Η κριτική έγινε: 18 Ιουλίου 2020

Ειχα ξαναμεινει το 2011 που γιόρταζε το ξενοδοχείο του τα 75χρονα του και τωρα έχουμε 2020,το ξενοδοχείο χτίστηκε τον1936!! Καμια ανακίνηση εδω και 9 χρονια και είμαι σίγουρος οτι και πριν το 2011 έτσι ήταν παλι.
Χρειαζεται επειγόντως!! Και στα δωματια, στα μπανια, στο lobby, στο εστιατόριο, στους εξωτερικούς χώρους... Γενικα ολα!!! Για 4* ξενοδοχείο την θελει την ανακινισουλα του......απο τα Θεμέλια
Τα δωμάτια πολυ μικρά και τα μπαλκονάκια το ίδιο
Εχει ωραια, μεγαλη και βαθιά πισίνα
Πλούσιο προγεύμα!!
Τα δωμάτια μυρίζουν κλεισούρα, άβολα κρεβατια

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2020
Ευχαριστούμε, Theodoros A
Η κριτική έγινε: 6 Ιουλίου 2020

Πρωτη φορά πηγα.μου αρεσε η ωραια τοποθεσία αλλα απογοητευτηκα απο το ολο συνολο.θελει εδω και τωρα ανακαινηση.το προγευμα ηταν καλο.βραδινο και μεσημεριανο μετριο.το σωζει η ωραια τοποθεσια και μονο.

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2020
Ευχαριστούμε, melpon2020
Η κριτική έγινε: 1 Μαρτίου 2020

Το ξενοδοχείο είναι κτισμένο σε μια υπέροχη τοποθεσία όμως χρειάζεται επειγόντως ΑΝΑΚΑΙΝΙΣΗ. Δεν ανταποκρίνεται στην κατηγορία του για τεσσάρων αστέρων ξενοδοχείο. Το πρόγευμα μέτριο όπως επίσης και το μεσημεριανό μπουφέ ήταν μετριότατο ως ποιότητα φαγητού. Τα δωμάτια δεν ήταν ιδιαίτερα καθαρό. Στην καφετέρια τα δυο γκαρσόνια ήταν ευγενέστατοι όμως για να μπορέσει να εξυπηρετηθεί σωστά ο κόσμος θα έπρεπε τουλάχιστον να είχε ακόμη δύο. Το βράδυ παράγγειλαμε ένα κλαπ σάντουιτς και μια μπριζολα όπου επίσης ήταν μέτρια. Μέσα στις πατάτες του κλαπ σάντουιτς είχε ένα κομματάκι πλαστικό όπου όταν το έδειξα στο γκαρσόνι μου είπε ότι δεν ήταν πλαστικο αλλά από την τοστιέρα. Γενικά δεν συνιστάται.

Ημερομηνία διαμονής: Φεβρουάριος 2020
Ευχαριστούμε, Christinnicolaou
Η κριτική έγινε: 15 Φεβρουαρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Πολυ μικρό δωμάτιο , μικρό μπάνιο, δεν ήταν πολύ καθαρά, άσχημη μυρωδιά στο δωμάτιο, η τσαγιέρα στο δωμάτιο δεν δούλευε καν και μας είπαν ότι δεν μπορούν να κάνουν κάτι για αυτό ενώ θέλαμε να την χρησιμοποιήσουμε.
Δεν το συστήνω!!!

Ημερομηνία διαμονής: Φεβρουάριος 2020
Ευχαριστούμε, victoriamR7070FC
Η κριτική έγινε: 16 Δεκεμβρίου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Το προσωπικό ήταν πολύ ευγενικό!! Είμαστε μια οικογένεια με 3 παιδιά (8,6,4) το δωμάτιο μας ήταν πολύ ευρύχωρο και καθαρό! Το πρόγευμα ήταν καταπληκτικό και το μπουφέ για βραδινό πολύ ωραίο!!! Επίσης μας επέτρεψαν να φύγουμε πολύ αργότερα από το check out!!! Η τιμή για μια πενταμελή οικογένεια ήταν πολύ λογική!! Περάσαμε υπέροχα!!!

Ημερομηνία διαμονής: Δεκέμβριος 2019
Ευχαριστούμε, geo_hatzilambi