελ τους (πολύ ανώτερο από άλλο γνωστό εστιατόριο της Βιέννης).

Ημερομηνία επίσκεψης: Μάρτιος 2018
1  Ευχαριστούμε, Ioannis V

Η κριτική γράφτηκε 22 Νοεμβρίου 2017

Επισκεφτήκαμε το εστιατόριο την πρώτη μέρα της επισκεψής μας στη Βιέννη.Ο χώρος είναι πολύ όμορφος και το φαγητό πολύ καλό .Αυτό όμως που κερδίζει τις εντυπώσεις είναι η ευγένεια και η προθυμία του προσωπικού.Αφού μας βοήθησαν να επιλέμουμε το μενού μας , μας πρότειναν να δοκιμάσουμε αρκατά κρασιά για να καταλήξουμε στο ιδανικό για μας .Ακόμη μας έδωσαν χρήσιμες οδηγίες και tip για την πόλη.Ευχαριστούμε πολύ για όσα έκαναν για εμάς .

Ημερομηνία επίσκεψης: Νοέμβριος 2017
Ευχαριστούμε, Margarita K
Η κριτική γράφτηκε 1 Οκτωβρίου 2016 μέσω κινητής συσκευής

Επισκεφτήκαμε το εστιατόριο Paul μετα απο προτροπή φίλων και ηταν πραγματικά απολαυστικο.Η σούπα μανιταριών εξαίσια ,το κρέας ζαρκαδιού πολυ τρυφερό ,το ίδιο και το φιλέτο ,το σνίτσελ απο τα καλύτερα της πόλης και ο τόνος με wasabi νοστιμότατος.Μεγαλη ποικιλία απο κρασιά αλλα υψηλές τιμές .Στο τέλος πήραμε ποικιλία απο γλυκά που ηταν πολυ γευστικά .Το σορμπέ λεμονιού με βότκα ηταν οτι πρέπει για το τέλος

Ημερομηνία επίσκεψης: Οκτώβριος 2016
2  Ευχαριστούμε, Pavlos K
Η κριτική γράφτηκε 3 Σεπτεμβρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Ημερομηνία επίσκεψης: Σεπτέμβριος 2018
Η κριτική γράφτηκε 30 Αυγούστου 2018

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούνιος 2018

Paul Restaurant: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Βιέννη, Βιέννη

Paul Restaurant: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!