Tripadvisor
Πάφος
Αναζήτηση

“Άψογο φαγητό και εξυπηρέτηση”
Κριτική για: Bacchus Restaurant

Bacchus Restaurant
Επιλογές δείπνου: Πρωινό, Αργά τη νύχτα, Κρατήσεις
Επιλογές δείπνου: Πρωινό, Αργά τη νύχτα, Κρατήσεις
Η κριτική γράφτηκε 25 Νοεμβρίου 2018

Κατά την επίσκεψή μας στην όμορφη Πάφο γευματίσαμε σε αυτό το καταπληκτικό εστιατόριο μπροστά στην θάλασσα. Η εξυπηρέτηση πάρα πολύ καλή ακόμη και στις λεπτομέρειες ενώ το φαγητό εξαιρετικό.

Ημερομηνία επίσκεψης: Οκτώβριος 2018
Ευχαριστούμε, Chris T
Ο/η Antonis211, Owner του Bacchus Restaurant, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 30 Νοεμβρίου 2018

Αγαπητέ Κρις. Σε ευχαριστούμε για τα καλά σου λόγια σχετικά με το εστιατόριό μας. Είμαστε ενθουσιασμένοι που διαβάσαμε ότι οι υπηρεσίες μας ανταποκρίθηκαν στις απαιτήσεις σας. Σου ευχόμαστε καλό χειμώνα και ελπίζουμε να σας ξαναδούμε σύντομα.

Με εκτίμηση
Αντώνης Μιλτιάδους

Η κριτική γράφτηκε 1 Απριλίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Επισκεφτηκαμε την Παφο για μονοημερη διακοπη και το εδτιατοριο ΒΑΚΚΟΥΣ μας εχει πραγματικα εντυπωσιαση με την πιοτητα του φαγητου αλλα και το σερβιση. Φαγαμε 2 ψαρομεζεδεσ και στο τελοσ μια εζαιρετικη κρεπα. Ο σεσβιτοροσ μασ ΝΙΚΗΤΑΣ ηταν εξαιρετικοσ και εκανε το παν να μασ εξυπηρετιση. Ενα μεγαλο ευχαρστω. Για μασ το Εστιατοριο Πακκουσ ειναι το καλυτερο τησ Κυπρου.

Ημερομηνία επίσκεψης: Απρίλιος 2018
1  Ευχαριστούμε, mariosh2018
Ο/η Antonis211, Owner του Bacchus Restaurant, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 4 Απριλίου 2018

Αγαπητέ Μάριε σε ευχαριστούμε θερμά για το θετικό σχόλιο που έδωσες για το Εστατόριο μας. Είμαστε πραγματικά ενθουσιασμένοι που πέρασες καλά, απόλαυσες το φαγητό μας και τις υπηρεσίες μας. Σου ευχόμαστε Καλό Πάσχα και ελπίζουμε να σε δούμε σύντομα
Με εκτίμηση
Αντώνης Μιλτιαδους

Η κριτική γράφτηκε 10 Ιουλίου 2016 μέσω κινητής συσκευής

Έφαγα ντοματοσουπα και ήταν υπέροχη καθώς επίσης και τα θαλασσινά τους ήταν φρέσκια και πολύ νόστιμα μαγειρεμένα

Ημερομηνία επίσκεψης: Νοέμβριος 2015
1  Ευχαριστούμε, poly0410
Ο/η Antonis211, Owner του Bacchus Restaurant, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 11 Ιουλίου 2016

Πόλυ σε ευχαριστούμε πολύ για τα θετικά σχόλια. Μαγειρεύουμε πάντα της ώρας με φρέσκα λαχανικά ενώ τα θαλασσινά μας έρχονται κατευθεία από το τοπικό λιμάνι. Σου ευχόμαστε ένα όμορφο καλοκαίρι και ελπίζουμε να σε δούμε σύντομα στο εστιατόριο μας.

Η κριτική γράφτηκε 27 Μαΐου 2016

Perfect restaurant, delicius food and very good service! Excellent view with beatiful atmosphere.
Πανέμορφο εστιατόριο με όμορφη ατμόσφαιρα και εξαιρετικό προσωπικό. Πλούσια πιάτα με απίστευτες επιλογές για όλα τα γούστα, ακόμη και για αυτούς που προσέχουν την διατροφή τους. Η τοποθεσία του δίπλα από την θάλασσα σε συνδυασμό με τις όμορφες γεύσεις αποτελούν την καλύτερη επιλογή.

Ημερομηνία επίσκεψης: Μάιος 2016
Ευχαριστούμε, Elena-09-92
Ο/η Antonis211, Owner του Bacchus Restaurant, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 29 Μαΐου 2016
Μετάφραση Google

Hello Elena! Thank you so much for your genuine review about Bacchus Restaurant. We are so delighted to read that you had enjoyed your meal with us. We want to wish you a marvelous time and we are looking forward to see you again soon.

Η κριτική γράφτηκε 3 Απριλίου 2016

Φοβερο μαγαζι ,στην καταλληλη τοποθεσια,με αψογο σερβις και μαεστρο σεφ!
Το γευμα ηταν υπεροχο,το κρασι απιθανο και οι σαλατες μοσχοβολουσαν,αλλα η εκπληξη ολων μας ηταν ο Κος Σαββας,ενας ομορφος πνευματωδης τζεντλεμαν,που
φροντιζε και φροντιζει για τα παντα.Simply the best.Υποκλινομαι.

Ημερομηνία επίσκεψης: Μάρτιος 2016
1  Ευχαριστούμε, Ματουλα Κ
Ο/η Antonis211, Owner του Bacchus Restaurant, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 4 Απριλίου 2016

Ματούλα σε ευχαριστούμε πολύ για τα καλά σου λόγια αναφορικά με το εστιατόριο μας στην Πάφο. Τα κολακευτικά σου σχόλια μας δίνουν το κουράγιο να συνεχίσουμε την προσπάθεια να προσφέρουμε άριστης ποιότητας γευστικό φαγητό, άψογο σέρβις και μια μοναδική εμπειρία που θα θυμάστε για πάντα. Σου ευχόμαστε έναν υπέροχο μήνα και ελπίζουμε να σε δούμε σύντομα.

Bacchus Restaurant: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Πάφος, Επαρχία Πάφου

Bacchus Restaurant: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!