Κάντε κράτηση τώρα και πληρώστε όταν φτάσετε
Trip.com
Hotels.com123 $
eDreams123 $
getaroom.com144 $
Η κριτική έγινε: 23 Ιουνίου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Εξαιρετικά Όλα. Άψογη οργάνωση. Το φαγητό άφησε τις καλύτερες εντυπώσεις. Ο χώρος ήταν πεντακάθαρος. Η εξυπηρέτηση ήταν από την αρχή πολύ βοηθητική. Στο τηλέφωνο απαντούν αμέσως. Μας βοήθησαν με τη συνοδεία των καλεσμένων. Οι τιμές πολύ λογικές.

Ημερομηνία διαμονής: Ιούνιος 2021
Ευχαριστούμε, 540steliosm
Ο/η Nicolas Nicolaou, General Manager του ΣΕΜΕΛΗ, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 1 Ιουλίου 2021

Αγαπητέ Κύριε Στέλιο,

Σας ευχαριστούμε που μας επιλέξατε και μας εμπιστευτήκατε σε μια τόσο σημαντική μέρα όπως είναι αυτή της βάφτισης του παιδιού σας.

Τα θετικά σας σχόλια αναφορικά με την όλη οργάνωση της βάφτισης, την εξυπηρέτηση και το φαγητό μας χαροποιούν και μας δίνουν ώθηση να συνεχίσουμε την προσπάθεια μας.

Χαιρόμαστε ιδιαιτέρως που αυτή την τόσο ιδιαίτερη μέρα για εσάς συμβάλαμε και εμείς με την σειρά μας στο να δημιουργηθεί μια υπέροχη ανάμνηση.

Με Εκτίμηση

Η κριτική έγινε: 10 Ιουνίου 2021

Εξαιρετικό προσωπικό και χώρος, το συστήνω ανεπιφύλακτα! Το φαγητό ήταν πλούσιο και ικανοποιούσε όλα τα γούστα. Ένα τεράστιο ευχαριστώ σε όλη την ομάδα του Semeli Hotel που μας βοήθησε από την πρώτη στιγμή με την οργάνωση και διεκπεραίωση της βάφτισης του παιδιού μας. Περάσαμε υπέροχα!

Ημερομηνία διαμονής: Μάιος 2021
Ευχαριστούμε, Rania_Var
Ο/η Nicolas Nicolaou, General Manager του ΣΕΜΕΛΗ, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 12 Ιουνίου 2021

Αγαπητή Κα. Βαρνάβα ,

Σας ευχαριστούμε που μας επιλέξατε και μας εμπιστευτήκατε για την βάφτιση του παιδιού σας .

Τα θετικά σας σχόλια αναφορικά με το φαγητό, την οργάνωση και την διεκπεραίωση της εκδήλωσης σας, μας χαροποιούν και μας δίνουν ώθηση να συνεχίσουμε την προσπάθεια μας.

Χαιρόμαστε ιδιαιτέρως που αυτή την τόσο ιδιαίτερη μέρα για εσάς συμβάλαμε και εμείς με την σειρά μας αν δημιουργηθεί μια υπέροχη ανάμνηση.

Με Εκτίμηση

Η κριτική έγινε: 4 Ιουνίου 2021

Επέλεξα το Ξενοδοχείο Σεμέλη για δεύτερη φορά για την βάφτιση του δεύτερου μου παιδιού. Για άλλη μια φορά όλα ήταν υπέροχα. Ξεκινώντας από την άψογη συνεργασία και εξυπηρέτηση κατά την διοργάνωση πριν από την μέρα της δεξίωσης, θέλω να πω πως ήταν υποστηρικτικοί και δίπλα μου σε κάθε βήμα. Την μέρα της δεξίωσης όλα ήταν υπέροχα, ο χώρος, το μπουφέ και το σέρβις!!! Εμείς και όλοι μας οι καλεσμένοι ενθουσιαστήκαμε!!! Σας ευχαριστούμε που κάνατε ακόμη πιο ιδιαίτερη αυτή την τόσο σημαντική μέρα για την οικογένεια μας. Ένα μεγάλο ευχαριστώ στην Ειρήνη που ήταν 100% υποστηρικτική και άψογη σε όλα, από την αρχή μέχρι το τέλος!!!

Ημερομηνία διαμονής: Ιούνιος 2021
Ευχαριστούμε, Georgia D
Ο/η Nicolas Nicolaou, General Manager του ΣΕΜΕΛΗ, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 7 Ιουνίου 2021
Μετάφραση Google

Dear Mrs. Georgia Demofanous

Thank you for taking the time to share your opinion for SEMELI HOTEL Nicosia.

