3.011
3.011
Η κριτική γράφτηκε πριν από 4 εβδομάδες μέσω κινητής συσκευής

Περάσαμε υπέροχα! Ρο φαγητό ήταν πολύ ωραίο, μεγάλη ποικιλια σε ολα τα γεύματα.
Το ασιατικό το συστηνω ανεπιφύλακτα!
Η υποδοχη και οι σερβιτόροι ηταν πολυ εξυπηρέτικοι και ευγενικοί.

Θαυμασιο μερος!

Σιγουρα θα το επισκεφθούμε ξανα.

Διαμονή: Αύγουστος 2018, ταξίδι με τον/την σύντροφο
Ευχαριστούμε, Travelling_S3
Ο/η C_Paraskeva, General Manager του Louis Imperial Beach, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: πριν από 4 εβδομάδες

Αγαπητέ Πελάτη,

Σας ευχαριστούμε που επιλέξατε να μείνετε στο Louis Imperial Beach για τις διακοπές σας.

Χαιρόμαστε που όλα ήταν προς την ικανοποίηση σας και σας ευχαριστούμε για τα καλά σας λόγια.

Ελπίσουμε ότι θα έχουμε ακόμη μια ευκαιρία να σας καλωσορίσουμε στο Louis Imperial Beach σύντομα.

Η κριτική γράφτηκε 14 Αυγούστου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Ένας ωραίος κ περιποιημένος διάκοσμος του ξενοδοχείου ,όμορφα δωμάτια και καθαρά ,πρόσφατα ανακαινισμένα ,καλύτερη επιλογή με θέα την παραλία ,με μαγευτικό το ηλιοβασίλεμα προς το βράδυ.Όλο το προσωπικό του ξενοδοχείου εξαίσιο από θέμα συμπεριφοράς ,αρκετά συμπαθητικοί και πρόσχαρη ν σε βοηθήσουν (Η κυρία Αθηνά ,από το housekeeper καταπληκτική ).Μια μεγάλη ποικιλία στα φαγητά τους,συνεχόμενα με εναλλαγές ανάλογος την ημέρα.Δευτέρες Ελληνικό φαγητό απλά μια απόλαυση μοναδική ,μην το χάσετε !!!
Το συνιστώ ανεπιφύλακτα σαν επιλογή ...

Διαμονή: Αύγουστος 2017
2  Ευχαριστούμε, DEBURGER_K
Ο/η C_Paraskeva, General Manager του Louis Imperial Beach, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 23 Αυγούστου 2017

Αγαπητέ Πελάτη,

Σας ευχαριστούμε θερμά για τα υπέροχα σας σχόλια για το Louis Imperial Beach.

Χαιρόμαστε που όλα ήτανε της αρεσκείας σας, ιδικά το προσωπικό και το φαγητό και ότι είχατε μια ευχάριστη διαμονή.

Ελπίσουμε να έχουμε τι χαρά να σας φιλοξενήσουμε ξανά στο Louis Imperial Beach, σύντομα.

Η κριτική γράφτηκε 11 Νοεμβρίου 2016 μέσω κινητής συσκευής

Ολα ηταν τελεια..περασαμε τελεια!! Το ξενοδοχειο οι πισινες το προσωπικο ολα υπεροχα!!! Το φαγητο νοστιμοτατο με πολλες επιλογες, ειδικα το πρωινο με την καλυτερη εξυπηρετηση..θα θελαμε να ευχαριστησουμε ειδικα την κ.Ινγκα (στο πρωινο μπουφε)για την αψογη εξυπηρετηση και την καλη της διαθεση με χαμογελο παντα!!!

Διαμονή: Νοέμβριος 2016, ταξίδι με τον/την σύντροφο
1  Ευχαριστούμε, nantia k
Ο/η Charis_Stylianou, General Manager του Louis Imperial Beach, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 14 Νοεμβρίου 2016

Αγαπητέ πελάτη,

Σας ευχαριστούμε που επιλέξατε το Louis Imperial Beach για τις διακοπές σας.

Είμαστε ιδιαιτέρως ευγνώμονες για τα καλά σας σχόλια για το προσωπικό μας, το φαγητό και την εξυπηρέτησή μας.

Ελπίζουμε ότι θα μας δώσετε σύντομα την ευκαιρία να σας καλωσορίσουμε και πάλι στο Louis Imperial Beach.

Με εκτίμησή

Η Διεύθυνση

Η κριτική γράφτηκε 28 Μαΐου 2016

Ενα παρα πολυ καλο ξενοδοχειο με πολυ καλες εγκαταστασεις και φοβερο προσωπικο! Περασα υπεροχο ολοι ηταν ευγενεστατοι και σιγουρα θα το ξαναεπισκεφθω!! Και αυτη την φορα θα παω σιγουρα για περισσοτερες μερες!!!

• Διαμονή: Ιούλιος 2015, ταξίδι με φίλους
1  Ευχαριστούμε, manolis k
Ο/η Charis_Stylianou, General Manager του Louis Imperial Beach, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 31 Μαΐου 2016

Αγαπητέ Πελάτη,

Σας ευχαριστούμε για την ευγενική κριτική σας, του Louis Imperial Beach.

Είμαστε ενθουσιασμένοι που απολαύσατε τη διαμονή σας μαζί μας και σας ευχαριστούμε που εκφράσατε την εκτίμησή σας για το προσωπικό μας.

Θα είναι χαρά μας να σας καλωσορίσουμε ξανά στο Louis Imperial Beach οποιαδήποτε στιγμή.

Με φιλικούς χαιρετισμούς,

Η Διεύθυνση

Η κριτική γράφτηκε 30 Ιουλίου 2015 μέσω κινητής συσκευής

Μια εξαιρετική επιλογή για ατομα που θελουν να ξεκουραστουν σε ενα ιδιαιτερα φιλικο και προσυτό περιβάλλον!!Εξαιρετικα προθυμο και ξεχωριστο προσωπικό! Παρα πολυ ωραιο φαγητο και περιβαλλον! Ευχαριστουμε ιδιαιτερα τη κυρια Γεωργια!!!

Διαμονή: Ιούλιος 2015, ταξίδι με τον/την σύντροφο
Ευχαριστούμε, Charalambos S
Ο/η Charis S, Manager του Louis Imperial Beach, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 31 Ιουλίου 2015

Αγαπητέ μας Πελάτη,

Είμαστε πολύ ευχαριστημένοι που εντυπωσιαστήκατε από το προσωπικό και τη κουζίνα μας.

Ελπίζουμε ότι θα έχουμε τη χαρά να σας καλωσορίσουμε ξανά στο Louis Imperial Beach στο μέλλον.

Με τιμή,

Η Διοίκηση