Trip.com
Travelocity
ZenHotels.com239 $
Η κριτική έγινε: 17 Δεκεμβρίου 2016

ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ σέρβις.Εξαιρετικη καθαριότητα.Πολυ ΚΑΛΑ δωμάτια ευρύχωρα με ΟΛΑ τα χρειαζούμενα.Το ΠΡΟΓΕΥΜΑ απίθανο και ΠΟΛΥ πλούσιο.Το δείπνο ΗΤΑΝ φανταστικό με απίθανο φαγητό ΠΟΛΥ πλούσιο στο μενού.Ο χώρος εξαιρετικός με άριστο σερβις

• Τύπος ταξιδιού: Ταξίδι με φίλους
Ευχαριστούμε, Vayios P
Ο/η HiltonParkNicosia, General Manager του Hilton Nicosia, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 19 Δεκεμβρίου 2016

Αγαπητέ Πελάτη,

Ευχαριστούμε που επιλέξατε το ξενοδοχείο μας για τη διαμονή σας! Εκ μέρους όλης της ομάδας του Χιλτον Πάρκ Λευκωσίας θα ήθελα να σας ευχαριστήσω για τα θετικά σας σχόλια που αποτελούν την κινητήριο δύναμη μας για να συνεχίσουμε να παρέχουμε υπηρεσίες άριστης ποιότητας. Ελπίζουμε να έχουμε την ευκαιρία να σας καλωσορίσουμε ξανά κοντά μας!

Η κριτική έγινε: 7 Δεκεμβρίου 2016

Η συνολική εντύπωση είναι εξαιρετική. Υπήρξε άψογη εξυπηρέτηση και φιλική συμπεριφορά. Η καθαριότητα δωματίου υπήρξε επίσης άριστη, το πρωϊνό από τα καλύτερα 5στερων ξενοδοχείων. Διαμονή που χρήζει διαφήμισης.

Ημερομηνία διαμονής: Δεκέμβριος 2016
  • Τύπος ταξιδιού: Ταξίδι για επαγγελματικούς λόγους
Ευχαριστούμε, ioanniss839
Ο/η HiltonParkNicosia, General Manager του Hilton Nicosia, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 9 Δεκεμβρίου 2016

Αγαπητέ Πελάτη,

Η κριτική έγινε: 22 Νοεμβρίου 2016 μέσω κινητής συσκευής

Το περιβάλλον, η καθαριότητα, η ευγένεια του προσωπικού αλλά και το σέρβις σε όλα τα επίπεδα του ήταν τέλεια.
Εξαιρετικό το πρωινό καθώς και η ποιότητα του καφέ.
Το συνιστούμε ανεπιφύλακτα.
Βασίλης και Κική απο Αθήνα

Ευχαριστούμε, Vasilis A
Ο/η HiltonParkNicosia, General Manager του Hilton Nicosia, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 23 Νοεμβρίου 2016

Αγαπητοί πελάτες,

Η κριτική έγινε: 17 Νοεμβρίου 2016

Το προσωπικό ήταν εξυπηρετο απλώς σε ορισμένα πράγματα δεν αναλαμβάνετε ευθύνες όπως για παράδειγμα με την φύλαξη του πιάνου που θέλαμε για κάποιο διάστημα μέχρι να το πάρουμε. Και στα ποτά υπήρχε όριο ενώ η συμφωνία ηταν για απεριόριστο και δεν μπορούσαν να μας φέρουν άλλο.

Ευχαριστούμε, Nikossef
Ο/η HiltonParkNicosia, General Manager του Hilton Nicosia, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 21 Νοεμβρίου 2016

Αγαπητέ πελάτη,

Ευχαριστούμε που επιλέξατε το ξενοδοχείο μας για τη δεξίωση του γάμου σας! Εκ μέρους όλης της ομάδας του Χιλτον Πάρκ Λευκωσίας θα ήθελα να σας ευχαριστήσω για τα θετικά σας σχόλια σχετικά με το προσωπικό του ξενοδοχείου μας. Έχουμε λάβει σοβαρά τα σχόλια σας και θα επικοινωνήσουμε μαζί σας το συντομότερο για να μας δώσετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με τα προβλήματα που αναφέρατε πιο πάνω. Ελπίζουμε να έχουμε την ευκαιρία να σας καλωσορίσουμε ξανά κοντά μας!

Η κριτική έγινε: 13 Νοεμβρίου 2016

Είδα μεγάλη πρόοδο στην εξυπηρέτηση, στα δωμάτια, στο γυμναστήριο και στο εν γένει περιβάλλον. Στην υποδοχή επικροτώ την ύπαρξη αναψυκτικού με κουλουράκια. Το προσωπικό είναι ιδιαίτερα φιλικό. Η Ελληνική Ταβέρνα κάνει την μεγάλη διαφορά από τα άλλα ξενοδοχεία. Το περιοδικό του Hilton είναι ιδιαίτερα προσεγμένο. Φωτογράφησα την περιοχή της πισίνας για να την δείξω στους φίλους μου.

• Τύπος ταξιδιού: Ταξίδι για επαγγελματικούς λόγους
Ευχαριστούμε, Ioannis S
Ο/η HiltonParkNicosia, General Manager του Hilton Nicosia, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 14 Νοεμβρίου 2016

Αγαπητέ πελάτη,

Ευχαριστούμε που επιλέξατε το Χιλτον Πάρκ Λευκωσίας για τη διαμονή σας! Τα θετικά σας σχόλια και η άριστη βαθμολογία που δώσατε στο ξενοδοχείο είναι ιδιαίτερα τιμητικά για εμάς. Θα είναι μεγάλη μας χαρά να σας φιλοξενήσουμε ξανά κοντά μας. Παρακαλώ μην διστάσετε να επικοινωνήσετε μαζί μας αν μπορούμε να σας βοηθήσουμε με οποιονδήποτε τρόπο.