Η κριτική γράφτηκε 29 Ιουλίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Ένα τέλειο εστιατόριο βασισμένο στην μοντέρνα ελληνική , κυπριακή κουζίνα που δεν εχει να ζηλέψει τίποτα απο τα michelin εστιατόρια. Εξαιρετικό φαγητό, αξέχαστη εμπειρία,άριστο σέρβις και τελεια ατμόσφαιρα με θέα την θάλασσα.Το συνιστώ ανεπιφύλακτα!

Διαμονή: Ιούνιος 2018, ταξίδι με φίλους
Ευχαριστούμε, Nataly F
Ο/η Leptos C, Front Office Manager του SENTIDO Thalassa Coral Bay, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 30 Ιουλίου 2018

Αγαπητή Nataly F, ευχαριστούμε για τα τόσο καλα σας λόγια για το εστιατόριο Ψάρι! Ευχόμαστε να εχουμε τη χαρά να σας ξανα υποδεχτούμε,
Front Office.

Η κριτική γράφτηκε 30 Μαΐου 2018

Πήγαμε εκεί με τον άντρα μου για τα γεννέθλια μου!!! Θα μου μείνει αξέχαστο το φαγητό!!! το σέρβις, η θέα, το φαγητό απίθανα!!!!!!!! το συστήνο ανεπιφύλακτα!!!! Η ατμοσφαιρα μοναδική!! Χάλαρωσαμε πολυ και απολαυσαμε το υπέροχο φαγητο μας και εννοειτε θα ξαναπαμε συντομα!!!!!

• Διαμονή: Μάιος 2018, ταξίδι με οικογένεια
Ευχαριστούμε, M K
Ο/η Leptos C, Front Office Manager του SENTIDO Thalassa Coral Bay, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 1 Ιουνίου 2018

Αγαπητη ΜΚ, Χαιρόμαστε που απολαυσατε το εστιατόριο μας! Ανυπομονουμε να σας δουμε ξανα!
Με εκτίμηση Front Office

Η κριτική γράφτηκε 1 Ιουνίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Τα λόγια είναι περιττά. είναι πολύ δύσκολο να περιγράψεις τα συναισθήματα από την ώρα που μπαίνει στο εστιατόριο μέχρι την ώρα που φεύγεις. Η παρουσίαση των πιάτων σε εξιτάρει και γεύση σε απογειώνει. Οι φωτογραφίες μιλάνε από μόνες τους......

Διαμονή: Ιούνιος 2017, ταξίδι με τον/την σύντροφο
Ευχαριστούμε, GiannisP966
Ο/η Leptos C, Front Office Manager του SENTIDO Thalassa Coral Bay, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 4 Ιουνίου 2017

Αγαπητέ Giannis P,
Σας ευχαριστούμε πολύ για τον χρόνο που διαθέσατε ώστε να μοιραστείτε μαζί μας την εμπειρία σας. Χαιρόμαστε πολύ που μείνατε ικανοποιημένοι από τον ζεστό χώρο, την ατμόσφαιρα του εστιατορίου μας και που απολαύσατε τα πιάτα που επιλέξατε.Θα θέλαμε να σας ευχαριστήσουμε και πάλι για τα σχόλιά σας. Ελπίζουμε να έχουμε τη χαρά να σας υποδεχτούμε ξανά σύντομα.
Front Office

Η κριτική γράφτηκε 2 Σεπτεμβρίου 2014

Η διαμονή μας για 3 μέρες σε κανονικό δωμάτιο δεν μας άφησε ιδιαίτερα ικανοποιημένους. Προσφέρει ησυχία, αφού δεν επιτρέπονται τα παιδιά κάτω των 8 ετών, αλλά γενικά είναι ένα παλιό ξενοδοχείο με ατέλειες, όπως τηλεόραση χωρίς καλή λήψη, με φθαρμένες πετσέτες ιδιαίτερα στην πισίνα, ένα μόνο ανελκυστήρα στο κεντρικό κτίριο. Θα ήταν παράλειψή μου όμως να μην αναφέρω το πολύ ωραίο και πλούσιο πρόγευμα.

Συμβουλή: Μην πάρετε δωμάτιο κάτω από το εστιατόριο, γιατί μετά το μεσημέρι για περίπου 2 ώρες υπάρχει φασαρία από τα έπιπλα που μετακινούν προκειμένου να ετοιμάσουν το εστιατόριο για το βράδυ
  • Διαμονή: Αύγουστος 2014, ταξίδι με τον/την σύντροφο
2  Ευχαριστούμε, Elena A
Η κριτική γράφτηκε 1 Ιουλίου 2014

Μείναμε για 2 νύχτες την μια το wi-fi δεν ήταν διαθέσιμο γιατί μας είπαν είχε πρόβλημα, πολύ λίγα κρεβατάκια στην πισίνα. Γενικά δεν ανήκει πιστεύω στην κατηγορία για 5 αστέρια και είναι πολύ ακριβό για αυτά που προσφέρει.

• Διαμονή: Ιούνιος 2014, ταξίδι με τον/την σύντροφο
Ευχαριστούμε, xaris619