3.189
3.189
Η κριτική γράφτηκε 27 Ιουλίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Η διαμονή μου στο ξενοδοχείο θα μου μείνει αξέχαστη.
Πέρα από την φιλοξενία που χαρακτηρίζει στο μέγιστο τους οικοδεσπότες, ξεχώρισα προσωπικά την εξαιρετική κουζίνα και τις χαλαρωτικές πισίνες για υδρομασάζ.
Δεν αντιμετωπίσαμε κανενα προβλημα κατά τη διαμονή μας
Αξίζει να το επισκεφτεί κανείς και το συνιστώ ανεπιφύλακτα :)

Διαμονή: Ιούλιος 2017, ταξίδι με οικογένεια
2  Ευχαριστούμε, Inspiration428745
Ο/η TheKingJason, General Manager του The King Jason Paphos, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 29 Ιουλίου 2017

Σας ευχαριστούμε και ελπίζουμε ότι σύντομα θα σας έχουμε ξανά μαζί μας!

Η κριτική γράφτηκε 23 Ιουλίου 2017

Αξέχαστη εμπειρία, ωραίες εγκαταστάσεις, άψογη εξυπηρέτηση και ότι χρειαστείς δίπλα σου, ονειρικό δωμάτιο, υπέροχα φαγητά και γλύκα με ποικιλίες για όλα τα γούστα, ζεστό και φιλικό περιβάλλον, τέλειες πισίνες,

• Διαμονή: Ιούλιος 2017, ταξίδι με οικογένεια
1  Ευχαριστούμε, Angeliki G

Σας ευχαριστούμε για τα καλά σας λόγια! Να μας ξανάρθετε!

Η κριτική γράφτηκε 30 Μαρτίου 2016 μέσω κινητής συσκευής

Καλό ευχαριστο περιβάλλον. Πολύ ευγενικό και εξυπηρετικό προσωπικό ειδικά στην υποδοχή του ξενοδοχείου. Ικανοποιητικά καθαρό. Καλό πρόγευμα. Το μόνο που δεν μου άρεσε είναι το γεγονός ότι δεν παρέχει room service και ίσως χρειάζεται κάποια ανακαίνιση στην είσοδο του ξενοδοχείου συγκεκριμένα τα σκαλιά . Ενώ το εσωτερικό του είναι όμορφο.

Διαμονή: Μάρτιος 2016, ταξίδι με οικογένεια
Ευχαριστούμε, Ivanka M
Ο/η TheKingJason, General Manager του The King Jason Paphos, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 1 Απριλίου 2016

Καλησπέρα σας,

Ευχαριστούμε για την επίκεψη σας στο ξενοδοχείο μας και χαιρόμαστε που περάσατε όμορφα κοντά μας. Η εισήγηση σας για ανακαίνιση της εισόδου είναι λογικότατη και είμαστε στην ευχάριστη θέση να σας αναφέρουμε ότι, το χειμώνα που μας έρχεται, θα ανακαινιστεί όχι μόνο η είσοδος αλλά και τα εξωτερικά τοιχώματα του κτηρίου. Επίσης, θα ανοίξουμε ακόμη ένα εστιατόριο ενώ ευελπιστούμε να ανακαινήσουμε και όλα τα κλιμακοστάσια. Σχετικά με την έλλειψη room service, ελπίζουμε για την κατανόηση σας, ότι είμαστε ένα ξενοδοχείο 4 αστέρων και άρα δεν πιστεύουμε ότι είναι μια υπηρεσία που είναι άκρως απαραίτητη αυτή τη στιγμή. Ευχόμαστε να σας έχουμε ξανά μαζί μας και άλλη μια φορά σας ευχαριστούμε για τα πολύ καλά σας λόγια.

Χαιρετισμούς,

Η ομάδα του The King Jason

Η κριτική γράφτηκε 12 Σεπτεμβρίου 2015 μέσω κινητής συσκευής

Πολύ καλό service kai εξυπηρέτηση!καθαρό ξενοδοχείο και η ηρεμία που σου βγάζει είναι απίστευτη!αυτό όμως που με ενθουσίασε ήταν το φαγητό που ήταν εξερετικο!συγχαρητήρια στον chef για την παρουσίαση και ποιότητα του φαγητού που ήταν άριστα!!!

Διαμονή: Απρίλιος 2015, ταξίδι με τον/την σύντροφο
Ευχαριστούμε, Xristofi
Ο/η TheKingJason, General Manager του The King Jason Paphos, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 17 Σεπτεμβρίου 2015

Καλησπέρα,

Θα θέλαμε με τη σειρά μας να σας ευχαριστήσουμε που διαλέξατε το ξενοδοχείο μας, και που μας μεταφέρατε τα σχόλια σας μέσω διαδικτύου. Ήταν μεγάλη χαρά να σας υποδεχθούμε, και ιδιαίτερα ο σεφ σας ευχαριστεί για τα πολύ καλά σας λόγια. Ελπίζουμε ότι ανταποκριθήκαμε στις προσδοκίες σας και ότι σύντομα θα μπορέσουμε να σας έχουμε ξανά κοντά μας.

Χαιρετισμούς,

Η ομάδα του King Jason

Η κριτική γράφτηκε 14 Ιουλίου 2015 μέσω κινητής συσκευής

Το καλύτερο ξενοδοχείο που έχω πάει. Το προσωπικό είναι πολύ φιλικό και εξυπηρετικό. Κατά την άφιξή μας, μας ρώτησαν αν θέλαμε να μας κεράσουν χυμό ή σαμπάνια. Το φαγητό ήταν υπέροχο και πλούσιο. Οι πισίνες καθαρές και άνετες. Όλα ήταν πεντακάθαρα. Το δωμάτιο πολύ ωραίο και το κρεβάτι άνετο. Ήταν μια ωραία εμπειρία. Θα πήγαινα ξανά!

Διαμονή: Ιούλιος 2015, ταξίδι με τον/την σύντροφο
Ευχαριστούμε, Ιουλία Κ
Ο/η TheKingJason, General Manager του The King Jason Paphos, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 15 Ιουλίου 2015

Καλησπέρα σας!

Θα θέλαμε να σας ευχαριστήσουμε από ψυχής για τα καλά σας λόγια, καθώς επίσης και για την επίσκεψη σας. Τα οποιαδήποτε σχόλια από καλεσμένους μας είναι πάντα καλοδεχούμενα, ειδικά όταν προέρχονται από άτομα 'δικά μας', όπως εσείς. Δουλεύουμε για να κάνουμε την Κύπρο μας περίφανη και για να αποδείξουμε σε όλο τον κόσμο ότι, σε αυτό το υπέροχο νησί με το φιλόξενο λαό, μπορούν να περάσουν διακοπές οι οποίες να είναι αντάξιες των προσδοκιών τους. Σας ευχαριστούμε ξανά για τα καλά σας λόγια και ειλικρινά ελπίζουμε να σας ξαναέχουμε μαζί σας πολύ σύντομα!

Χαιρετσιμούς από όλη την ομάδα του King Jason.