“Εδώ θα βρείς ποιότητα!!”
Κριτική για: Gold Sakura

Gold Sakura
Κουζίνες: Ιαπωνική
Καλό για: Ειδικές περιστάσεις, Επαγγελματικές συναντήσεις, Μεγάλες παρέες, Ρομαντικό
Επιλογές δείπνου: Δείπνο, Αργά τη νύχτα, Διανομή κατ’ οίκον, Κρατήσεις
Η κριτική γράφτηκε 23 Ιουλίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Το καλύτερο σούσι, πανδεσία γεύσεων, εξαιρετικό περιβάλλον και γρήγορο σέρβις. Δοκιμάστε τα όλα...It’s the best!!

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούλιος 2018
Ευχαριστούμε, ChristinaP2843

Η κριτική γράφτηκε 15 Φεβρουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Υπηρχε μενου αυτην την μερα και ζητησαμε αν μπορουμε να παραγγειλομε απο τον καταλογο και αμεσως μασ εξυπηρετησαν ευχαριστουμε το προσωπικο καλο φαγητο λογικες τιμες γρηγορο σερβις γενικως το προτεινω

Ημερομηνία επίσκεψης: Φεβρουάριος 2018
Ευχαριστούμε, costasc172
Η κριτική γράφτηκε 14 Ιανουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Το επισκεφθηκαμε σε βραδιά sushi all you can eat. Αρκετή ποικιλία σούσι όμως σε ποιότητα νομίζω κάπου υστερούσε!!! Επίσης εκείνο το βράδυ δεν είχε επιδόρπιο που πραγματικά με εξέπληξε το ότι τόσο πολυδιαφημισμενο εστιατόριο σε μια βραδιά οργανωμένη δεν είχε επιδόρπιο για τους πελάτες του!!! Πολύ καλή εξυπηρέτηση από το προσωπικό πολύ άνετος χώρος και οι τιμές ήταν λογικές!!! Την επόμενη φορά ελπίζω να νε καλύτερα και να έχει επιδόρπιο!!!

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιανουάριος 2018
Ευχαριστούμε, Giwrgos S
Η κριτική γράφτηκε 15 Αυγούστου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Το φαί ήταν καλό αν και ακριβό. Το απαράδεκτο στη δική μας βραδεία ηταν οτι το φαί έκανε πανω απο 1.30 ωρα να έρθει και όταν ζητήσαμε το λόγο 2 φορές μας έλεγαν οτι θα έρθει σε λίγο αλλα τίποτα. Γενικά επικρατούσε μια αναστάτωση γιατί σε ολα τα τραπέζια άργησαν πάρα πολλή με αποτέλεσμα πελάτες να φεύγουν εκνευρισμένοι. Παρόλο αυτά στο τέλος μας απολογήθηκαν και μας ρώτησαν αν θέλουμε να μας κεράσουν κάποιο ποτό. Αν και μπορούσαν να το κάνουν στα είδη υφιστάμενα ποτά μιας και απο τις 9 έγινε 11.30 να τελειώσουμε.

Ημερομηνία επίσκεψης: Αύγουστος 2017
Ευχαριστούμε, George A
Η κριτική γράφτηκε 16 Ιουλίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Φόβερο ιαπωνικό φαγητό. Τέλεια εξυπηρέτηση, εκπληκτική τιμή. Από τα καλύτερα στο είδος του που επισκέφθηκα ποτέ.

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούλιος 2017
Ευχαριστούμε, eleutherioumarinos

Gold Sakura: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Πάφος, Επαρχία Πάφου

Gold Sakura: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!