Thank you for trusting SEMELI HOTEL once again for such a special day such us the christening of your child.

We are overenjoyed by your kind comments with regards to the service you received before and during the reception as well as with regards to the buffet options that you enjoyed. Your feedback with regards to our Team Members is highly appreciated and it gives us motivation to keep up the good work.

Once again thank you for choosing us for such a special occasion and we truly hope to have the pleasure to host more in the future.

Kind Regards,

Η κριτική έγινε: 3 Ιουλίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Πολυ καλο ξενοδοχείο στο κεντρο της Λευκωσιας με πολυ ευγενκο προσωπικο εξαιρετική καθαριοτητα πολυ καλο πρωινό που διασφαλίζουν μια ευχαριστη διαμονη κσι συγχρόνως ασφαλη δεδομενου οτι τηρουνται σχολαστικα ολα τα μετρα υγειονομικης προστασίας λογω κορωνοιου. Τα δωμάτια άνετα πεντακαθαρα με ολα τα απαραιτητα πιυ συμπληρωνουν την ευχάριστη διαμονη.
Οταν κατεβω στην Κυπρο θα ειναι παλι η επιλογη μου.

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2020
Ευχαριστούμε, ChristosV_12
Ο/η Nicolas Nicolaou, General Manager του ΣΕΜΕΛΗ, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 17 Σεπτεμβρίου 2020

Αγαπητέ Επισκέπτη ,

Σας ευχαριστούμε για το χρόνο που αφιερώσατε για την αξιολόγηση του ξενοδοχείου μας.

Χαιρόμαστε ιδαιτέρως με την ευχαριστησή σας ως προς την τοποθεσία, την άνεση, την λειτουργικότητα και την καθαριότητα του ξενοδοχείου μας. Κύριο μελημά μας σε αυτήν την ιδιαίτερη για όλους περίοδο είναι η αυστηρη τήρηση των μέτρων ασφάλειας και υγειινής για την ασφάλεια τόσο των φιλοξενούμενων όσο και για το προσωπικό του ξενοδοχείου.

Τα σχόλιά σας ενθάρρυναν την Ομάδα μας να παραμείνει επικεντρωμένη στον πρωταρχικό μας στόχο, που δεν είναι άλλος από την προσφορά του υψηλότερου επιπέδου εξυπηρέτησης στους Φιλοξενούμενους μας.

Χαιρόμαστε που καταφέραμε να ικανοποιήσουμε τις προσδοκίες σας.

Ευχόμαστε όπως έχουμε τη χαρά και την ευκαιρία να σας φιλοξενήσουμε στο άμεσο μέλλον για μια ακόμα ποιο θετική εμπειρία.

Με Εκτίμηση,

Διεύθυνση του Ξενοδοχείου SEMELI

Η κριτική έγινε: 3 Μαρτίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Πολύ ωραία δωμάτιο (209), με προθάλαμο και μπαλκόνι
Καθαρό και με πολύ ωραιο κρεβάτι
Πολύ φιλικό προσωπικό με καλή διάθεση
Το πρωινό ήταν αρκετά καλό
Κοντά στο κέντρο με εύκολη πρόσβαση
Θα ξανά μείνω και το συστήνω

Ημερομηνία διαμονής: Φεβρουάριος 2020
Ευχαριστούμε, D5861YU_
Ο/η Nicolas Nicolaou, General Manager του ΣΕΜΕΛΗ, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 10 Σεπτεμβρίου 2020

Αγαπητέ Επισκέπτη ,

Χαιρόμαστε ιδαιτέρως που μας επιλέξατε για ακόμη μια χρονιά και που καταφέραμε να ικανοποιήσουμε τις προσδοκίες σας.

Σας ευχαριστούμε για τα εξαίρετα σας σχόλια αναφορικά με την άνεση και την καθαριότητα του δωματίου.

Τα σχόλια και το υψηλό αίσθημα ικανοποίησης σας, μας δείνει ώθηση ώστε να παραμείνουμε επικεντρωμένοι στον πρωταρχικό, διαχρονικό μας στόχο που δεν είναι άλλος από την προσφορά του υψηλότερου επιπέδου εξυπηρέτησης στους Φιλοξενούμενους μας.

Ευχόμαστε όπως έχουμε τη χαρά και την ευκαιρία να σας φιλοξενήσουμε στο άμεσο μέλλον για μια ακόμα θετική εμπειρία.

Διεύθυνση του Ξενοδοχείου SEMELI